Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промяна на облика на iOS чрез WinterBoard.


mupo

Recommended Posts

Въпреки всичко описано, имам проблем със смяната на тапета зад иконите. Исползвам WinterBoard и разбрах, че е от голямо значение подредбата на опцийте в самата програма. Темата се слага(иконите се променят, diler-ът, и lockdown-картинката), но картината зад иконите винаги си остава черна, въпреки че в темата си има wallpaper.png.

При всяко слагане на нова тема, Wallpaper-ът ми си остава черен. Ако някой има отговор, моля пишете.

- Nix

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичките теми, които имам имат Wallpaper с голямо w. Това не е проблемът при мен...

Продължавам разучаването. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това са моите опции в WinterBoard:

1.User Wallpaper - с тикче

2.oldmanworld (това ми е темата - погледнете как трябва да изглежда картинката зад иконитe http://www.mbtheme.com/Iphone_theme/200 ... 11604.html , а тя вмомента е черна) - с тикче

3.Saurik

4.User Lock Bckground

5.Solid Status Bar

6.Dim Icons

7.DigitalGroupCool2

8.Transparent Dock

9.Server Lock Example

10.No Undocked Icon Labels

11.No Docked Icon Labels

12.Black Navigation Bars

С две думи - имам user wallpaper, имам тема и няма повече какво да направя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като си сложил тапета в папката на темата, сега махни отметката от User Wallpaper и виж какво ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сложил тапета в папката на темата. В самия файл с темата си има Wallpaper.png , но нещо не го прилага, а си остава черен както при всички други теми с техен wallpaper, които съм слагал.

Премахнах тикчето от User Wallpaper, но все същото. Изпробвах доста неща и се чудя дали няма някаква друга програма за теми която вече ще ми оправи картинките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи тикче на User wallpaper, качи с тюнса снимката в photos, и от settings/wallpaper избери снимката и респрингни!

П.П. МАХНИ я от темата обаче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих картинката от темата, качих я чрез ITunes и я зададох като Wallpaper, но отново нищо не се получи...

Някакви други предложения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина сложих... Но явно не е проблема нито в WinderBoard, нито в темите, които тегля. Начина, по който си слагам мата тема е чрез iPhoneBrowser -

Wallpeper.jpg

Добавям папката с истеглената тема в дясното прозорче и тя преминава при другите в WinterBoard. Но незнайно защо никога нямам Wallpaper зад иконите. За User Wallpaper опитах по всякакъв начин - User Wallpeper с тикче да е над името на темата, която съм сложил и обратно - под нея, но отново няма никакъв ефект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я качи тази тема някъде да и метнем по едно очо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво да я качвам при положение, че при всички теми Wallpaper-ът ми е черен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото съм сигурен, че бъркаш некъде и ще ти бъде оказана помощ. Качи я и ще видиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето как трябва да изглежда самата тема - http://www.mbtheme.com/Iphone_theme/200 ... 11604.html . Всичко си е наред и ми става точно както е показано, но синия Wallpaper, който е зад иконите си остава черен... Ето линк за директно теглене - http://www.mbtheme.com/uploads/soft/the ... 145705.rar .

Надявам се да имате някакви предложения за решаване на проблема ми :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че има някакво значение, но влез през iFunBox в Library/Themes и изтрий всичко което не ползваш. Прегледах темата и не видях нищо нередно, ето ти я по изчистена. Тествай.

[download:21gwc9sm]http://dox.bg/files/dw?a=9846c7b0b5[/download:21gwc9sm]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих посоченото от теб, но продължава да си няма Wallpaper. Подозирам, че или трябва да се сложат някакви файлове в IPhone-а, или други такива са били изтрити(телефонът е взет нов).

Ето как продължават да изглеждат темите ми:

Това е горепосочената

IMG_0084.pngIMG_0085.pngIMG_0086.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Nixing, опитай с преинсталация на MobileSubstrate и/или WinterBoard от Cydia

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно нещо на телефона не е било в ред още когато са ми го дали. След като си го JailBreak-нах наново, всичко се оправи. Наистина благодаря на всички, които се опитаха да ми помогнат - страшни сте! :razz:

2a.png1a.png3a.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам проблем с функции на winterboard - 1.transparent dock и 2.famous quotes

за 1. когато го активирам в WB не се променя нищо дока не става прозрачен

за 2. инсталирал съм приложението което изважда при заключен телефон цитати но когато стартирам приложението ми изчезва wallpaper и оства само черен екран

някой имал ли е подобни проблеми и има ли решение за тях?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам как мога да заменям иконките на темата чрез ifunbox тоест тези иконки които не ми се показват на темата като влезна в нея чрез програмата и друго как да сменям тапета :eek: значи сменям го но тои не ми се променя

благодаря ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alfanasko, опитай с преинсталация на MobileSubstrate и/или WinterBoard от Cydia
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...