Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

ПАЗЕТЕ СЕ!!! - Измамник!!!


Grievous

Recommended Posts

Нали не си мислиш, че всички от Еконт разбират и могат да направят разлика м/у "оригинал" и "реплика". :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека е стар познайник на служителите от Еконт. Редовно си е поръчвал скъпи неща и няма как да не го запомнят. Знаят му и адреса и тече проверка. Щом науча повече, ще драскам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Ловеч дайте ми само от кой офис е взет, във всичките са ми добри приятели. Доста бързо ще се намери, градът е доста малък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кольо, ако имаш документ, в който е описана пратката и серийният номер на у-вото(при изпращането), можеш да търсиш отговорност от Еконт.

Ти кога отвори пакета? У вас или в Еконт? Като нищо може да се окаже, че някой от тях гепи или "играе" с оня, няма да им е сефте...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гнусна история, дано се намери телефона и този си получи заслуженото!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пратката я отворих днес пред очите на служителя на Еконт и още 3-ма мои приятели. Изключено е техен служител да постъпи така. Иначе имам товарителниците и за двете посоки. Да добавя само, че преди около 2 часа ми се обадиха да им продиктувам IMEI на телефона. @yovet0 също се ангажира да помогне за което му благодаря от сърце и обещавам да почерпя. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сбирка на форума в Ловеч!

Всеки да си носи оръжие- хладно или огнестрелно :naughty3:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разрешено ли е да доведа ...... приятелчета (отбор по гребане-8 бр. високи по над 2 м. и над 100 кг.)... няма да са въоръжени-обещавамnaughty3.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сбирка на форума в Ловеч!

Всеки да си носи оръжие- хладно или огнестрелно :naughty3:

Аз имам едно топло оръжие за такива :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааахахахахаха, явно и вазелин ще трябва да се носи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие се бъзикате, ама това е баси безумието! Да пратиш телефон за 1300-1400 лева и да ти върнат такъв за ~150 лева! 100% и Еконт и оня пинко са в играта...щом и друг път е цакал така.

Цялата ни държава е такава! Смешна и неебателна!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До 14 работни дни разследването не даде ли резултат, Еконт ще трябва да платят обещетение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам леки съмнения, че ще има положително развитие случая.... Но дано да греша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От еконт не са ли длъжни да изплатят телефона веднага? То телефона дори и да се намери ако е издран нещо или повреден....

П.С. Grievous, не е трябвало да позволяваш, да разопакова телефона. Еконт от скоро има опция само за гледане на пратката. Демек, като телефона е чисто нов не разопакован, няма нужда да го отваря и да го гледа. Вижда се че е оригинален и че е чисто нов още с найлоните си и вече си прави сметка, ще го взима ли или не.... Без да го пипа обаче... Дано ти го изплатят, че дори и да го намерят, не се знае в както състояние ще е ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато пращаш стока с такава стойност, е редно да позволиш един поглед. Това, че Еконт не са следили това под лупа е друг въпрос. Аз обичам да съм коректен.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един поглед за мен значи да разгледам кутията, да вида че е чисто нова и не отваряна. За теб един поглед, явно значи да отворят чисто нов iPhone, да си го разгледат най-подробно и ако случайно им скимне, да го вземат. Е не става така... След като някой е поръчал iPhone4 по телефона, той много добре знае какво трябва да получи и как да разбере дали всичко е точно. Според мен по този начин, по който им пращаш телефоните не е правилен. Ако в крайна сметка сега нещата се разминат и те обезщетят, кой ще ти върне нервите,притесненията,разправиите и времето което си отдели да се разправяш с някви дребни далавераджии...

П.С. Да не си помислиш, че нещо се заяждам с теб.. Много те уважавам, толкова пъти си ми оправял телефона... Просто се дразня, как все точните,коректните и свестни хора ги преебават...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега Huntly, мислиш ли сериозно това, което пишеш, знаеш ли колко лесно ще ти опаковам една "кукла" в оригинална опаковка и ще ти я запечатам в найлонче както си идва от Apple? Пък ти се ръсни 1600-1800 лева за това чудо, без право да го отвориш. Да не говорим, че мога и да да ти пратя и ФЗ телефон който ще бъде представен за ФО, но не, ти като си разбирач и си поръчал по телефона, ти можеш да го видиш това през запечатаната кутия.

Колега Grievous, пожелавам ти успех, аз съм положително настроен и вярвам, че в България все още има коректни фирми за да бъдеш 100% обезщетен, но има голяма вероятност да ти бъде платена стойността на телефона според ценовата листа на G**ul.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

techo91, прочети добре първото мнение.

iPhone 4 за сумата от 1300 лева.

Цената на телефона в Globul е 1299 лева. Какъв е проблема да му се плати по цени на Globul? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

techo91 на първо време купуваш не от случаен човек. Аз от него или от изявените членове на екипа тук, не бих държал изобщо да слагат отметка. Или пък спокойно бих платил предварително онлайн за да спестим малко пари от Еконт .. изобщо този случай доказва, че измамници има не само сред тези, които продават.

На всяко действие си има противодействие .. негодника дори и да не го намерите ще си плати по-друг начин за измамата .. или съдбата вече го е наказала, че да опре до такова нещо.

Успех Кольо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам колеги вашата позиция, знам с каква репутация се ползва колегата Grievous, но погледнете от друга гледна точка. Не е казано, че купувача ще е от тези, които четат форума всеки ден, може да е някой, който дори не е регистриран и ни най-малко не е запознат със репутацията на продавача. Има и друг въпрос, тъй-като кутията предполагаме, че не е отваряна, може да има проблем, който дори и продавача да не знае, примерно жълто петно на дисплея или нещо от сорта, малко вероятно но все пак.

Това за 1300 лв. го видях, но не съм сигурен дали крайната цена която ще съобщят от G**ul ще е такава, разбира се аз се надавам всичко да мине добре и според мен няма какво да се разследва, Еконт трябва да поемат плащането на стоката в заявената цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...