Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


uomoto

Recommended Posts

По-долу написах че е включен. FW 4.3.3 ако има значение изобщо...

photoene.jpg

Редактирано от maintf
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

photofjzo.jpg

Не използвам всекидневно това търсене, но определено тази картинка не значи нищо. Винаги когато отворя приложението ме задължава да се логна и след намирането ми отваря първо това.

d4a6807f-b751-c80a.jpg

Опитай с друг браузър от компа и се логни за две седмици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти откраднат тела, дори не е нужно да ти го ресторват или изключват дори :) просто му спират ЕDGE i 3G (нета) и го хвани после... иначе добра идея...

Според мен програмката е направена за хора като тези на рекламата :), където за забравили къде са си оставили айпада или айфона и да си го намерят направо от лаптопа вместо да го потърсят под възглавницата или в хола хахах....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте!

Как мога да намеря Айфона от лаптопа?

Мога ли да вкарам втори Айфон в акаунда, за да го следя къде се намира?

Не намирам никаква друга опция, освен Айфона да намира сам себе си.

Мога ли да прибавя друг акаунд с друго устройство и да го следя?

Благодаря!

Редактирано от neronas
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем-през РС-то влизам с акаунта на ApleID а от телефона не мога да се логна на mobileme

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Здравейте имам следният проблем - ъпдейтнах си iPhone4 до IOS 5.0.1. Всичко си работи перфектно, телефона е фирмено заключен, но го подкарах с Gevey безпроблем. Обаче не мога да си активирам "Find My iPhone". Като вляза в Settings-->Mail...-->Add Account..->mobileme(въвеждам си email и парола както са си и ми изписва "This account has already been migrated to iCloud". Та въпроса ми е как мога да си активирам програмата? Включвам и изключвам програмата от iCloud менюто на телефона, но пак няма ефект. Ако можете помогнете. Благодаря :smile:

Редактирано от Anatoliy Deshev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в icloud.com и си въведи акаунта и паролата. Вече от там се проследява телефона, а и не само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влизам в iCloud.com и като дам да си търся телефона ми изпизсва че е offline, а ми е включен кактоо wifi, така и 3G... Май нещо съм прецакал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в Settings-iCloud и виж дали Find my iPhone ти е OFF. Ако е off го включи.

Редактирано от chucky1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A случайно Location Services, да ти са изключени? Или пък датата и часа на телефона да са грешни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш "Find my iPhone" услугата . Открива по б.б.

За IOS5 б.б. не работи с GEVEY. Ти си ползваш устройството като телефон -> б.б.-то ти е 4,10,01 и надолу а за да работи трябва да е 4.11.08 . Тогава обаче няма да работи телефона , а ще си с iPod .

П.П. Не съм цитирал но се отнася до Дешев. Нищо не си прецакал! Просто- откажи се от тази услуга .

Редактирано от sstavrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 2 телефона с Gevey , активирани с оригинални карти си работи ,нещо бъркате !

finda.th.jpg

Ето ги двете устройства , на един акаунт даже работят .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 2 телефона с Gevey , активирани с оригинални карти си работи ,нещо бъркате !

finda.th.jpg

Ето ги двете устройства , на един акаунт даже работят .

до оригиналдЪ - то е .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш "Find my iPhone" услугата . Открива по б.б.

За IOS5 б.б. не работи с GEVEY. Ти си ползваш устройството като телефон -> б.б.-то ти е 4,10,01 и надолу а за да работи трябва да е 4.11.08 . Тогава обаче няма да работи телефона , а ще си с iPod .

П.П. Не съм цитирал но се отнася до Дешев. Нищо не си прецакал! Просто- откажи се от тази услуга .

Пълниш темата "Бисери..."...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейлнали сте преди да активирате всички услуги - там ви е грешката. За да ви открие телефона в мрежата - нужен е САМО работещ интернет и активиране на услугата ПРЕДИ джейлбрейк. За точна локализация на местоположението - и сам знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А в случая , когато нямаме карта от оператора , към който е заключен телефона и не можем да активираме телефона без джейл - какво правим ?

Смятам , че това също е за "бисерите" . Или...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брат, що не идеш на ски някъде, остави тая тема, моля те, ще те почерпя, да знаеш......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почваш да задаваш въпроси за новобранци - не ти отива. Верно, оди пийни едно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Абе днеска се замислих ако някой ти свие телефона какво му пречи да влезе в settings / location services / find my iphone и да даде OFF и с търсенето на телефона е до там. Преи като беше извън icloud-a винаги ме е питало за пароли преди да изключа търсенето, сега не е така. Аз ли нещо не съм направил или просто не е толкова защитено?

:scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

имам следния проблем - телефона ми не се намира. Включил съм всички отметки, но сам не се намира. Имам навигация, на картите също всичко е наред, само на Find iPhone не се намира.

4d4678aa-c56e-dfcd.jpg

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...