Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.3 планиран за март


joroiliev

Recommended Posts

Братле, това минава по закона за завареното положение. Съжалявам за момчетата и момичетата, ама на това му викам:

Кофти късмет. :Wink:

@tonygti не го приемай лично, всеки греши. На мен едно едно тъпо недоглеждане, ми струва 50 000$.

Забележката ми е към други. И за тях съм сигурен че няма да пишат тук. Поне ако имат срам :excl:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мрънкайте си колкото си сакате... :) Писнало ми е от тъпия MobileSubstrate в МАЛОУМНАТА И ЗАБОЗВАЩА телефона Cydia.... писнало ми е и от такива далаверки да вземем телефона на тънко и да ни излезе по леко отколкото от България... е като ви е леко... ето ви леко като ви седи на бюрото и чака да бъде отключен. Аз чаках чаках няколко месеца да го пуснат в Mtel, защото съм пряко против Глобул (ама хайде да не отваряме тема +ове и -нуси относно операторите. Всеки е на този, който му уляга.) Купих си го и сега ми дреме на шмерца :tooth: Ъпвам си като излезе и не ме интересува, кое какво е! Единствения джейл, който направих е сега на 4.2.1 за да разкърша телефона да му видя възможностите от към игровата му част и това е. Сега като си излезе 4.3 си го ъпвам и си бацам като бял човек без да ми пука. И без това с 4-5 приложения за следене на фрии приложенията има повече тръпка отколкото да знам, че имам Installous чрез, който мога да кача всичко. :) Айде по живо и здраво и се присъединиявам към мнението на JOHNNY BRAVO

С Wi-Fi Hot-Spot май ще ми отпадне нуждата от JailBreak. Повечето програми, които използвам съм си ги платил. Остава да се набутам за една навигация и съм готов :)

А относно Тони-то (tonygti) той си мрънка постоянно и все такива неща, че немога да повярвам, че може да притежава телефон и компютър :) Не му се отдава на момчето (нищо лично!)

@naidenoff .... баце струва ти $50 000 щото не си Стиви :) На него би му струвало милиони... милярди ... ама кво го бърка :) като знае как да се измъкне и току така да мине по кривия макарон :) и все пак да си намери изхода ахаххаха. :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак, нека запазим добрия тон. Ако знаех че темата ще отидe в тая насока, нямаше да напиша това което мисля?

Но все пак го мисля, и е редно да си кажа мнението.

Razer Това колко ми е струвало моето малко недоглеждане, си зависи само и единствено на моя малка грешка.

Др.Дзержински беше казал: Всяка грешка, се заплаща.

За моя голяма жалост, най-силно го усети моето семейство. Но никой тук в форума не ангажирах с моите проблеми.

Просто изчезнах за известно време, докато не си оправих проблемите.

p.s Той johnnybravo кога ли не е бил прав. Ама са малко тия, който го слушат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре недей да правиш такива изявления млади момко. Дреме ми на "шмерца", имам и друг iPhone и си го ползвам със здраве. А относно това кой разбира от компютри и телефони, мисля не си ти човека, който ще казваш. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ще джейлвам! Що ли? Причината я създаде Карстен Хайнелт: iFile!!!

Искам си достъпа до устройството, за което съм си дал парите. Дойде ли ден, в който да не мога да пипам вътре:

"Сбогом Apple, извинявай че те срещнах".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като си бяхте ОК на 4.0.1, баба ми ли ви кара да ъпдейтвате?

В 1000-ди теми тук е писано (с главни букви) хората с ФЗ телефони да не пробват.

Два-три коментара по нататък, нов поуст (Помощ, заключих си тела).

И 5.50.50 да пуснат, все някой ще се намери да "изпищи на умрело" (Леле....без да искам ъпдейтнах....помощ).

Айде ми обяснете (Че нещо не го разбирам) аджаба, как става без да искам.

Нямам повече коментари...... да ви е обеца на охото. И стига с мрънкането.

Аз не съм ви натискал бутона ЪПДЕЙТ.

Toва ако е адресирано към мен (понеже е веднага след моя пост), ще ти кажа, че телефонът ми дойде с бб 02.10.04! Никога не съм бил на 4.0.1. НИЩО не съм ъпдейтвал! Вече са страшно малко потребителите, които правят тази грешка! Именно затова, мнението ми беше, че е по-добре ако имат ънлок - да го пускат сега за тези, които чакат от месеци да си отключат телефоните. А за ipad-ския бейзбанд - там няма "без да исках"! Всеки си е знаел какво прави, като го е качил!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е адресирано към теб. Ти подхвана темата, а аз написах нещо което одавна мисля и реших да споделя.

E,тези,на които са им дошли от щатите с бб- 02.10.04,са извинени че мрънкат.:biggrin:

Братле, това минава по закона за завареното положение. Съжалявам за момчетата и момичетата, ама на това му викам:

Кофти късмет. :Wink:

.......Забележката ми е към други. И за тях съм сигурен че няма да пишат тук. Поне ако имат срам :excl:

Ще се изненадаш колко много хора, въобще и си нямат на идея за ipad-ския бейзбанд.

