Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone3G(S) FW3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


mupo

Recommended Posts

Имам следния въпрос: С iPhone 3GS съм - neverlocked и си го ползвам така и съм накачил безплатни и няколко програми и игри съм си ги купил. Ако го jailbrake-на ще се преебе ли нещо по телефона - т.е. да загубя информация, програми, игри и т.н.?

Също ме интересува в бъдеще обратима ли е процедурата? (Едва ли ще ми се наложи, но да си питам).

Мерси! :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 292
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    22

  • mupo

    18

  • Alxx®

    16

  • hitretsa

    11

Топ автори в тази тема

5.Процесът „Джейлбрейк” – касае само операционната система на iPhone.

Друго полезно действие е да направите „джейлбрейк „- тоест да придобиете достъп до файловата му система - да разполагате с джобния си компютър така, както разполагате с вашия персонален компютър. Да можете свободно да качвате и триете файлове, да разполагате с напълно блутута му, да инсталирате всякакъв вид приложения.

Какви са разликите за тези три действие при двете поколения айфони.

Старият модел iPhone 2G е напълно под контрола на крайния потребител :cool: (независимо, че той винаги се е продавал фабрично заключен). Посредством програмки, които ще намерите в този форум, вие ще можете да активирате, отключите и джейлнете всеки един попаднал в ръчичките ви iPhone 2G и да се възползвате на 100% от неговите възможности.

По подобен начин стоят нещата и при iPhone 3G и 3GS. Ако те са фабрично отключени се активират и отключват автоматично чрез официалната програма iTunes. За целта е необходимо единствено да я инсталирате на компютъра си и да имате интернет. Джейлбрейка ще си го направите сами с помощта на този форум.

Ако са фабрично заключени, можете да ги отключите и активирате посредством специални програми, които ще намерите в този форум. В момента актуалната версия на операционната им система е 3.0.

Не,няма да ти се пр....е :redface: А с един чист рестор става като нов :Wink: Препоръчвам ти да прочетеш внимателно форума,доста е написано по-тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следният проблем, моето 3G, беше с къстом фрим, 2.2.1 и си бачкаше перфектно, но преди два дни исках да набера номер от оказателя ми, и докато го набираше ми изгуби сигнал на мрежата, на Мтел съм. След това рестарт, вадене на сим какви ли не идиотий но не, изведнъж пак си дойде сигнала, и така вече два дни, ту го има ту не, на всичкото отгоре ми влиза сам в самолетен режим, а най-странното е че ми показва че има сигнал и като ме набират дава свободно но самият телефон не дава индикация че ме търсят, не всеки път. Затова реших да го ъпгрейдна, направих всичко от тази тема, и мина без проблем, след това със снежеца го отключих и изведнъж "no survice" рестартирах го и пак нищо, след малко го включих и сигнала си дойде, проведох един разговор заключих му екрана и след малко го пускам и пак същия шит "no survice" Моляви някой да помогне с нещо, защото не знам какво да правя вече ми писна... Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не видях да е писано до сега и дано не се повтарям... Та чудех се дали ще стане нещо, ако тествам да кача софт. на 3ГС на 3Г ? Имам ги и двата в момента и не виждам никаква разлика освен компаса и видеото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 24ч, борба,пак нищо не става.Стига до "Downloading Jailbreak Data...... излиза си иконката с диска и зелената стрелка, и до там.Изчетох всичко,мисля,че не правя грешки.Със 3gs 32gb, 3.01 съм.Някакви препоръки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kopcho, хардуера им е различен и FW няма да се качи, ще ти даде грешка или ще си прецакаш телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер. Значи имам Iphone 3g 8gb беше Jailbroken и Unlocked FW 3.0 или по нов ако има не ме съдете нов съм :biggrin: и го омазах.Така искам да попитам след като го Jailbrake-на в смиъл всичко е по вода излизат кабелчета , ананаси,банани сичко.Но след като се разтартира седи черен екран.А не мога да вляза в Itunes понеже като вклуча телефона Itunes забива а телефона ми е черен и от там нищо не мога да направя.Моля помогнете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо чрез търсачката си изясни какво е DFU-mod, и разликата с Recovery-mod и се научи да влизаш в двата, после, както вече ти бе обяснено, опитай рестор през DFU.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте имам проблем със сидиа след като изпълних всички точки телефона си тръгна но без обхват сидиа ми дава някякви грешки (посих: и че и свършило времето за операцията) и има бутон ок който натискам и ми излиза (http:apt.saurik.com)и ме връща в началото на сидиа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ни оставяш да гадаем телефона ти дали е ФО , или ФЗ? На какво нямаш обхват- оператор или Wi-Fi? Ако опитваш да ъпдейтнеш сидиа през операторския и-нет, е естествено да дава грешка щом си без обхват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета!

Не знам от къде ми е проблема ,но след като преминах на FW3.0 и след това си отключих телефона (заключен от Глобул) ми изчезна 3G-то ,в меню настройки ми е включено ,но не работи .С WI-FI нямам проблеми.

Ако имате идея да помогнете.Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си минал на 3.0 с ъпдейт,а не рестор; и е било спряно с боспрефс или сбсетингс преди ъпдейта- няма да тръгне!

Нов рестор и set as new в туньо, без връщане на бекъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като го ресторна ,пак ли трябва да мина всички процедури,т.е. джейлбрейк и отключване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А имаш ли активирана 3G услуга от оператора? Попита ли тях защо не работи услугата? Често - често грешката е в техния телевизор("най-добрата 3G мрежа в БГ" :lol: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...