Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OS 3.1 - НЕ ЪПГРЕЙТВАЙТЕ! Важно за iPhone 3GS!!!


Severus

Recommended Posts

3GS e 7.2Mbps download и 3.6 upload. Така че, голяма файда няма да има.

Да не забравяме, че това е скорост на връзка м/у твоето устройство и мобилния оператор, а той по нея каква интернет скорост ще ти осигури е трети въпрос. С други думи - блажени са верующите :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • ThUnDeR

    16

  • Anthony

    14

  • mupo

    14

  • tonygti

    14

Топ автори в тази тема

Поредният марктингов трик за ловене на балъци. Иначе казано, византийски номерца :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До момента скоростта на 3г мрежата им беше отвратителна.

PS: В момента M-Tел също тестват и се мъчат да ъпгрейднат на 14.4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда... важен е не капацитета на връзката, а колко от него използва. Поне по моите проведени тестове на местата, където ми трябва мобилен интернет Мтел води убедително - където няма 3Г има EDGE, докато другите два оператора ми предоставят GPRS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Владо и без това се скътава :Wink: ...

Ще ви кажа аз на вас кой се скатава :rolleyes:

Супер готино е, че сложиха фонетика, защото таман ми беше писнало :Wink: Всяка версия променяха клавиатурите и съответно таман да има някакъв напредък и той се обезмисля, защото всичко трябваше да почва отначало.

Сега се концентрирам да дооправя превода и пакетите за мобилните оператори и пускам локализацията :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 2G 3.0 мога ли да сложа 3.1 бета и да си го отключа и джейлна с RedSn0W 0.8?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що така още никой не е споменал, че днес е излязла FW 3.1 beta 3? :razz:

10196db12d93.jpg[/attachment:3ksc7vfg]

Добавено е Copy/Paste на видео файлове.

[youtube:3ksc7vfg]

[/youtube:3ksc7vfg]

Ето линкове за FW 3.1 beta 3.

iPhone 3G FW 3.1 beta 3

iPhone 3GS FW 3.1 beta 3

Ако престъпите към инсталация го правите на ваш риск и никой от екипа на BGiPhone.com не носи отговорност за последствията (заключванки и т.н.) след инсталацията му!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво става ако сложа 3.1 на джейлбрейкнат телефон с 3.0? Телефонът си е фабрично незаключван. Само се губи джейлбрейка докато не се намери начин да се направи това или си остава джейлбрейкнат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще загубиш джейлбрейка,но телефона ще си работи нормално.Ако изкаш изчакай,някой казват,че 3.1 ще излезне на 31 Юли когато ще пускат телефона в България,защото тогава пускат телефона в още няколко държави и са сложили езиците на тези държави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ако не си прочел внимателно шапката на темата, никога повече няма да имаш джейлнат телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, ще се чака всичко да си е като хората. А това само за бетата ли важи или ще е така и в крайната версия 3.1? (ако се знае де)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продължаваш да не я четеш! Специално за тези с 3GS е написано кои файлчета трябва да се запазят, за да можеш и в бъдеще да имаш джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз чета, ама само не разбирам дали при финалната версия пак ще е със сменен бейзбанд или е само за бетата... :rolleyes: (или изпускам нещо де)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия файлове ще ти трябват за всеки следваш FW който излезе!!!

Затова си ги запази сега на няколко места, качи си ги по пощи, CD-та, флашки, дискети, магнитни летни, перфо карти и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

К'во сме го шашнали? Напълно сериозни сме си.

Без тях няма jail и unlock в бъдеще, а ако ги изгуби след минаване на следваща версия няма откъде другаде да ги вземе.

То това си го пише в първото мнение на темата.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще загубиш джейлбрейка,но телефона ще си работи нормално.Ако изкаш изчакай,някой казват,че 3.1 ще излезне на 31 Юли когато ще пускат телефона в България,защото тогава пускат телефона в още няколко държави и са сложили езиците на тези държави.

Моля те, кажи ми как пишеш думата "някой" в единствено число? Страшно ще съм благодарен да науча. Може да ми отговори и някой друг от всичките, които използват "Й" толкова активно. Тук сте много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато преглеждах темата се замислих....

Ако бъдещия jailbreak на 3GS телефон с FW 3.1 зависи от това дали за запазени iBEC и iBSS файловете, какво ще правят тези, които ще си купят 3GS с фабрично инсталиран FW 3.1? Те очевидно няма как да се доберат до файловете.

Може би към момента е известен начин за jailbreak на 3GS с FW 3.1, но той изисква посочените файлове. А без тях тепърва ще се търси вариант за jailbreak на 3GS с FW 3.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще се опитам пак да го обясня.

На този етап, всеки който си е запазил тези файлове ще може със 100% сигурност да си прави джейлове на следващите версии на ОС-а.

Тези, които не са ги запазили или тези, които ще си купят 3GS с новата 3.1 - джейлът не им е гарантиран. Може веднага да излезе пробив, може да излезе след половин година, може и да не излезе въобще.

Горенаписаното е валидно само и единствено за новия 3GS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте имам един въпрос. Прочетох и петте страници и разбрах, че тези два файла са изключително важни за собствениците на 3GS, тези два файла нямат значение за 2G но нищо не се написа за 3G?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така предположих но е друго да е написано черно на бяло. Благодаря все пак, а ти сигурен ли си в това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се закупи 3Gs с 3.1 и му се направи restore към 3.0,дали ОС няма да направи тези фаилове iBEC и iBSS ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се закупи 3Gs с 3.1 и му се направи restore към 3.0,дали ОС няма да направи тези фаилове iBEC и iBSS ?

Купил си си с 3.1 ??? Я погледни да не е 3.01 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...