Но това е друга тема..... :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Wi-Fi Hot-Spot май ще ми отпадне нуждата от JailBreak. Повечето програми, които използвам съм си ги платил. Остава да се набутам за една навигация и съм готов :)

Донякъде си прав и дори оставям настрана факта, че след джейл всичко е фри, но има програмки, които никога няма да намерят място в Апстор-а, а са супер полезни и удобни. Единственото, което на мен сериозно ми липсва от Сидиа са ей тия две програмки: CallClear и iBlacklist. Aко Епъл ги пуснат платени всичко би било ОК, но всички много добре знаем, че това няма да се случи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих направил джейл, но освен заради iFile, най-вече заради iSmartDialer и biteSMS. Иначе съм доволен от 4.2.1 особено сега откакто М-Тел са вече "официално признати" и досадното съобщение за пренасочване вече не се явява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата май се обърна на ЗА и ПРОТИВ джейла, а не какво точно да очакваме от iOS 4.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то си е написано, очаква се за iOS 4.3 да няма джейл ( това малко ли е).

Мисля че това вълнува доста хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4.3 не е края на всичко.Ще има още много ъпдейти и ще има много радост и сълзи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно. Но и в Apple не спят, "дупките" се запушват и става все по-трудно на джейлбрекърите.

Общо взето, играта на котка и мишка продължава :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трудно, но не и невъзможно. 2/3 от MacOS(и iOS) е изградена на базата на отворен код, така че вариантите за заключване на достъпа са ограничени до определени методи, които не вършат работа винаги. Всичко е въпрос на време и преценка заслужава ли си усилието. По - скоро е крайно време да забранят на епъл затварянето на достъпа до цялата OS именно поради причината, посочена в предното изречение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да метне някъде една - две "бети" за проба. iPad, iPhon 4, 3GS. Може и трите. Ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В пиратския залив гледам има за 4-ка .

http://thepiratebay.org/torrent/6099263/iPhone_4.3_Beta_1_(build_8F5148b)_for_iPhone_4_(iPhone4_3)

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали точно тук трябва да го напиша, но тъй като в доста теми усетих загатването на потребителите за преминаване към андроид, видях и тук и сега ми дойде да го кажа.

Нали всички знаете и разбирате разликите в политиките на гугъл и епъл..? Едните са за всичко безплатно, а другите да продават.

Е, според мен епъл ще правят всичко възможно да затварят дупки, а гугъл ще дърпат разработчиците и програмистите към андроид.

И предимството, което имаха епъл ще изчезне.. андроид настъпват и то яко, а и е наистина отворена система.. нали това искате?

От друга страна, най затворените устройства са най- популярни, говоря за Блякбери. Така че не се знае нищо..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде... добре де... ако Андроид са толкова "отворени" ти можеш ли да си сглобиш собствен firmware? Защо има boot managers дето зареждат само подписани файлове? Защо 10^100 (сети се коя е компанията) преследва хакери на андроидния фронт? Защо Samsung спира обновленията на хитови устройства заради предстоящо излизане на такова? Защо пазара е толкова фрагментиран? Защо има дроиди с bing (!!!) за търсачка? Защо има вируси за андроид? Защо има и антивирусни? Защо най-популярните теми при форумните дроиди са "абе батерията ми само един ден държи?"?

Та какво викаше за отвореноста? Май отвореноста е само на хартия, реално си още по прецакан...

@chayanne телефона ти включен ли е в програма за разработчици?

@alxx - сорсовете са пуснати така че GPL е спазен.

Реално 4.3 е обявен май по-скоро заради iPad2 и предстоящия iPhone 4Gs заедно с iTunes cyclic payments. Обновленията не са преломни (иначе щеше да е iOS 5.0), но има наистина много добри попадения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали точно тук трябва да го напиша, но тъй като в доста теми усетих загатването на потребителите за преминаване към андроид, видях и тук и сега ми дойде да го кажа.

Не е най-точното място и не знам как така ти влизат усещанията ;). Ако някой има желание да опита Андроид не виждам смисъл да мрънка из темите ами просто си отива.

Също не знам защо ти се струва, че BlackBerry е популярен поради факта, че е със "затворена" ОС ? По-добре се информирай още малко и току виж си разбрал защо е така :).

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде съм казал, че поради факта, че е затворена ОС са най-популярни..???

Казах само, че щом това е така, явно не това е най- големия критерий на потребителя, следователно и епъл да си "запушат дупките" пак ще има клиенти. Това, че в БГ и Румъния потребителите не могат да си позволят да купуват приложения няма да ги обърка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май е време да заключим темата или да я преместим в говорилня. Работата е ясна.. Половината чакат 4.3 заради hot-spot-a другата половина като мен се надяват, че като излезе 4.3 ще пуснат untathered jailbreak-а за 4.2.1. Всичко друго по тази тема е :offtopic:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и трети вид, като мен, чакащи ънлок, евентуално да излезе, въпреки, че предположенията са различни. Последно четох, че някакъв бразилски хакер е направил ънлока и ще го пусне на 22.01.11, ама не ми се вярва особено, ще видим, стискайте палци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май е време да заключим темата или да я преместим в говорилня. Работата е ясна.. Половината чакат 4.3 заради hot-spot-a другата половина като мен се надяват, че като излезе 4.3 ще пуснат untathered jailbreak-а за 4.2.1. Всичко друго по тази тема е :offtopic:

А, някои извън тези половини са си качили 4.3, ползват си хотспот-а и не чакат нищо :tooth: .

Между другото, епълския хотспот "яде" много по-малко батерия от MyWi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...