Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


uomoto

Recommended Posts

С ъпдейт до 4.2 Apple прави тази услуга безплатна за iPhone 4/4S, iPad и iPod Touch 4 без нужда от MobileMe акаунт, докато за всички други устройства е нужен такъв, който се заплаща годишно.

Това приложение е в случай, че си изгубите устройството или бъде откраднато. С помощта на тази програма може да си следите устройството през интернет, да го блокирате или да изтриете информацията от него, както и да изпратите съобщение или звуков сигнал.

Find My iPhone може да се изтегли безплатно от AppStore.

584c69bc50b7d502.jpg3f1dab3be9fb0d27.jpg

0303a68e059e31bd.jpgadbd9a1f9972cbb1.jpg

FindMyiPhone.jpg

appstore.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е чудно как работи при iPad и iPod Touch 4 като в тях няма GPS.Ако ще открива устройството по Ip адреса просто няма голям смисъл защото тва Ip може да те откара напаво в друг град.Иначе Apple се опитват с всякакви начини да накарат потребителите да минат на 4.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влезте в:

Settings>MailContacts>Calendars>Add New Account>MobileMe и въведете AppleID и парола.

След това разрешавате опцията Find My iPhone.

Може да действате от телефона чрез Find My iPhone.

Или през сайта http://mobileme.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е чудно как работи при iPad и iPod Touch 4 като в тях няма GPS.

iPad в 3G моделите има GPS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре а какво правим като наоколо няма Wifi.Ако го изгубиш този който ще го намери няма да тъгне веднага да да търси Wifi сигнал.(говоря за Ipod touch 4 g)Както и да е щом е безпалтно пак е добре. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аман значи! Хората го държаха платен до вчера. Днес ви го пускат безплатно, а вие им търсите оправдание! Не знам си какво, не знам си що.. Ако недай си боже си изгубите телефона, тази програма ще ви е доста полезна. Разбира се ако е откраднат, който разбира, ще му направи един рестор и иди го намери с някакво си приложение. Ама все е нещо! Стига негодували.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето инсталацията: http://www.apple.com...y-iphone-setup/

Ето и ipa файл: 

Version 1.1

Свали 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

uomoto, пак се изложи, писна ми да ходя подиря ти. Като не можеш да преведеш нещо като хората по-добре не се и опитвай.

Къде си споменал, че само за iPhone 4, iPad и iPod Touch 4 Find My iPhone е безплатно и не е нужен MobileMe акаунт, а за всички други устройства е нужен MobileMe акаунт който се заплаща годишно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

uomoto, приложението, разбира се, че го има в BG Store-а, но се надявам, че ще ни осветлиш относно това дали работи за потребителите намиращи се в България.

Редактирано от Jabba
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи бре. Ориентирайте се и който иска да дойде да пийнем по едно. ;)

post-12-065308600 1290464718_thumb.png post-12-093086900 1290464728_thumb.png

post-12-014146300 1290464855_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли регистрация без да въвеждам номер на кредитна карта..щото не е моя и ме е страх да не дръпнат парички

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква регистрация, какви кредитни карти?

Използва се акаунта ти в iTunes, чрез който си сваляш приложения. Тъй като приложението е безплатно какви пари очакваш да ти вземат? За какво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и тъпо да звучи написаното от Ninaraptor, то не е съвсем лишено от основание. Аз самият например снощи се питах, дали за потребителите на 3GS използването на тази опция няма да доведе до дръпване на съответната сума от картата заради ползването на типична mobileme услуга, доколкото безплатното и ползване не се полага на потребителите на по-стари модели iPhone-и. След като пробвах трика през settings видях, че Apple категорично ме отряза да се логна за такава услуга именно поради модела на iPhone-а ми.

Тоест за да ползваме опцията и с 3GS или по-стар модел онзи автор в Lifehacker посочва, че трябва да се логнем първо през 4-ка или iPad s 4.2.1 и едва тогава през по-стария модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е. Само така може да се активира услугата. В случая не става въпрос за трик, просто с един акаунт може да се ползват общо до три устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Като при регистрацията на акаунт в айтюнс ;) - ползваш абв, не идва и не идва. Я опитай с gmail акаунт.

П.П. Сега вдянах :tooth:

Кликни на "Покажи графиките в съобщението", отгоре над писмото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз вчера кви мъки!Благодарение на Shaman,се оправих!Препратих мейла към Gmail и линка се показа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

А при мен изобщо не ме локализира. Влизам си в акаунта си чака 1-2 мин и ми изписва no location available.

Би ли ми помогнал някой как да се справя ако има начин. Мерси предварително.

photofjzo.jpg

unled1gq.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е по същия начин

Location Services от Settings - ON

Създаден MobileMe акаунт - ДА на ON е и той

Всички стъпки ги минах няколко пъти и това получвам като инфо и на екрана на PC и на телефона.

Редактирано от maintf
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...