Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone3G(S) FW3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


mupo

Recommended Posts

Просто следвай внимателно инструкциите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 292
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    22

  • mupo

    18

  • Alxx®

    16

  • hitretsa

    11

Топ автори в тази тема

Как се разбира че iphone е отключен фабрично? Моят е донесен от Америка но си беше отключен и си работеше със стария софтуер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми почван от начало, но нищо не става стои си на waiting for reboot и това е :neutral:

Като зацикли на waiting for reboot просто извади кабела от телефона и го сложи пак и всичко продължава без никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко и при мен мина благополучно :), фабрично заключен 3Gs от Америка, прави впечатление,

че Redsn0w не ме кара да минавам в DFU със задържане на бутони за определени секунди,

а ми изписа да задържа натиснат Home бутон докато го включвам към компютъра

та се наложи да извадя кабела и отново пак да го свързвам и веднага

почна процедурата. Извода е да се чете точно какво се иска да направиш и няма

проблем , след това един Ultrasn0w всичко бачка на шест :)

П.П. чак след като приключих всичко разбрах,че съм бил с оригиналната сим карта на at&a,

(не знам има ли значение това), но пък след това веднага си прихвана м-тел-ската.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,да ви попитам 1 въпрос.Аз съм с Iphone 3G 8GB с fw 2.2.1 от глобул (с договор го взех) и го jailbreak-нах.Въпроса мие искам да премина на FW 3.0 от itunes да натискам бутона Update и да чакам сам да си направи?Или пък в форума видях от itunes shift+restore и да избирам iPhone1,2_3.0_7A341_Restore.ipsw този файл.И искам да го jailbreak-на?Благодаря предварително :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,да ви попитам 1 въпрос.Аз съм с Iphone 3G 8GB с fw 2.2.1 от глобул (с договор го взех) и го jailbreak-нах.Въпроса мие искам да премина на FW 3.0 от itunes да натискам бутона Update и да чакам сам да си направи?Или пък в форума видях от itunes shift+restore и да избирам iPhone1,2_3.0_7A341_Restore.ipsw този файл.И искам да го jailbreak-на?Благодаря предварително :lol:

viewtopic.php?f=9&t=1213

П.С. Веднъж и аз да помогна :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

asdasd, цъкай си Update щом желаеш и след това правиш jailbreak, както е описано.

winterbg, не ти ли прави впечатление, че даваш линк към темата в която отговаряш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хора,

Още един член на форума с нов телефон :) . След малко и аз започвам описаната процедура в пост.1.

Само да помисля на глас - вече 3 дни чета какво да правя с новият си iPhone - фърмуера ми е 2.0.2, та доколкото съм разбрал, цялата процедура ще ми ъпдейтне телефона до версия 3.0 и ще счупи затвора?

Че в началото четях заглавията на темите и си мислех че трябва да съм с версия 3.0 ( или 2.2.1) за да започна процедурата ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря момчета :-)

Вече съм с изкаран от затвора и отключен телефон ;)

Снощи не успях, защото с калпавият вивател интернет на вилата 2хх мегабайта трябваше да ги чакам около 5 часа ...

Сега между пращането на мейли и другите дейности го направих истински iPhone.

Между другото и 2-те процедури jailbrake и отключване ги правих без СИМ в телефона - нямам оригинален такъв, телефона ми го подариха, но заключен към австрийски оператор.

Още веднъж благодаря!!!

Сега ще си сложа първата игра, но да видя коя да бъде ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз съм с фабрично отключен 3G и 3.0 firmware и Vistа (за съжаление нямам достъп до PC с XP).

Пробвах многократно да jailbreak-на по описания начин, но всеки път заспива на "waiting for reboot"! Пробвах

всички предложени в темата решения на проблема - без успех!

Пробвах дори и custom firmware, с който други са успели, но пък тогава телефона не открива оператора Vivatel.

В крайна сметка се принудих да си върна оригиналния фирм.

Моля за съвет!

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз съм с фабрично отключен 3G и 3.0 firmware и Vistа (за съжаление нямам достъп до PC с XP).

Пробвах многократно да jailbreak-на по описания начин, но всеки път заспива на "waiting for reboot"! Пробвах

всички предложени в темата решения на проблема - без успех!

Пробвах дори и custom firmware, с който други са успели, но пък тогава телефона не открива оператора Vivatel.

В крайна сметка се принудих да си върна оригиналния фирм.

Моля за съвет!

Благодаря предварително!

А пробва ли просто като заспи на тази стъпка да извадиш кабела от телефона и да го сложиш пак ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ресторнах вчера с чист рестор и после redsnOw 8.0 и пак грее ама сега не се търпи направо :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз съм с фабрично отключен 3G и 3.0 firmware и Vistа (за съжаление нямам достъп до PC с XP).

Пробвах многократно да jailbreak-на по описания начин, но всеки път заспива на "waiting for reboot"! Пробвах

всички предложени в темата решения на проблема - без успех!

Пробвах дори и custom firmware, с който други са успели, но пък тогава телефона не открива оператора Vivatel.

В крайна сметка се принудих да си върна оригиналния фирм.

Моля за съвет!

Благодаря предварително!

А пробва ли просто като заспи на тази стъпка да извадиш кабела от телефона и да го сложиш пак ?

След като прочетох цялата тема, пробвах всичко предложено за този проблем, включително и това - без ефект!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ресторнах вчера с чист рестор и после redsnOw 8.0 и пак грее ама сега не се търпи направо :idea:

Тук мисля ,че вече трябва да се поклоня пред един наш колега ,а това е именно naidenoff с негов съвет макар и малко скиптично настроен телефона е ICE.Чист рестор и redsn0w-0.7.2.

:bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами това забравих да го кажа при мен (нямах никакви проблеми, слава богу) - аз по интуиция jailbreak-нах със 0.72. За другата пишеше, че ще ми трябва ако имам 3GS, пък аз съм само с 3G и затова реших, че нямам нужда от добавките в 0.8 ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес Jailbreaknah един Iphone 3G 16 Gigabyte Factory Unlocked с redsn0w 0.72 и нямах никакви проблеми.Телефонът не е мой,но стоя в мен след това няколко часа и нямаше признаци на прекалено загряване.Преди никога не е Jailbreakvan и е купен с версия на Firmware 2.2.1 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зацепвам на 6-та точка ...... ;[ със натискането и ми са появява грешка : No device detected.You Probaly misunderstood the instruction . Please consult Google or YouTube in instruction on how to enter DFU mode. Някой може ли да ми помогне мерси предварително ;[ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами така е като не следваш инструкциите...нормално да не влезеш в DFU.

Убеди се, че правиш всичко точно както е описано...там никой до сега не е запецвал, ако е следвал инструкциите, то няма как освен, ако не ти е развален Power бутона или Home бутона...или нещо с кабела да е станало...но аз съм убеден, че не си направил това което пиши там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...