Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iTouch 1G/2G FW 3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


Recommended Posts

Здравейте,

Имам следния проблем. След ъпдейтване на 3.0, пускам Redsnow, усшешно намирам фирмуера и когато дам Next, ме дропва на "Connecting to server" частта.

Какво опитах:

Свалих от няколко места Redsnow и пробвах с по-стари версии - Същият резултат

Пробвах друг USB порт

Да, имам интернет.

Имам 3.5 Framework, и даже му дадох repair да го свали на ново...

Нищо не помага.

Помогнете ако имате идея.

Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих си Ipod 1G реших да си поиграя с Itunes и .... !!!

Дадох си "restore" обаче ми падна батерията докато се ресторваше и сега съм без софтуер. Трагнах да си инсталирам новия 3.0 обаче ми дава 2 грешки:

1. Когато кликна RESTORE известно време зарежда и ми дава грешка 2002

2. Когато кликна SHIFT+RESTORE ми дава грешка 1604 май беше... или последното число беше различно трябва да проверя пак. Моля ви помощ които може..

:confused: :neutral: :neutral:

П.С.

Ако искате пишете на ЛС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От каде да го вкарам в DFU режим? като включа Ipod-а и ми дава да го вклуча кам кабела и кам програмата друго не ми излиза.... От програмата ли да го вклуча в този режим?

Даже неиска да ми се зарежда и през USB.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Използвай търсачката и пиши грамотно, че започвам да те трия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :biggrin: Имам един въпрос: реших да си отключа ipod-a както е описано в първия пост на темата. Всичко въпрвеше по план, натиснах Финиш излезе си онзи ананас направи каквото трябваше, но не се рестатира... остана си изключен и не можех да го включа. Единственият вариант, който имах е да мина на ДФУ мод и от там натиснах рестор... и сега пак съм си към стария софтуер и не е отключено, нямам си cydia. Моля ако някой има идеи, защо се е получило така, пишете :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С каква версия беше преди това и с каква си сега? Ако е 3.0 слагаи RedSn0w 0.8 или redsn0w 0.7.2 и трябва да се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм вече с версия на FW 3.1.1,но от там и изчeзна предишния Jailbreak,сега се опитвам да разбера дали съм направил грешка с този ъпдейт от 3.0 и Jailbreak на iPod Touch 2G 16G и дали да направя даунгрейд към 3.0 от 3.1.1.Ако някой има инфо за това,може да драсне някой друг ред.

П.С. Ако се е ъпдейтнал към версия на FW 3.1.1,къде може да се е качил новия софтуеър???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3.1 излезе вчера ---> няма джейл...

до колкото съм запознат, за сега няма и даунгрейд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За downgrade от новия firmware 3.1.1 към стария 3.0 вижте това -

- и музичката е добра.

Ако се разровите малко из youtube.com ще намерите доста клипчета на downgrade или на jailbreak за какъвто firmware се сетите :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моя ipod е с версия 3.1 това ще работи ли?

Edit: Ъпдейтнах до 3.1.1 после когато пробвам да downgrade-на ми дава error 20

Edit2: след още ден ровене:

then there is no tested jailbreak solution at the moment.

The iPod 2G is now supported in PwnageTool 3.1.3, assuming the iPod 2G was pwned at 3.0 or 3.0.1 - PwnageTool does not support the iPod 2G with 3.1 software out of the box.

Демек няма джейл?А не мога да доунгрейдна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако след толкова изписани страници и в тази, а и в другите теми, още някой без да си направи труда да чете, зададе идиотския въпрос

Демек няма джейл?А не мога да доунгрейдна.
, ще хвърчат санкции!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора,не мога да се справя.

Направих описаното,но ми изписва съобщение

"Some of the applications on your iPod were not installed because 1 or more errors occured"

И не ми дава да си ги кача. Не знам дали е от значение но нямам нет на iPod-a. 32GB e 2G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тия 4-ри дни можеше да използваш търсачката!

viewtopic.php?f=18&t=1347

viewtopic.php?f=18&t=1375

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам iPod Touch 1G със 3.0 и се чудя дали да го обновявам до 3.1.2... някъде четох, че 3.1 бил с доста бъгове и бързо след това се появи 3.1.2 .

Въпросите ми са 2 : мога ли да го обновя директно от 3.0 до 3.1.2 или трябва да му сложа първо 3.1 ? И четох, че за 3.1.2 се изпозва blackra1n за джейлбрейк. Проблем ли е, че преди това съм го джейлбрейк-вал с redsn0w ?

*Не съм сигурен дали трябва да пиша тук или да си направя нова тема, но ако съм сгрешил ще си изтрия мнението и ще отворя нова тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, можеш директно на 3.1.2 и не, не е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор ! След 1 час отивам на работа и няма мога да го направя днес, но определено в почивните ми дни ще го обновя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На 3.1.2 като джейлна със blackrain не ми излиза иконата на blackrain-а на спрингборда, има ли изобщо вариант да се върне до 3.0?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А пробва ли да слайд-неш на втората страничка на спрингборд-а? Да не би да се е скрила там? :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...