Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Знаете ли към кой оператор е заключен вашия iPhone?


hudson

Recommended Posts

Хубава история, просълзи ме, макар и нищо общо с темата :) Забрави да дадеш поне един от тея сайтове да ги видим и ние, та да не се занимаваме с кодове и глупости ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубава история, просълзи ме, макар и нищо общо с темата :smile: Забрави да дадеш поне един от тея сайтове да ги видим и ние, та да не се занимаваме с кодове и глупости ;)

Не,аз да се похваля :D

Иначе ето:

http://s-url.ro/

http://www.imei.info/

Има и още,кво се прайте бе :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен, че ти казват какъв ти е телефона, каква точно информация ти дават за оператора? Тези двата поне пробва ли ги, преди да ни ги дадеш :) ? Няма работещи в момента никъде ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До преди 25 дни ги ползвах,мисля че и тези също(лесно се намират щом аз съм ги открил) и пише към кой оператор е заключен.В това съм убеден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично никъде не видях към кого е заключен моя телефон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://iphoneimei.info/

Виж този.Моя е ФО и не ми дава каквото искам,но пробвах с ИМЕЙ от нета и дава.Кажи резултата.

Редактирано от trumi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ще ти кажа направо... С това се занимавам и най-отговорно твърдя, че в момента не работят дори платените! Тези пък, които даваш, единия е платен, другите пускат по някоя бонус проверка чат-пат. В момента обаче, от доста време, не бачкат и те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той не ме разбра. Линковете, които е дал ги има и напред в темата. Такива бол в нета. Да получиш пълна информация за телефона, трябва да цакнеш еднократно или с едногодишен абонамент, при който може да проверяваш на воля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК разбирам.Не че се ежя,исках да бъда полезен,но явно не особено успешно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

trumi, проверявай информацията преди да я пускаш. Дори преди 25 дни няма как да си виждал оператора към който е заключен телефона без да платиш!

s-url пускаха гювеч чат пат само ако оператора е АТ&Т. Друг оператор да видиш - нанайси феродо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,нов съм в сферата на iphone, и имам един въпрос ако някой може да ми помогне, моята приятелка си закупи iphone 4 но не разпознава нито една карта модела е MC604B ако може да ми кажете към кой оператор е и как може да се отключи ще съм много благодарен ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следната ситуация..Телефонът е 5ца, закупена от Глобул за ФО и е ползвана на Глобул без проблем...Сега обаче като поставям Мтел и ми дава SIM card not supported. На 6.0.1 е 1.01.00. На http://iphonefrom.com/en/ ми дава, че си е sim-unlocked. Някакви версии??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. да разбирам, че телефона си е заключен към Глобулци - MD298GB и са ме излъгали, че е ФО :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Нов съм тук и като цяло не съм запознат много с Айфоните,до сега не съм ползвал,но виждам,че тук има много хора които са на ТИ с материята и са компетентни по всякакви въпроси свързани с Ейпъл и Айфон и се надявам да ми помогнете малко с няколко въпроса! Та изпада ми изгодна оферта за Айфон 4С,човекът които ми го предлага казва,че е заключен към ORANGE UK. Въпросите са ми ми следните:

1. Как да проверя дали е към този оператор?

2.Как да проверя дали не е краден?

3.Колко горе долу ще ми струва отключването?

4.С ГЕВЕЙ може ли да работи с българските оператори? Iphone 4S 16GB iOS 5.0.1

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. 2 лева а може и безплатно(потърси във форума)

2. 5 лева checkmend.com

3. В момента, трудна работа...

4. Направо взимай Гевей

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :) Проверих дали е заключен към Ориндж УК чрез имея,но никъде из линковете дадени за проверка не изписва към кой оператор е заключен...Благодаря все пак!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

някой може ли да ми каже кам кой оператор е заключен моят че никаде него намирам MD128CM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже към кой оператор е заключен моят че никъде не го намирам MC 139 MM.Благодаря

Редактирано от siska_78
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...