Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlacklist


tonygti

Recommended Posts

http://1.etoolkit.com/usermedia/view?t=photo&c=W6Y7E7U7K1X4H0G4N4N0 Може ли някой да ми обясни защо получавам празен ммс от "no idintification" номер, при положение, че имам един единствен номер в "general blacklist" ? Възможно ли програмата да изтрие съобщението? И по какъв начим мога да го възвърна? Редактирано от victoriavacheva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Ключа за активация е 5.1-4?!Работи ли за новата версия?Между другото,предната версия имсталирах оттук и всичко беше наред,докато не изтрих иконата на ключа за активация!!!!Веднага се появи -10 дни пробен период!!!

Сега не мога да почистя!!Два файла не мога да изтрия с iFile!!!Ще пробвам по-късно с iFun box:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да работи ключа и за новата версия

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи стария, или отново изтегли ключа от първо мнение? Питам, защото той също се обновява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ключа го изтеглих от Cydia 5.1.4 , но работи с новата версия на iBlacklist 5.1.5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прави проблеми!Първо всичко е ок,след 2-3 дни ми изписва,че съм free trial...Не изтривам иконата за ключа!Без да изтривам нищо,пускам пак ключа,активирам,респринг и отново съм с регистрирана версия!Ще я купувам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

И при мен така:(.Някакво решение на проблема има ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го инсталирах от репото на sinful. Инсталира се заедно с крака. След като го инсталирате го активирате от крака, след което крака не го триете веднага, а изчаквате да мине малко време. Вече две седмици съм с него и всичко си е наред. В репото на sinful има описание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Само за информация. Тези които са си я купили, как я инсталират на новите си телефони? Аз я купих още по времето на 3GS-а ($12 мисля ) след това като минах на 4, писах имейл и я сложих. От тогава смених няколко 4-ки и 4S-ки и нямам отговор на нито един имейл. Последната година и половина съм я слагал от sinfuliphone кракната. Мисля че след като съм я купил веднъж, мога да си я слагам на различните телефони. Моля споделете при вас как е, макар че, от доста време не джейлвам това беше единствената програма заради която го правех. Явно и за напред ще си остане така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На нов телефон не можеш да я инсталираш, освен ако не платиш половината сума от стойноста ($6.00). Само така може да си прехвърлиш лиценза. Аз поради тази причина се отказах да ги храня. Платена ми е от 2008 година, но щом разбрах, че няма друг начин, ги отсвирих. Не ми е за десетина лева, но не по този начин. Не е от най-евтините, но някак ми се струва тъпо да плащаш отново за да я имаш. Че аз сменям по 3-4 телефона на година. Къде ще му излезе края...? смятай.

П.С. Писал съм им няколко пъти, но без резултат. Кака знае. ;)

П.С.С. Предлагам в хор да им вдигнем скандал. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първия път ми преместиха лиценза, но след това не (ясно защо, не съм знаел за $6). Не знам някой дали би ги хранил по този начин. А дали някой знае причина да няма такова приложение в AppStore, като такова има на тенекиените в стоковата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тях знам, но никоя не работи. Питах за аналог на тази, работреща ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не се излъжеш и да изтеглиш iBlackList от сторето. Аз и това направих, но... усетих се навреме и ми върнаха парите. :biggrin:

http://bgiphone.com/topic/17753-iblacklist-manager/#entry142853

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме заформили по тази тема една дискусия, май всички разбраха, че са фейк. Дано някои ни послуша и направи живота ни по спокоен. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от сторето , съм пробвал няколко и все са греда. Ако не се лъжа iBlackList е била отрязана от сторето също. Сега се замислих, че реално няма приложение , за каквото и да било, което да разрешава такива промени като цяло по работата на устройството- поправете ме ако бъркам, но аз не се сещам за апп, който да може да промени нещо по настройките на тела и да се продава във стора . Do not disturb горе долу играе , ама пак не е същото !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вили и аз за същото говоря. Няма такова, което даден номер да не може да те безпокои по всяко време или СМС.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На нов телефон не можеш да я инсталираш, освен ако не платиш половината сума от стойноста ($6.00). Само така може да си прехвърлиш лиценза. Аз поради тази причина се отказах да ги храня. Платена ми е от 2008 година, но щом разбрах, че няма друг начин, ги отсвирих. Не ми е за десетина лева, но не по този начин. Не е от най-евтините, но някак ми се струва тъпо да плащаш отново за да я имаш. Че аз сменям по 3-4 телефона на година. Къде ще му излезе края...? смятай.

П.С. Писал съм им няколко пъти, но без резултат. Кака знае. ;)

П.С.С. Предлагам в хор да им вдигнем скандал. :tooth:

The migration is free for devices change into the period of 1 year starting from the paypal transaction ID. After this one year period we grant a 50% off discount to active a new device.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

iBlacklist 6.1

What's new:

* iPhone 5 screen compatible

* Bug fix for crash on call connection when the Answer Haptic is enabled

* Bug fix for reading sms entries to add from recent messages

* Minor bug fixes

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой знае ли,дали важи лиценза при смяна на апаратите?Не открих инфо в сайта им:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инфото е в тази тема. Мисля, че в рамките на година не се плаща, но ако е повече искат 50%.

П. С. Ха, точно два поста нагоре пишело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Най-накрая!Версия 7.0 за IOS 7;)

Edit:Радостта бе кратка:(При опит за добавяне на номер в blacklist крашва:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...