Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Знаете ли към кой оператор е заключен вашия iPhone?


hudson

Recommended Posts

моят модел е MC603Y а той е единстен който се продава в Испания и пише че може да е заключен и към трите оператора в испания.Специално на мен ми изкарва Vodafone.Дали ще може да поръчам Имей ънлок за Movistar примерно и да ми се отключи телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е единствен модел в испания..

Онзи ден се забих в един магазин на vodafone и на 10-те петици които бяха изложени модела беше като твоя MC603Y.

А на една колежка която си го взе на договор от мовистар е MC297Y какъвто е и моя.

Редактирано от Fakoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Аз съм с две 4-ки 16GB (черен) Model MC603B/A, (купени от различни държави!!!) можете ли да ми кажете към кои оператори са заключени?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Държавите за изненада на куеста ли ги пазиш? Да не са Англия и Ирландия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Незнам дали пиша в правилната тема, моля за извинение, ако не е така, нека администраторите изтрият поста ми, но ...

Един приятел си купи 4s с iOS 6 и го закъса, неможе да го активира, телефона не е закупен в България, подозира, че е от Италия ... Изчетох много по този въпрос и останах с впечатление, че има шанс само с СИМ интерпосер, като Givey или X-SIM, но понеже несъм сигурен немога да го посъветвам да си купи такъв. Моля за помощ от вас !

ПС. Пробвал е да свали до iOS 5.1.1, но явно предишният собственик не е запазил SHSH blobs, най-вероятно въобще не е джейлбрейкван преди ...

ППС. Оказа се, че телефона е отключен, но той е рязъл карта и не я е отрязъл добре, сега вече го е активирал !

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да свали. Да търси Гевей или фабрично отключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4S не може да се свали, без значение дали има SHSH.

Може да се активира само с оригинална сим карта и после да работи с турбо сим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, бива да не редактираш след отговори!

интерпосер?!?!?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Ето ви го най-лесния вариант!

http://iphonefrom.com/en/

Въведете само модела на телефона ви и ще разберете към кой оператор е заключен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е много сигурно ;) Вади по два, три резултата, до колкото си спомням ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук http://imei.s-url.ro/ регистрацията е безплатна и позволява проверка на 1 имей на ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е много сигурно ;) Вади по два, три резултата, до колкото си спомням ;)

Вади 2 , 3 държави,но оператора е един и сигурен!

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iMan, според теб водафон Ирландия и водафон ЮК не са различни оператори? По твоята логика, телефони от Т-мобайл Германия, трябва да работят с карти на грабул. Как ще се изкефя, да подадеш заявка за ънлок в подобен случай и писнеш после че си ударил греда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да прави сте.Моя грешка,но до сега пробвах няколко телефона и оператора не беше разлизен при телефоните!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Закупих си iphone 5 от Германос без договор, в СЪБОТА. От магазина ми казаха , че ще подадат молба за отключване на телефона. Получихме обаждане след два часа , че телефона е отключен и може да си сложа нано картата и да го активирам.Въпросите ми са защо не мога да го активирам и ми изписва, че телефона не е оторизиран да работи с тази карта на този оператор, значи ли това , че все още не е отключен телефона? И изобщо може ли в събота apple да извършат отключването?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, със свързване към iTunes трябва да стане с всяка карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При фабричен ънлок, понякога се изисква телефона да е активиран предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, пък викам, че германош са ... и не са го ънлокнали. Типично...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз не разбирам защо се занимавате с тези кодове като има бол сайтове в които само си пишете IMEI и ви показва ВСИЧКО,дори и iTools-a.Да споделя един опит.Поръчах 4ка на моята приятелка като подарък и в ebay пишеше заключен към ТЕЛЕНОР Норвегия.Гледам колко е Factory Unlock-а и беше 30ина ЕУ и го поръчах и ми идва някакъв телефон ФО,като нов абсолютно.Викам си кво става тука,гледам ИМЕЙ,ФО.Тя обаче понеже е жена си хареса Galaxy S2!!!Та продадох онзи и разкодирането на моя 4S ми излезе безплатно(беше 100ЕУ от А1 Австрия).Та стават грешки и в другата посока :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...