Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промяна на облика на iOS чрез WinterBoard.


mupo

Recommended Posts

снимка

може би ще трябва да го правя ръчно, но ще е играчка една по една да подменям иконите на всички програми :wacko:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че има няколко по - големички икони и оттам проблемът. Извади ги от темата и им провери резолюцията - не трябва да надвишават 59х59.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странното е, че това се появява веднага след инсталиране на Winterboard, преди да съм сложил някаква тема. Като сложа темата разположението остава същото, само се сменят иконите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, тука куцам с обяснението. Ползваш ли shrink или нещо подобно, което се меси в рамера и разположението на иконите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я влез в телефона и промени името на файла Info.plist от темата на Info.plist-org или нещо такова, след което направи respring на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един глупав въпрос за който се извинявам предварително, но още като имах първия си айфон само един път се опитах да се разправям с този уинтербоард и то доста несполучливо.

Въпросът ми е понеже е написано коя иконка и картинка къде се намира във файловата система, мога ли като си харесам някоя иконка направо да вляза през ifunbox например и да си я подменя или трябва задължително да имам уинтербоард и всичко да стане през него?

Дано някой ме е разбрал :)

Поздрави :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързият отговор.

Ще го прочета и това и да видим какви ще ги свърша :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Winterboard 0.9.3900-1 for iOS5

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Хмм на 4.3.3 не иска фона зад слайдера на локбекграунда да стане прозрачен, ето какво имам

http://store.picbg.net/pubpic/7D/80/facbdcf124c97d80.png

Пробвах и с UIImages/UILCDBackground.png

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Изчетох темите за промяна на визията с и без Уинтърборд. В крайна сметка исках да си махна всички непрозрачни изображения зад часовника, статус бара и слайда. Премахнах всичко като си качих 3 различни теми от Сидия и ги активирах от уинтърборд. За сега ми остана само непрозрачното изображение зад бутона за затваряне по време на разговор. Моля за помощ, как да махна и него ако е възможно. Благодаря предварително!

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Здравейте.Вчера инсталирах Winterboard за да пробвам една тема на NCSettings и вижте как се омеша backgrounda.Някой може ли да помогне да го оправя да си е както по заводски?

3da32ba2b8ee7408.PNG cb544c6e5838f305.PNG

След доста четене в интернет открих фикс :

Quick 2 step guide on a temporary fix for Switcher/Folder bug:

1. Uninstall FacebookThis (or any other tweaks by NobitaZZZ)

2. Launch WinterBoard, disable and re-enable a theme, respring!

Проблема се среща след инсталиране на програмата FacebookThis.app.За тези които им се случи нещо подобно превеждам:

Две бързи стъпки за поправяне на Switcher/Folder бъга:

1.Премахнете приложението FacebookThis (или ако имате други инсталирани tweaks от автора NobitaZZZ)

2.Стартираите WinterBoard и махнете отметката или премаркирайте на ново избрана от вас тема , след което Респринг!

Метода е пробвам и работи от мене !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Сложих същата тема, която ползвах на 5.1.1 - Colorido matte HD. Само с 2 неща имам разминавка (не смени): иконата на Maps и малките икони в settings и то не всичките.

Color keyboard ме изненада приятно, в iCloud си беше запазила ръчно добавена клавиатура и ми спести търсенето и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен които бяха на четворката сега съм ги качил на петицата ;)всичко е ок:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега исках да си сложа Ayecon и Winterboard ...reboot и ми изтри всичко от Cydia:)))Хард рестарт и пак съм в играта;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Не успявам да преименувам икони през iFile?Може ли някой да помогне ;)

2eququ4y.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо ти трябва с iFile?Има толкова програми от Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не се разбрахме май?Снимката погледна ли?В една тема има 2 икони за Phone!Искам да ми зарежда алтернативата без да трия другата;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тц!Може ли да ми прави проблем,че стават две с еднакви имена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...