Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.3 планиран за март


joroiliev

Recommended Posts

Пробвах с гринпоизон , даде че е готов но на телефона заби след 5 реда. При редсноу , дадох 4.2.1 като фърм там даде пак че приключва, но на телефона като стигна на втора страница заби и от там светна на ябълката и до там , не можа да влезе в операционната система. Сега ресторвам с 4.3.

Телефона ми е 3гс със стар бут

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитвате да откриете Америка, дано стане, но за сега всички съветват да се изчака!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие гледате глупости като хотспот, ама кога ще дойде най-после официално български език не ви интересува... :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах специално и за български език сега след рестора, но няма . Румънски има, но за нас няма още. Пробвах сега и лаймрейн с него пък съвсем нищо не стана. Предполагам ,че за моя бут ще измислят нещо бързичко, ще почакаме и ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като офицялно излезе IOS 4.3 вече започнаха слуховете около излизането на 311f29aaf0fb8c64.jpg април месец. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те сега ако пуснат ънлока и всичко отиде на майн@та му. Тамън ще се зарадват някои и ще започнат да реват със старата песен.:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съмнява ме да пуснат Ънлока по вероятно ще излезе само слух.... с тоя ънлок макар че всички тайно се надяват :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно трита вида FW за iPad 2 са за Wi-Fi модела, 3G за AT&T и другите оператори и 3G за Verizon.

iPad2,1 (K93AP) = WiFi.

iPad2,2 (K94AP) = GSM.

iPad2,3 (K95AP) = CDMA.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека се надяват. Стига сте се стискали за някоя кинта от горе, а после да ревете. Кога инак ще се научите да си купувате отключени телефони?;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или телефони от операторите към, които ще го ползвате :) хииххихи Ще ъпвам и аз май на 4.3... да се разделя тамън с гадния Софт :) ама направо на Чисто :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Scarface , аз внимавам с дилърите , това с молитвите ме кара на смях , а и на съжаление към хората с такова мнение :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само един бърз въпрос... не съм Ресторвал до сега iPhone и после да задавам SetAsNew под Макинтош-а... винаги е било през Windows. И искам да попитам по-знаещите лица тука... При положение, че имам си синхронизитани бележки (notes), bookmarks-и, телефонен указател, календари и т.н. ... като ресторна на чисто с 4.3 и му дам SetAsNew и после му дам да се синхронизира с всичко ще се качат ли нещата, които ги имам или самата синхронизация ще затрие всичко от Макчето ? :) Благода... саамо това ме спира в момента да Ъп-на на 4.3 :) Чакам и като кажете - ЪП-вам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...