Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.3 планиран за март


joroiliev

Recommended Posts

Почти лоши новини и за джейла. MuscleNerd, лаконично твърди, че ако се очаква джейл за 4.3 изобщо, то трябва да се разчита единствено на @comex.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошо - познавам доста народ с iPhone4 ФЗ дето всеки ден се молят нещо да стане... явно ще си останат с молитвите.

За останалите ФО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Wi-Fi Hot-Spot май ще ми отпадне нуждата от JailBreak. Повечето програми, които използвам съм си ги платил. Остава да се набутам за една навигация и съм готов :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам, май ще трябва да продавам и да се бръкна за ФО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да се бърника по софтуера нещо и да се отключат софтуерно телефоните с 4.1, 02.10.04? Не може да няма вариант за отключване, искате да кажете, че ще си останем със заключени телефони завинаги ли????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Wi-Fi Hot-Spot май ще ми отпадне нуждата от JailBreak. Повечето програми, които използвам съм си ги платил. Остава да се набутам за една навигация и съм готов :)

Така е, но има още неща като SBSettings, Barrel, LockInfo, PhotoAlbums+ които, за съжаление, скоро няма да видим официално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужас, изброи нещата без които не можем.

Как може да милееш за Barrel например?

П.П. От изброените ползвам само LockInfo и нямам добавени соурсове, освен bgiphone.com/cydia/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично си седя с джейл, само заради звуците за СМС, клика на клавиатурата и отключ/заключ, ако имаше начинда ги сложа без джейл щеше да е страхотно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, красят телефончето... чупят бокса :rolleyes: създават усещане за мега теч дивайса :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де за iPhone 4 може да не измислят unlock, но поне за 3GS няма ли да се направи нещо по въпроса. При него би трябвало да е по-лесно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте ГеЙо Хот да спечели делото (Sony го съдят), и ще види сметката и на Apple. d02414f4af657e7f.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро ще се намали броя на джейлнатите телефони. Аз моя 3ГС ФО доста успешно си го ползвам неджейлнат - не са толкова скъпи приложенията .. в крайна сметка какво са 50-100лв за приложения пред възможността да ъпдейтваш в деня на пускането на новите фирмуери и да не трепериш след всяка качена непотребна програма от Cydia дали няма да останеш на ябълка или пък да мъкнеш лаптоп заради телефона ако искаш да го рестартираш. Единственото, което ми липсва е iFile, но май и официалните файл мениджъри засега ме устройват а и недостатък е прекалено високите цени на офлайн навигациите .. тия хора продават софтуера по-скъпо отколкото хардуер с качени същите карти :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте ГеЙо Хот да спечели делото (Sony го съдят), и ще види сметката и на Apple. d02414f4af657e7f.gif

Чул те Господ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за какво ще чакат 4.3 да излезе, за да пуснат ънлока? По тая логика никога няма да излезе, защото като го пуснат него след 2 седмици ще обяват 4.3.5..

Просто са доникъде и пускат този коментар, за да спрат всички въпроси за ЪЛ към тях. Поне за момента..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да казвам ли, че ДевТим са некадърници (Вие го знаете)? 1 година само бети правят на джейла - бах ги у дзверовете сакати.

Дано с Гео не стане както с тъмния Сашо да отиде да работи за който даде повече. Нали е споменал на Sony " Ако искате стабилна защита вземете ме" следователно ето още едно обвинение срещу него за изнудване.:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за какво ще чакат 4.3 да излезе, за да пуснат ънлока? По тая логика никога няма да излезе, защото като го пуснат него след 2 седмици ще обяват 4.3.5..

Просто са доникъде и пускат този коментар, за да спрат всички въпроси за ЪЛ към тях. Поне за момента..

Ми ако ще да излиза и 4.3.9, важното е да си отключим телефоните в един момент, а от там нататък няма да се ъпдейтва и това е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но кога ще дойде този момент? То ще дойде време да излиза 5-цата, а доста хора няма да са си ползвали телефона по предназначение заради това отключване.

Да пуснат за 4.1/4.2.1 па за 4.3, каквото стане!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като си бяхте ОК на 4.0.1, баба ми ли ви кара да ъпдейтвате?

В 1000-ди теми тук е писано (с главни букви) хората с ФЗ телефони да не пробват.

Два-три коментара по нататък, нов поуст (Помощ, заключих си тела).

И 5.50.50 да пуснат, все някой ще се намери да "изпищи на умрело" (Леле....без да искам ъпдейтнах....помощ).

Айде ми обяснете (Че нещо не го разбирам) аджаба, как става без да искам.

Нямам повече коментари...... да ви е обеца на охото. И стига с мрънкането.

Аз не съм ви натискал бутона ЪПДЕЙТ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз примерно не съм натиснал ъпдейт. Бях си свалил оригинални 4.0.1, 4.1, разни къстъми, и се опитвах да кача с къстъм на 4.1, но няколко пъти не се получи (Неол и Alxx се опитаха да ми помогнат, но не ставаше и не ставаше) и когато исках да ресторна отново до оригинален 4.0.1 по грешка без да видя съм дал рестор на 4.1 и.... шит....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.....по грешка без да видя съм дал рестор на 4.1 и.... шит....

Разбра ли сега каде е проблема, с ФЗ нямаш право на грешки. Още когато си го купил си бил на ясно с това.

Не мога да се съглася, че потребител регистриран 31-март 09 не е на ясно с малките подробности.

Това: не съм видял, бързах да хвана трамвая, не е оправдание. Всеки греши, но не е нужно да вдигаме форума във въздуха.

Забелязвам 2-3-ма потребители, всеки ден- доброютроооо.... излезе ли ънлок за 4.x.x.....

И това се повтаря всеки ден.........

p.s Достатъчно е да се погледне в дясно, секцията Последни статуси :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм регистриран тогава, но преди това бях в другия форум... това едва ли има значение. Бил съм наясно какво ще се случи, просто едно тъпо недоглеждане, хващам грешния фърм и край... както и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E,тези,на които са им дошли от щатите с бб- 02.10.04,са извинени че мрънкат.:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...