Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

ПАЗЕТЕ СЕ!!! - Измамник!!!


Grievous

Recommended Posts

Гога, при обезщетяване се взима за база цената на официалния вносител, към датата на събитието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая ловешка пенюга трябва да е много изпечен измамник, за да постъпи така .

Това трябва да е егати нещастника за да го направи по този начин,

НЕ ми се мисли само като си отворил кутията и си хванал това изобретение в ръцете си и като си му издърпал антената как си се почувствал.

Дано само всичко се развие добре и те обещетят, защото това не са малко пари.

А на оня ега му се пръсне процесора на айфона. Да няма кой да му го оправи и при Сашо да го занесе на ремонт. :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

30 см. чупеща антена е бре. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще му се покаже през устата няколко стотин пъти ако ще и до лактите да бъркам.:Wink: Да гръмне дано!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С малко съдействие може да се каже, че му знам всяка стъпка, ама ми е далеко де*а. Има обаче един вариант... да направим сбирка. :rolleyes:

П. П. Лъчко, вземи инициативата в свои ръце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста неприятна история. Това си е чиста измама. Очевидно е, че този, до който апаратът е бил изпратен, предварително си се е подготвил за размяната на телефоните. Дори да бъде установен и привлечен като обвиняем, за съжаление, има различни възможни защитни тези (които по разбираеми съображения няма да нахвърлям тук). Считам, че topic-starter-ът е по-заинтересуван не толкова от самото наказателно производство като път, по който ще се стигне до наказване на дееца, а по-скоро като процедура за откриване на 4-ката си. В една друга тема бях споменал нещо за приложение на някои текстове от ЗЕС при наличие на тежко престъпление. Рано или късно някой ще го включи този апарат нейде.

А относно дееца - виждам, че тук масово се предпочитат някои извънпроцесуални способи за уреждане на проблемите, във връзка с което ще ви пожелая - "умната все пак".

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно е, че този, до който апаратът е бил изпратен, предварително си се е подготвил за размяната на телефоните. Дори да бъде установен и привлечен като обвиняем, за съжаление, има различни възможни защитни тези (които по разбираеми съображения няма да нахвърлям тук)

Айде остави за в зала "процесуалните способи" и "възможни (ама много лесно оборими тези дори и само с оглед собственото ти умозаключение по–горе по отношение на прекия умисъл) защитни тези" на дееца за знаещите и по–сведущите...

Иначе– присъединявам се към призива за "умната", ама не в смисъл– "мекушавата"...

Ако наистина се организирате, Коле, звъннете ми преди екшъна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми доиде една пратка в еконт.Докато я проверявах две момченца ми висяха на главата през цялото време.Подпитах ги тва онва и единия вика,че без вътрешна намеса няма как да стане измамата.Някое служителче на еконт е взело 100-200лв маѝ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е повече от ясно, адаш. Това, че нямало камери в офиса им - хич не звучи достоверно, просто се опитват да си изплакнат ръцете. После някой шеф, ще реши в "доброто име" на фирмата, да обезщети евентуално собственика(дай Боже) и всичко да приключи тихомълком. Намеша ли се името на фирмата в шумен скандал в пресата - отиде им бизнесът. Аз отдавна ползвам друга фирма, умишлено няма да я спомена коя е.

П.П. По темата "Ловеч": по кротичко с изказванията господа! Коментарите и уговорките знаете как се правят - не тук.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За малко щях да го гепа тоя момък на едно друго място ама от къде да знам, че предположението ми ще излезе вярно....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво се изписаха толкова неща, но както се каза той не е глупав и дори може да чете, най-вероятно чете и тази тема и се е скатал някъде и едва ли ще го намерите колеги. Такива уговорки в тема в публичен форум ми се струва някак несериозно.

Колеги, допускате ли, че да кажем намерите въпросната личност, той ще има готови пари да ги възстанови или ще може да даде телефона във вида в който ви удовлетворява? Какво ще го правите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така де, сега вече след като се обсъди, ясно какво искате да го правите, но това как ще реши проблема?

Защо питам така, за да предложа варианта да се действа по цивилизовано, поговорете с него, може пък да се реши ситуацията без да се стига до физиката. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А той говори ли с мен? Най-нагло си ми прати ВЕФ-а да си гледам ТВ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен темата трябва да се заключи и само автора й да поства когато има развитие по въпроса и каквото той сам прецени да ни информира, а комуникацията да се трансформира във всякакви познати други форми. Всички сме съпричастни, но дайте да стъпим малко по-здраво на земята. От разлайване на кучетата и кьорфишеци едва ли някой има полза. Даже ми се струва, че някои постове трябва да бъдат заличени от базата данни. И аз съм наблизо и съм сериозен..., затова и така може би реагирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. Много. Има си ЛС, мейли, и т.н.

Темата отворена само за Колето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Сагата, продължила колкото направата на Star Wars е към своя край. Утре ще дам подробно инфо.

Coming Soon...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случаят за мен приключи. Днес Еконт ще преведат сумата от 1300 лева. От там нататък всичко е в техни ръце и тези на следователите по случая. А Вие може да си направите извод в каква държава живеем и как тя ни помага да разрешим подобни проблеми. Да знаеш кой е извършителя, къде живее и нищо да не можеш да направиш. Срам... Това е от мен.

П.П. Все пак, не е изключена разходка до Ловеч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами на теб честито а ония педал да гние в ада :D

Е ще гние в ада, но докато му дойде времето ще си гъзарее с iPhone 4, на гривъс пък му изплаща Еконт наложения платеж(двамата са щасливи като изключим главоболията на потърпевшия) и най-гадно ще го отнесе сигурно служителя, който е бил на смяна когато е станала размяната. Айде със здраве и повече да не стават такива издънки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...