Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


uomoto

Recommended Posts

Settings -> iCloud -> Find My iPhone -> ON

Settings -> Location Services -> Find My iPhone - ON

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Restrictions/Location можеш да забраниш промени в локейшън услугите със сложна парола - десет знака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, включено е!

Проверявам и в Locations и там е on!

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма никакви ядове. Пробвай да го деактивираш и го включи пак да видим дали ще има ефект.

screenshot20120311at544.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Манев, а нетът пуснат ли е на въпросния телефон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, интересно, последно като пробвах (преди много време) работеше ОК, сега като вляза през iCloud.com във Find my iPhone ми изписва Location services: OFF и не го намира изобщо (нито през Wi-Fi, нито през 3G). Пробвах да включа/изключа и от Location Services, и от iCloud опциите за Find my iPhone, но без успех. Интересното е, че изпращането на съобщение, както и remote lock си работят нормално.

EDIT: След още 2-3 пъти изключване/включване на location services и по-конкретно на Find my iPhone го намери.

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Манев, а нетът пуснат ли е на въпросния телефон?

Пуснат е нета, но май проблема е, че услугата не е активирана преди джейл, прочетох го в твой по-горен пост. Пробвах и варианта няколко пъти да го деактивирам и активирам като услуга, но не помага :-(

Какво трябва да направя в тази ситуация?

Благодря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако SAM сработи - clear push само и свързваш към тюнса, после можеш да го махнеш. Не ще ли - рестор те оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това не го разбрах :scratch:

Телефона ми е с къстъм и е с б.б. - 05.13.04

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Не цитирай последно мнение!

2.Отвори темата "Реактивация на фз..." и ще разбереш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте колеги,

След ъпдеит на 5.1.1 Find my iphone не ми работи. Преди това работише. Телефона ми е Iphon 4 ФЗ.

Settings -> iCloud -> Find My iPhone -> ON

Settings -> Location Services -> Find My iPhone - ON

Изписва че телефона е офлайн и No location available.

Редактирано от arm11
Още едно чатерско съкращение и ще започнеш пребиваването си тук с наказание. Прочети правилата те са за всички.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Ъпдейт или рестор?

2. Активиран или хАктивиран?

3.Връщане на бекъп(от джейлнат преди или чист)?

4. Нов джейл правен ли е и дали си подкарал всички сървиси преди да го направиш?

Аре най-после се научете да задавате въпроси, не всеки път да ви се теглят думите с ченгел!!!

Редактирай я тая Sofiq в профила че ми е криво даже да ти виждам профила!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, а на някой случвало ли се е да си заключи устройство от разстояние с Find My iPhone и да забрави паролата...всъщност аз често ползвам тази екстра и винаги ползвам една и съща парола но днес нещата загрубяха. Снощи включих опцията за заключване на iPod 4 touch но до днес нямаше нет на устройството. Днес след обяд когато iPoda влезе в нет се заключи и не приема паролата която винаги ползвам....не казвам, че е невъзможно да съм объркал паролата макар, че задължително я повтаряш при активацията но дори и да е така би трябвало да има някаква опция за отключване! Ако някой има идея как мога да отключа устройството ще му бъда благодарен. Влизам във Find My iPhone през iPhone през акаунта на iPoda и ми дава че е заключен без опция за отключване! Когато закача iPoda на компа ивляза в iTunes ми изписва че устройството е заключено....отключете го с паскода!

Ще бъда благодарен ако споделите идеи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега е момента да се тества дали тази защитна опция действа по предназначение и не може да се заобиколи..

Пробва ли с влизане в ДФУ и рестор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...