Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OS 3.1 - НЕ ЪПГРЕЙТВАЙТЕ! Важно за iPhone 3GS!!!


Severus

Recommended Posts

Няма ли информация за unlock jail? Няма ли раздвижване по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • ThUnDeR

    16

  • Anthony

    14

  • mupo

    14

  • tonygti

    14

Топ автори в тази тема

Е то нестава за 2-3дни! Винаги сме чакали, ще чакаме и сега. Прочети линк-а, който е дал Sladichuk и сам ще разбереш че малко остава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз вече не знам какво да правя.Излезе 3.1, и вече пуснаха по–нова версия 3.1.1, защото 3.1 правила проблеми на айфон.До колкото разбрах, проблемът е там, че екранът на айфона ставал в черно, и единственото, което можело да се прави, e да се рестартира.С тази нова версия – 3.1.1, нямало да има никакви проблеми. И да се надяваме да е така.Вече я има в иТунес за актуализиране.Но не ви го препоръчвам, докато не поработят още малко по темата.Днес разбрах от екипа на Дв-Team, че 3.1 ще може да се jailbreak за windows и за маk.Но все още не се знае за коя дата.Важното е, че ще може.Проблемът ми е, че ще го пуснат по магазините, но със софтуер 3.1 и докато не се реши всичко, ще остана с чакането...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иха. Страшно инфо. Жалко, че аз нямам 3.1.1. Явно ще си ми седи черен екранът :biggrin: На мен не ми го предлага в iTunes. А в блогът на Девтийм не се говори нищо ново, но виждам, че си близък с тях и са ти споделили лично, че ще има джейлбрейк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак същия пост :biggrin: Ами, хайде го джейлни 3.1 и пиши тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте .Официално ще имаме jealbreak за софтуер 3.1.Имаме новини от PwnageTool 3.1 че е стабилна и се работи по темата,ще бъде пуснат много скоро.За windows ще излезе малко по късно.А първо ще излезе за Маc.Но от по новите новини които прочетох пише че ще излезе и за двата.В същото време пишат че ще имаме и jealbreak за iPod Touch 3g.

това не е персонален коментар а просто сам го копнал от екипа на ДeВ-Team

По добре за вас е все още да не упдеитвате софтуера на 3.1 докато не излезне официално.

Както казват всички за тези които вече имат ифоне 3гс с софтуер 3.0 да копират файловете iBEC и iBSS за да можете да си направите пиратски ифоне след като излезе jealbreak.Ще ви са нужни тези два файла

Новия софтуер ще го пуснат на 25 септември.Но в някои държави вече го имат

Тва е всичко което знам за момента ако ви интересува нещо питайте можеби ще ви отговоря на въпроса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да те питам какво стана с 3.1.1.? Вече спря да го споменаваш в страхотните си постове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новия софтуер ще го пуснат на 25 септември.Но в някои държави вече го имат

Ето ви и снимки за новия софтуер.Теи като сам в испания ще ви излезе на испански език но може да си го привеждате на български без проблем

Съжалявам много 3.1.1 е за иТоуч

iphoneate1.jpg

iphoneate11.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложил си малки шотове за да не можем да видим, че това е за iPod, а не за iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първата снимка е за ipod - 3.1.1, а втората за iphone - 3.1. Няма нищо ново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря, dirtyrule. Значи ще чакам до 25-ти септември за да ни го пуснат и на нас. Сега е само в другите държави явно. Не може ли нещо да се направи по-скоро, че така да ми стои черен екранът е гадно? Стоичков дали не може да помогне и да говори с испанците? Ще чакам с нетърпение да ни просветляваш с проникновените си мнения, но искам да те помоля да ги пишеш грамотно. Сега са почти на испански и ще почна да ги трия. Признавам си, с огромно неудоволствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам явно преводачът ми не е много хубав.

Ами ще се опитам да ви информирам веднага след като пуснат jealbreak за iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dirtyrule, говориш така сякаш си напълно сигурен.

Преди 3 дни MuscleNerd от Dev-Team отговори в Twitter, че е възможно да излезе FW 3.1.1 и за iPhone на 25 септември.

Ти говориш сякаш е закон, че точно тогава ще излезе, дори казваш, че вече в някои държави е факт.

Би ли ни казал кои са тези държави и откъде знаеш за това?

musclenerd_iphone_firmware.png[/attachment:2hprzifk]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оффф просто ти копвам информация от испански сайт.Щом не ви харесва няма да пиша вече

Като я копираш, давай източника и всеки сам да си решава дали може да се довери (на източника и на информацията)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли да се джейлне 3гс със 3.1 на който не са му спасени двата файла ? :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора стига сте питали едно и също! В момента има още няколко току що създадени теми от тоя сорт. Четете и тогава питайте. Само дразните шефовете...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

За съжаление се присъединих към iphone обществото в много лош момент...в смисъл , няма как да експериментирам с приложения а всички знаем -това е начина да се навлезе в материята . Все пак искам да питам нещо което не ми е ясно :

В момента имам 3GS 3.01 и инсталирани приложения ,като начина по който работи ме радва . С itunes съм направил backup. Въпросът е->мога ли спокойно да експирементирам и да качвам приложения или да оставя опитите за по-късен етап ? Имам предвид - може ли от качени приложения телефона да се забие дотолкова , че да не мога да го върна в сегашното му състояние от backup и може да ми се наложи restore , което не ми изглежда опция :banghead:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма да му бьде много лесно да ресторне телефона си!

Важно!!! Собствениците на 3GS не могат повече да ресторват до 3.0!!

Apple от днес спря да подписва 3.0 и 3.0.1 рестор файловете. Това означава, че ако имате 3GS вие не може да ресторвате до друга версия, освен до 3.1!

С други думи, не правете рестор и не предприемайте действие, които може да доведат до необходимост от рестор.

Този които не са успели да си съхранят подписаните файлове, повече няма да имат тази възможност.

Въпреки всичко, chronic team твърдят, че защитата на 3.1 също е преодолима, което все пак е светлина в тунела :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...