Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OS 3.1 - НЕ ЪПГРЕЙТВАЙТЕ! Важно за iPhone 3GS!!!


Severus

Recommended Posts

BeOnEdge, въздържай се от експерименти и инсталиране на приложения които може да доведат до рестор докато не се вдигне мъглата около jailbreak и unlock на FW 3.1 за iPhone 3GS

dirtyrule, ще те помоля да престанеш да даваш подвеждаща информация ако не си я пробвал сам! Няма нужда да се заблуждават и объркват потребителите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • ThUnDeR

    16

  • Anthony

    14

  • mupo

    14

  • tonygti

    14

Топ автори в тази тема

http://iphoneate.com/tutorial-regresar-del-firm-3-1-al-3-0/

Които не вярва да влезе да прочете и да се уведи сам.Аз вече няма да давам нова информация в този сайт че получих много предупреждения и за коментари също.Тези които искат, да ми пишат на лични съобщения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го обещаваш за пореден път. Предупреждението което ти пратих е последно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dirtyrule, а това случайно да го прочете?

Funciona en los Iphone 2G y 3G

т.е. Метода работи на iPhone 2G и 3G, но не и на iPhone 3GS! А ти съветваш потребител с iPhone 3GS да го прави.

Или изпробвай това което четеш преди да го споделиш или чети внимателно и проверявай дадена информация на няколко места (и то гледай да са сигурни, а не сайтове пълни със сумати банери и реклами) преди да я споделиш тук, за да предотвратиш подвеждането на доста хора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За малко да ресторна, аааа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря предварително един приятел без да иска го е ъпдейтнал и се прецака мн. яко сега трябва да чака. Иначе аз съм си със 3G. Благодаря за информацията !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да попитам: имам заключен 3ГС fw 3.01 който купих на 09.09 нотрябваше да отивам на работа и не можах да го джейлбрекна , а на другия ден се оказа , че съм закъснял ужасно. Ползвам го с карта на Глобул така че нямам нужда от отключванеи искам да разбера след като нищо не мога да направя в момента с джейлбрека(естествено не успях да запазя файловете)проблем ли ще е да сложа 3.1 и да чакам джейлбрек или да не пипам нищо за сега . И още един въпрос Itunes трябва ли да е 8.2 или може вече да е 9.0. Сестра ми има Ipod 1g fw 2.2.1 който се синхронизира на същия компютър така че трябва да става и за двете инъче става трагедия :( (в момента съм с itunes 8.1 заради нея и незнам какво да правя). Предварително благодаря за съветите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш никакви проблеми да му направиш джейлбрейк сега. Сложиш ли 3.1 обаче няма да можеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще пробвам , а за версията на itunes има ли значение коя е (8.2 или 9.0)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 8.1 със сигурност няма да стане. Абе най-добре мини на 9.0. Много по добра е и бърза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е ясно питах дали 9.0 не прави проблеми каквито имаше когато излезе 8.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не прави никакви проблеми.

Аз съм с 3GS jailbreaked, и си инсталирах последната версия и съм много доволен на iTunes. Много по-бърза е и е по-приятна за работа. Иначе си е абсолютно същатата. Само един път ме попита дали искам да направя upgrade до 3.1, което предложение беше веднага отказано с мощно натискане на No :rolleyes:.

Пита ме също, че иска да направи някакъв update на carrier settings/definitions, на което му дадох Yes! Нищо не стана. Следващия път като свързах телефона ми поиска пак същото нещо, при което му дадох No, и това си беше.

Давай смело. Няма проблем стига да не натиснеш грешното бутонче.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.Пиша ви за първи път,тъй като от скоро съм потребител на на този форум.Въпроса ми е сега как ще мога да извадя тези фаилчета,защото мисля да си купувам 3gs, а този материал,който прочетох ме наведе на мисълта че няма да мога да ги извадя.Прав ли съм или греша?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глобул все още продава ли телефони с 3.0? Иначе няма смисъл да се купува безполезна тухла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да! Проблема май е да ти продадьт! :Wink:

много нерви с тоя телефон, взе да ми писва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...