Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.3 планиран за март


joroiliev

Recommended Posts

Явно е така. Нищо, не съм се отказал. Ще пробваме до последната бета. А после и финалната версия. :biggrin:

А може би, при 3GS "иновативните" промени при iOS4.3, ще се сведът само до менюто за напомняне за получен SMS. :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога ли ще го направят да заключва ротацията в текущата ориентация, а не само в портретна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надали ще е скоро ! При това темпо с по 1 екстра на година си е направо блян!

iphone-multitasking-gestures-bgr.jpg

Дали ще го има това в iPhone5 и дали това ще означава по-голям екран (с премахнат хоум бутон)?

Защото на 3.5" екран, не си представям движения с 4 и 5 пръстта....

Пълен ФЕЙК... особено този бутон за OFF/ON е толкова изкуствено изрязан :) Бързали са да го фейкнат а не са го направили като хората! :)

А на клипчето са го активирали по друг начин и определено, ако може да ги имам тези жестове бих си джейлнал телефона само заради тях защото умирам от кеф да разцъквам с жестове и даже, ако ще и с 10 пръста ще успявам... :) Искам да спра да цъкам тоя хоум бутон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

4.3 бета 3 излезе.С това темпо нищо чудно и този месец да я пуснат :)2935721c.png

Редактирано от bokoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нови спекулации около датата за 4.3 - финалната версия трябва да излезе преди 10 февруари, когато започнат продажбите на Iphone 4 за абонатите на Verizon.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съмнявам се, вчера излезе бета 3 а обикновенно карат по 5-6 бети.

А и какво общо има Verizon, тяхните са с iOS4.2.5 поне така се видя от видеото с представянето на модела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не им пречи на Apple да пуснат за абонатите на Веризон направо на 4.3 нищо че на представянето е бил на 4.2.5 :) нали :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не правят 5-6 бети. Максималното беше 4 бети, така че 10 февруари си е напълно реална дата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...а и случайно или не 10 февруари съвпада с слуховете за излизането на Greenpois0n RC5 :biggrin: Да потърпим още малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инфо инфо... ама се говори, че AT&T ще пускат HotSpot на iPhone-ите си на 13-ти.Февруари.2011. И, ако това е вярно няма как да пуснат Personal Hotspot без да има ъпдейт на 4.3... А и все пак Personal Hotspot e доста голямо напредване в политиката им :) Което означава, че ще е за генерален ъпдейт (4.3) А не за някой ъп, който отстранява бъгове (4.2.х) И все пак, ако изкарат Personal Hotspot във версия 4.2.х... то какво ще означава, че ще има в 4.3?!?!? Хихихихихи. Според мен най-вярния вариант е да се появи найстина 4.3 с Personal Hotspot около 10-ти (било то на 13-ти)... Останаха 10-тина дена... ще се чака ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не правят 5-6 бети. Максималното беше 4 бети, така че 10 февруари си е напълно реална дата.

Пепи, 2G-то ми стоя десет дни с FW 3.0b5 :), за това на Adamov не питай - обикновенно минаваше през всичките. Още помня, как ми крашваше спрингборда при ползване на spotlight search("революционната новост" в 3.0).

П.П. И това с хотспота е "ясна политика" - ат&т са сменили тарифите, вече нямат unlimited data plan и ще го за***ват яко на потребителите.

При 4.3 няма кой знае какви кардинални промени и не е невъзможно да "лъсне" именно на 10-ти или 13-ти февруари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....2G-то ми стоя десет дни с FW 3.0b5 :)

То от там ми остана в главата точно тази бройка :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нова информация за излизането на 4.3 и тя е на 13 февруари. Смятасе, че е така защото на тази дата AT&T увеличават трафика за споделен интернет с 2ГБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навсякъде в twitter се говори "другата седмица 4.3, както и пускането на iPad 2". GreenPoison RC5 ще поддържа и къстъм анимирано буут лого.

Редактирано от bokoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На стената на Геохот във фейсбук се появи новина: Ipad 2 и iOS 4.3 планирани да се появят през следващата седмица и по точно 13 -ти февруари. В статията се отбелязва още, че вестник "New York Times" е посочил тази дата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без apple event как ще се появи нов продукт :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми дано има и Apple Event, страшно много обичам вълнението като показват нещо ново :smiley-face::guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

На мен пък в twitter ми излезе тази новина.

http://www.redmondpie.com/ios-5-for-iphone-4-ipad-ipod-touch-preview-on-march-2nd/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...