Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промяна на облика на iOS чрез WinterBoard.


mupo

Recommended Posts

Здравейте пичове, имам малък проблем с логото на оператора. А проблема е следния:

Тук, както се вижда ми е изписано по-този начин.

viu1269350857x.JPG

А тук по този:

viu1269351013l.JPG

Как може да се оправи навсякаде да ми е така ?

Мерси

Редактирано от screamers
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че ползвам iPhonetic, влез в system/library/carrer bundles/mtel мисля че беше и търси лолата на m-tel препортчително е оригиналните лога да ти преименуваш, а новите да ги зададеш с настоящите имена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих следното, махнах оригиналните логота и ги замених с новите с имената на старите, махнах Iphonetic, рестартирах и отново същата работа !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, името на логото ти за тъмен статусбар не е правилно. Може и да греша, но я го прегледай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е доста играчка, лично аз съм тествал начина който му казах и става, че даже и му показах в скайп. Явно някъде грешки, но къде точно немога да разбера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем да се заместат и системните файлове. Не плашете хората!

Стига в тая тема. Има си за оператора!

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих си логото, благодаря на всички за помоща, но сега се появи проблема с иконата за Wi-Fi - то. Правя си папка "Bundles" в директорията на темата ми, след това в "Bundles" правя още една папка "com.apple.settings.airport" вътре слагам двете икони които ги преименувам за светлата икона "FSO_AirPort.png" за тъмната "Default_AirPort.png" качвам темата, пускам я през Winter-a и нищо. Някаква идея къде бъркам ? Благодаря...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В имената на изображенията, прочети първия пост внимателно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Bundles папката трябва да се казва com.apple.springboard а не com.apple.settings.airport. Послушай и Миро и провери какво е написал за имената. Иконите на се две а повечко... Все пак обхвата се мени. Ако имаш затруднения поискай да ти се направят изображения в темата за рекуести.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WinterBoard е обновен до 0.9.3154-1, като вече се намира в Settings. Станал е по-бързичък. Ето и другите промени.

wwwwwn.jpg

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

80IMG_0162.png26IMG_0161.png66IMG_0163.png

3 Вида Loaders:

1. Google Chrome Loader Свали

2. Nexus One Loader Свали

3. Retro Loader Свали

32Default.png30Default.png

26Default.png67Default.png

Arbitrary Load Screens

ПС: 54 Load Screen-a

(Ambiance,AppStore,BeejiveIM,Bloom,BossPrefs,CameraBag,Chronus,Facebook,Maps,YouTube,Winterboard,Weather.....)

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2wcjmmu.png

Освен тапета и дока от FW 4.0 предоставен от Grievous ви давам и иконата на Calculator.app от FW 4.0. По този начин поне на външен вид може да се каже, че сте с FW 4.0 :tooth:

calculatorm.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gregg, зная ги тези икони на Matte Nano, сравнително от скоро си във форума и не си запознат, че точно на мен тези икони няма нужда да ги показваш

Колкото до иконата която съм дал, тя е директно от FW 4.0

Edit: Като гледам имаш желание и те влечат темите което е добре, тъй като аз отдавна не се занимавам с тях. :tooth:

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто ми е много странно защо променят само една икона, а не всички

ПС: Опитвам се, но правенето на икони за дадена тема е едно, създаването на цяла тема е друго и е нещо което се опитвам да разуча. :tooth: Малко съм далече от създаването на цяла тема аз

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това вече не мога да ти кажа. Тази икона (на Calculator.app) я сменят за 2-ри път. Само на FW 2.x и на FW 3.x иконите са едни и същи, но пък във FW 3.x смениха иконите на Phone, Messages и iPod :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това не е съвсем вярно. И 4-те версии са с различна икона:

iphone_calculator_icon.jpg

EDIT: След още по-обстоен преглед на иконите забелязах, че козметични промени има по всички икони на началния екран:

OS 3.x.......................................................OS 4

11gor4h.pngiPhone-OS-4.0-Homescreen.jpg

Редактирано от Kaloyan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...