Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone3G(S) FW3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


mupo

Recommended Posts

Ами накрая и аз мисля така да направя да се обърна към тях,щото преди това я имах активирана ,но като смених FW ми изчезна.Дано да е така.

Благодарско все пак!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 292
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    22

  • mupo

    18

  • Alxx®

    16

  • hitretsa

    11

Топ автори в тази тема

Mupo,бъзикай се,ама на мене не ми е до смях.Дай едно рамо ако можеш!

Не се бъзикам, питам като човек. Знам, че нямат EDGE и не знаех, че имат 3G, затова и попитах. Не си мислете, че зная всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета накрая се оказа ,че тия пичове от Глобул са пр____ли нещата,звъннах им по телефона и сега ми оправиха 3G-то.Сега ще им го нося те да ми джейлбрекнат и да отключат телефона.Изписахме цела тема заради тия смотаняци.

На вас благодарности за отзивчивоста!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха. Носи им го. Със сигурност ще ти го джейлбрейкнат, че даже и пиратски приложения ще ти качат. Не забравяй да им споменеш, че си правил джейл самичък. Тъкмо и гаранцията да си загубиш :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 1 джейлнът фоун ако му се случи някакъв проблем, недай си боже, как се връща към първоначалния му вид, за да не ти кажат, че ти отпада гаранцията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

Нещо не мога да се оправя, още на първите 2 стъпки. Когато се опитам да направя рестор с дадения файл ми изписва че "firmware file is not compatible"

http://i211.photobucket.com/albums/bb54 ... n4ev/1.jpg

A когато се опитам да отворя файла с редсноу също пише че не го разпознава.

http://i211.photobucket.com/albums/bb54 ... n4ev/2.jpg

Кажете какво да правя във файла ли е проблема или в мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

tpaktopa, изтегли правилния файл наново, като ползваш някой даунлоуд мениджър(на mozilla или safari напр.). Трябва да започва с "iPhone_1,2......". Нали не теглиш този с "iPhone_2,1..."?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

tpaktopa, провери дали ти се е изтеглил целия FW.

FW 3.0 за 3G - 230.05Mb

FW 3.0.1 за 3G - 230.1Mb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма никаква разлика. И в двата случая това са инструкции за вкарване на телефона в DFU. Ако знаеш как, може изобщо да не ги следваш точка по точка. Самото вкарване в DFU режим също има няколко алтернативи.

Но важното е, че си се справила успешно. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на миро и на целия екип,който винаги безрезервно е до потребителите,колкото и нови да са те.Взех един айфон 3г да го оправя и резултата - Перфектно изпълнение.Благодаря отново на екипа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че тук му е мястото, но как да си джейлна телефона на Мас? Свалям си червения сняг за Мас.....Firmware 3.0 или 3.0.1 от съответната тема....и същото като под Win или?

С 3G, 3.0.1 съм.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейе , имам следния проблем ( iphone 3G 3.0.1 ) стигам до ;7. След което телефона ще се рестартира....

и до там , смених кабела , USBto пак до там вече 10ти път .

Кажете какво да нправя :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не си изпълнил както трябва т.6, и телефона не е влязъл в DFU. А и сигурен ли си, че преди това си изключил телефона от pоwer бутона(и слайдера), но е бил включен към компа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че тук му е мястото, но как да си джейлна телефона на Мас? Свалям си червения сняг за Мас.....Firmware 3.0 или 3.0.1 от съответната тема....и същото като под Win или?

С 3G, 3.0.1 съм.

Благодаря предварително!

Да, същото е. Ето ти за всеки случай redsn0w 0.8 за Mac

[download:3icjw6x2]http://xs1.iphwn.org/apps/redsn0w-mac_0.8.zip[/download:3icjw6x2]

чака да ребутне и зацепва там . вадих кабела USBto за 3-4 сек но пак нищо

Направи процедурата на друг компютър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mupo, същата пиеса като на колегата....чака за рестарт и нищо повече. Интересото е, че с фирм 3.0.1 не иска да тръгне изобщо, не разпознава IPSW, като му дам 3.0 е ок. И аз ще пробвам на друг компютър и ще споделя резултата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато iPhone-a ви е с FW 3.0.1 в redsn0w трябва да изберете FW 3.0, защото redsn0w не разпознава FW 3.0.1!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз същия проблем със 3GS FW 3.0.1...black screen и нищо...друг комп. ли да търся или някои има идея как да направя geilbreak...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Запецнах на 3.0.1 и не мога да направя джейлбреик-блокира...някой запознат ако може да ми обясни как да се върна на 3.0...със 3GS съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman]Може да се използва отново redsn0w v0.8 за да се брейкне 3.0.1. Оставете iTunes да ъпдейтне или ресторне с официалния 3.0.1 и след това действайте с redsn0w. Единствения трик е когато redsn0w иска идентификация на IPSW му се задава 3.0 IPSW вместо 3.0.1.... След джейла преинсталирайте ultrasn0w 0.9 ако е нужно отключване...

Това ли направи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,на 3Gто мина като по мед и масло пак 3.0.1 и джейл,но на 3GSa....не и не 20 пъти пробвах... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си ,че го правиш с този iPhone 3GS FW 3.0 ?

А не с iPhone 3G FW 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...