Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

ПАЗЕТЕ СЕ!!! - Измамник!!!


Grievous

Recommended Posts

С тази тема искам да Ви предпазя от лицето Росен Иванов от град Ловеч с GSM номер +359895219511. Същият вчера 02.11.10 г. си поръча лично от мен iPhone 4 за сумата от 1300 лева. Телефона моментално беше изпратен на посочен от него адрес (централен офис Еконт гр. Ловеч) с наложен платеж. Днес ми звънят от там за да ми кажат, че горепосоченото лице се отказва от телефона като за причина посочва, че е с непълно Българско меню. А сега Вие ми кажете как може да се види менюто на телефона след като виждате само iTunes и кабел за свързване и активиране с компютър. Телефона е ФО закупен от AppStore в Англия и за съжаление вече е разпечатан. Написах това защото не издържах. Пазете се и не правете сделки с това лице!!!

Днес 04.11.2010:

Ето това ми върнаха днес. Третата снимка е кутията на оригинала с IMEI. Задействал съм полицията в гр. Ловеч, но моля всеки на когото попадне телефона да уведоми властите, или мен на лично. Благодаря предварително.

15aa2902055ff824.jpeg fc2a0e4ee534749f.jpeg 41d5f744538002ce.jpeg

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Платил ли си е неустоиката ,за развалена сделка 100кинта мисля,че беше сумата.censored2.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чл. 12. ЗЗД (Изм. - ДВ, бр. 12 от 1993 г.) При воденето на преговори и сключването на договори страните трябва да действуват добросъвестно. В противен случай те дължат обезщетение.

Съответно може да иска обезщетение, защото са сключили договор за покупко-продажба, нищо че е по телефона и устно, но трябва да ти се занимава и да почакаш бързите адекватни български съдилища :blink:, иначе правно основание има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не му искам неустойката. Просто бъди коректен. Три пъти ми звъня да потвърди, че ще купи телефона. Можеш да откажеш телефон, ако има дефект или не работи, ама, че БГ менюто му е непълно и то на неактивиран телефон... смях.

П.П. Тази неустойка няма да ми запечата телефона. Вие поне знаете как става продажбата му.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона ще го продадеш, споко. Ползваш се с отлична репутация :blink: и не е проблем.

Да му мислят кирчовците, като горепосочения "гражданин". Съветвам всички, които са препатили от некоректни търговци/купувачи, да постват тук, пък ние ще чакаме аргументиран отговор от другата страна. И без личностни нападки - само по същество!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да го бутна на Тони. :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цървули като тоя,ловешкия....абе,удари го с някои лев,глоба,те само от това разбират,като му бръкнеш в джоба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да го бутна на Тони. :biggrin:

Ще бутнеш дедовия, онзи се отказа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, и той ли е Ловешки? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чл. 12. ЗЗД (Изм. - ДВ, бр. 12 от 1993 г.) При воденето на преговори и сключването на договори страните трябва да действуват добросъвестно. В противен случай те дължат обезщетение.

Съответно може да иска обезщетение, защото са сключили договор за покупко-продажба, нищо че е по телефона и устно, но трябва да ти се занимава и да почакаш бързите адекватни български съдилища :biggrin:, иначе правно основание има.

Ахахахахахахахааа.....

Умирам за правни консултации от саморасли юристи... ;)

  • Не харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха..... Този пич и на мен по същия начин ми отказа един 3GS преди около 3 месеца.

Та , даже ми стоя телефона непотърсен в ловешкия офис, докато не му се обадих и не разбрах че той, моля ти се, се е отказал!!!...

Причината беше, че уж си взел междувременно iPhone4 :D

Скъса ми нервите и малко ми оставаше, да заръчам посещение на място с цел назидателна саморазправа :cheers:

Та така.... Този е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще поръчвам. Ето това ми върнаха днес. Третата снимка е кутията на оригинала с IMEI. Задействал съм полицията в гр. Ловеч, но моля всеки на когото попадне телефона да уведоми властите, или мен. Благодаря предварително.

15aa2902055ff824.jpeg fc2a0e4ee534749f.jpeg 41d5f744538002ce.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали му имаш данните? Пали колата и газ към Ловеч. Еконт имат камери и пратката като се гледа дори трябва да става пред очите на някой от персонала. Можеш да подадеш и оплакване.Баси гадината!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямали камери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кво стана сега,повече не могат да се пращат скъпи неща с куриери.Ебати измамата не се бях сетил изобщо.:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, как си задействал полицията? Ако имаш нужда от юридическа помощ, звънни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А еконт какво обяснение дават при положение, че ти си го пуснал запечатан. И аз мога се разходя до Ловеч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че личната карта т.е. данните на тоя са фалшиви 1000%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам от полицията са ти искали IMEI на телефона. При добро желание от тяхна страна лесно могат да го локализират, дори да е ползвал неистински имена. Егати мръсния номер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам, колко са заблеяни тия от Еконт. Как може спокойно да подмени телефона с китайски.

Нямам думи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...