Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.3 планиран за март


joroiliev

Recommended Posts

GM iOS 4.3 вече е налична. Ъпдейтвам ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо различно от Beta3... поне засега.

Модем 04.10.01 Версия 4.3(8F190)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес го пернах и намерих веднага новости.

Променили са ББ. При 5.16.00 в бетите, сега е 5.16.01.

Нищо друго не е променяно. 3GS-те са орязани подобаващо. :naughty3:

p.s

Ура.... "смотаняка" се появи...има и hotspot и "бачка" на пушка.

Хвърля нет, та се къса.

С този "смотаняк" се гониме още от бета 1. :yahoo:

edit:

Да си взема думите написани по-нагоре.

Всичко което е достъпно за iOS4.3 на iPhone 4, е налично и при iPhone 3GS.

Туко що пробвано и на iPhone 4, и сравнени един до друг.

Не са не забравили. :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, да дадеме кратко резюме на iOS 4.3GM на iPhone 3GS

При наблюдения, телефона е малко по-бавен от iOS4.2.1.

Кариера е променен на 10.0 при 9.0 при бета 3

Вече има добавени и менютата за настройки на MMS

001_bdc52_26960254.png002_d6a71_26960255.png

Най важното е че HotSpot не работи при Виваком.

Менюто изчезва.

001_8a24d_26960310.png

При смяната на картите с М-тел се активира.

img_0002_dac29_26960134.pngimg_0003_756da_26960135.png

Работи безотказно. При повторна смяна с карта ВиваКом, менюто остава но не е активно.

img_0005_3b350_26960137.pngimg_0006_e3b8f_26960138.pngimg_0004_03b87_26960136.png

След 10 минути се скрива и менюто липсва. Предполагам това е от оператора.

Ето и други шотове с повече подробности:

004_f03a3_26960129.png005_bf6ae_26960131.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, хотспотът е само за сток кериър-ите, но и на това ще му намерим колая ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:goodpost: :goodpost: :goodpost:

Ами предполагам (само предполагам) че тъй като офицално се продава само от МТел и Глобул. При поставяне на vivacom карта и менюто изчезва. Може би след jailbreak и редакция на 2-3 файла менюто ще може да се покаже и на vivacom.

Иначе това което си описал е просто чудесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами нещо такова ще е. Преди на iOS 4.2.1 менюто с настройките на MMS (При ВиваКом)нямаше, сега се появиха :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интерестно как на 3Gs има меню за HotSpot при положение, че Стиви каза че ще се поддържа само от 4ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето че има, поне при GM. Аз също останах учуден, и направо не повярвах на очите си.

Може и да проследиш коментарите ми по-нагоре.

Ще видиме дали ще се запази при финалният релийз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GM=gold master е за разработчици, т.е. има немалка вероятност да го "резнат" от финалната версия за 3GS, което пък не означава че няма да го има заложено в iOS, съответно и възможността да го пуснем да работи. 11 март е близо, така че няма смисъл да гадаем, а да изчакаме и да започваме да чоплим ;)

Стискайте палци джейлът за 4.3 да се появи бързичко, ще го разкатая :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейл вече се появи днес, само че е tethered. Ползва се PwnageTool 4.2

http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios-4.3-iphone-4-gm-with-pwnagetool-bundle-how-to-guide/

А тук се обяснява как да се активира Multitouch Gestures за iPhone4

http://www.redmondpie.com/enable-activate-multitouch-gestures-on-iphone-4-ios-4.3-how-to-guide/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще го резнат. Кой ще се занимава с 3ГС като от 6 месеца приблизително има четворка... Новите неща трябва да бъдат за Iphone 4, Ipad 2 и така натам.. - за най новите продукти.... Така, че Naidenoff, не се надявай.. Ако все пак има, ще извадиш късмет...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми пука дали ще има HotSpot за 3GS. Както каза Сашо, щом е заложен в iOS значи ще го "излекуваме".

Няма да се правя на Бен Хур и да разпръсквам интернет безплатно.

В къщи си имам рутер и това ми стига. Въпроса е принципен.

Hotspot и при мен изчезва! Има нещо друго.... ще стане ясно...

При мен с карти на М-Тел и Глобул си го има и бачка перфектно.

Проблема е само с карта на Виваком. А точно там са ми безплатните МБ. :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ninorion, ръководствата в сайта който си дал за пример, 99% от тях не са тествани и са изсмукани от пръстите. Тоя сайт го оприличавам на вестник "ШОК".

Ако жестовете не са заложени в ядрото на iOS за телефона, а само в това за айпад, тогава к'во пра'им? Активираме менюто и се чудим ''що не работи?

Това е горе - долу като "ръководството" за активиране на HDR при 3GS от същия сайт :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вестник "ШОК" :tooth: Това определение ми бе достатъчно...исках да бъда полезен, но уви... :blush:

За в бъдеще игнорирам този сайт, но "вярата" ми към форума си остава непокътната и незаменима.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се шашкай, просто запомни че сайтовете с такива "мощни" имена, като redmondpie, geohot.ca и подобни, са на принципа копи/пейст с идеята "ние го публикувахме първи" и "ние имаме най-много инфо", а реални отзиви за публикуваното - ами който се навие да си троши главата :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:goodpost: :goodpost: :goodpost:

Ами предполагам (само предполагам) че тъй като офицално се продава само от МТел и Глобул. При поставяне на vivacom карта и менюто изчезва. Може би след jailbreak и редакция на 2-3 файла менюто ще може да се покаже и на vivacom.

Иначе това което си описал е просто чудесно.

Няма да стане. Carrier bundles са signed и при промяна .... се разваля сигнатурата. Трябва да се патчне CommCenter-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ninorion, ръководствата в сайта който си дал за пример, 99% от тях не са тествани и са изсмукани от пръстите. Тоя сайт го оприличавам на вестник "ШОК".

Ако жестовете не са заложени в ядрото на iOS за телефона, а само в това за айпад, тогава к'во пра'им? Активираме менюто и се чудим ''що не работи?

Това е горе - долу като "ръководството" за активиране на HDR при 3GS от същия сайт :tooth:

Ти потърси ли в YouTube да видиш, multigesture работи на 4-ката преди да говориш? Жалко само, че си остана в бетата.

PS

Май не съм те разбрал, връщам думите назад!

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане. Carrier bundles са signed и при промяна .... се разваля сигнатурата. Трябва да се патчне CommCenter-а.

Е това поне го можем...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ком центъра вече е пачнат :) Даже съм качил деб файла в "Как да премахнем Call forwarding..." ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, до 4.2.1 бачка, а Уъртел твърди че ще бачка и на 4.3 :blush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...