Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промяна на облика на iOS чрез WinterBoard.


mupo

Recommended Posts

Няма как да стане по начина, който опитваш.Виж какво е написал Миро в първия пост:

Bundlescom.apple.springboarden.lproj

С този файл може да применяте надписите Slide to.... | (SpringBoard.strings)

Файловете SpringBoard.strings в bg.lproj и en.lproj за абсолютно еднакви.

Ако искате вместо Slide to unlock да ви се изписва Slide, то във файла SpringBoard.strings (отваряте го с Notepad/Textedit) изтривате // в началото на първия ред и променяте надписа "slide to unlock" на "Slide".

Първия ред на файла трябва да излгежда така:

"AWAY_LOCK_LABEL" = "Slide";

Ако искате да няма надпис, просто не пишете нищо между двете кавички след равното.

Ако искате да промените/махните други надписи следвата същата логика - изтривате // пред съответния ред и променяте текста между двете кавички след равното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да стане по начина, който опитваш.Виж какво е написал Миро в първия пост:

Bundlescom.apple.springboarden.lproj

С този файл може да применяте надписите Slide to.... | (SpringBoard.strings)

Файловете SpringBoard.strings в bg.lproj и en.lproj за абсолютно еднакви.

Ако искате вместо Slide to unlock да ви се изписва Slide, то във файла SpringBoard.strings (отваряте го с Notepad/Textedit) изтривате // в началото на първия ред и променяте надписа "slide to unlock" на "Slide".

Първия ред на файла трябва да излгежда така:

"AWAY_LOCK_LABEL" = "Slide";

Ако искате да няма надпис, просто не пишете нищо между двете кавички след равното.

Ако искате да промените/махните други надписи следвата същата логика - изтривате // пред съответния ред и променяте текста между двете кавички след равното.

Ами всичко го правя така само че заменям надписа с друг и то не иска да го изпише
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://dox.abv.bg/files/dw?a=f846f99203

Разархевираш папката marin's iphone.theme и я слагаш в LibraryThemes на телефона. Отиваш в WinterBoard маркираш marin's iphone и я издърпваш най-отгоре в списъка. Респринг и трябва да е ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за всичко -стана!Но е пълна мистерия защо не поиска да се промени до сега?Не мога да си открия грешката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото по-високо е в списъка, толкова по-голям приоритет има. Може би там си сбъркал ?!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://dox.abv.bg/files/dw?a=f846f99203

Разархевираш папката marin's iphone.theme и я слагаш в LibraryThemes на телефона. Отиваш в WinterBoard маркираш marin's iphone и я издърпваш най-отгоре в списъка. Респринг и трябва да е ок.

Благодаря ти за всичко -стана!Но е пълна мистерия защо не поиска да се промени до сега?Не мога да си открия грешката.

Открих и грешката работил съм само с една папка-en.lproj,когато добавих и bg.lproj и поставих надписа и там тръгна и при мен.

Благодаря !Ти си един Велик ШАМАН!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://dox.abv.bg/files/dw?a=f846f99203

Разархевираш папката marin's iphone.theme и я слагаш в LibraryThemes на телефона. Отиваш в WinterBoard маркираш marin's iphone и я издърпваш най-отгоре в списъка. Респринг и трябва да е ок.

Благодаря ти за всичко -стана!Но е пълна мистерия защо не поиска да се промени до сега?Не мога да си открия грешката.

Открих и грешката работил съм само с една папка-en.lproj,когато добавих и bg.lproj и поставих надписа и там тръгна и при мен.

Благодаря !Ти си един Велик ШАМАН!!!

Другата разлика е в това че ти си написал 2 реда и за -Слайд ту ансвер но не вярвам да е от това-от папките е!

Бъди жив и здрав!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не искаш да ги активираш и двете от WinterBoard може да сложиш bg.lproj и en.lproj в темата си в папка /Темата ти/Bundles/com.apple.springboard и винаги ще си имаш надписа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как да процедирам с иконите?В момента се опитах да поставя две готови нови иконки в една тема -формат и наименование на файла всичко спазено.Създадох в темата папка icons-сложих иконите вътре но промяна няма никаква!

И още нещо клавиатурите,които качвам от Сидия не тръгват-не се оцветяват.При праверка с iFile се оказва ,че ги няма в темите да имате идея къде ги качва Сидия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

marinius3, папката за иконите се казва Icons, а не icons :exclaim:

В първото мнение на темата си пише: В имената на изображенията и папките е от значение големината на буквите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не се сещам тези индикатори за страниците (собствено производство) дали съм ги споделял. Извинете ме ако се повтарям.

Както виждате има три различни цвята.

rsbwr9.png

Натиснете на снимката, за да ги свалите.

П.П. Знам, знам "double posting" innocent.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Cydia си дръпнах една темичка за промяна цвета на процентите на батерията. Тя обаче променя само при тъмен statusbar. С какви имена са индикаторите за за процентите при тъмен statusbar? :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каквото са и при светъл, но вместо Defaul_******.png са FSO_******.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми излиза индикатора за включен безшумен режим нито при светъл, нито при тъмен statusbar. А преди излизаха... :smile: И имената са както трябва, от какво ли може да е? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От това, че нямаш инсталиран StatusNotifier?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам инсталиран StatusNotifier. Обаче като се замисля той май не действа. Досега май не съм го чул да ме подсеща на определено време ако имам пропуснато повикване или sms, а съм му направил настройките. :smile:

Впрочем той пък какво общо има с индикатора за безшумен режим? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драги, моята тема е страхотна, нямам желание да я показвам, а само да ми дадете съвет как да си оправя нещо. Когато отключвам и заключвам има звук към темата, от къде да го премахна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grozdan_Karapetrunov, влез в темата си (използвай iFunBox) в папка UISounds и ръчно изтрий файловете lock.caf и unlock.caf. При това положение ти се възвръща системния звук. Ако искаш да ти е на тих режим, колегата по горе ти е казал как.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един вероятно тъп въпрос :(

за батерията иконите задължително ли е да са 17 или може и по малко да са ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...