Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Промяната е 50 кб в Q3, но разликата с това как ме прекарва iGo и Sygic e огромна в полза на втората.

Sygic-a просто няма равна засега.

Най-хубавото за нас в случая е че Navteq отвориха офис в София и целта им е 100 % покритие на България.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като се видях в чудо, къде ли не търсих информация из интернет форуми и какво ли не... Необходимо ли е да направя нещо различно освен да активирaм Location services, за да използвам iGO навигацията? Независимо, че съм навън постоянно изписва Looking for GPS signal... И така и не се свързва. Мaps апликейшъна на самия телефон си работи нормално, обаче iGO не тръгва :sad: Какво мога да направя??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мене с тая навигация винаги е било така,все няма GPS сигнал.Но преди няколко дни си я свалих от пост #965 и останах много очарован от тая навигация.Иначе на 3G май най-добре върви Sygic Europe.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като се видях в чудо, къде ли не търсих информация из интернет форуми и какво ли не... Необходимо ли е да направя нещо различно освен да активирaм Location services, за да използвам iGO навигацията? Независимо, че съм навън постоянно изписва Looking for GPS signal... И така и не се свързва. Мaps апликейшъна на самия телефон си работи нормално, обаче iGO не тръгва :sad: Какво мога да направя??

На теб май толкова ти е объркана навигацията, че си забравил в кой град се намираш. Имаш срок за корекция до следващото влизане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да помола някой да даде линк към последната работеща версия на iGo Europe с карти на Navteq за България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако невиждаш съм помолил и за Europe Edition, за България ще си ги свала

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Europe Edition има в пост # 964 на Шамана

Искаш да кажеш # 961 или # 963?

P.S. Каква е разликата между 1.3.2 и 1.2.3. Логично е 1.3.2 да е по нова,но работи ли, че някъде бях чел, че новите версии немогат да се кракват. Ако 1.3.2 работи може ли линк че този от пост # 961 на The Shaman не работи

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този от пост # 963 на The Shaman

P.S. Сега ще пробвам твоя http://rapidshare.com/files/444864899/iGO_My_way_v1.3.5-BG.2010.2Q_by_Ne0L23.ipa да видим дали ще сече

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol и твойта версия ми сече. От какво може да е? Интересното е че още от версия 1.2.1 iGo започна да ми сече и на 3Gs

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом от 1.2.1 нагоре ти сече си сложи 1.1 и сложи новите q3 карти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а каква може да е причината, iPhone 4 дори е с по добри параметри и пак сече. Да не би да е от някое приложение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е оптимизирана програмата за iphone 4.

Не виждаш ли че работи така все едно нямаш видео драйвъри.

Виждал съм новата версия 1.3.. как работи и там такива забивания няма,но все пак тя е оптимизорана за ретината а старите версии не.

То и sygic-a така работеше до скоро преди да пуснат новата версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На кое по–точно...?

Доколкото знам, и двете са в Европа, та явно ги има в пълната версия... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прегледал съм почти всички страници и не можах да открия някой работещ линк.По принцип съм свалил последната актуализация за цяла Европа но има бъг,има само малайски език за разговор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а каква може да е причината, iPhone 4 дори е с по добри параметри и пак сече. Да не би да е от някое приложение

Като за аванта, няма какво повече. Ако си я купил - тогава се чуди, че даже и можеш да се оплачеш на създателите.

П.П. Жена ми е с 2G и при нея не сече - логика намираш ли? Аз не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето картите на България и Испания + сгради и POI.

http://itunes.apple.com/linkmaker/

За самото приложение все някой от последните линкове трябва да работи, ако ли не - пиши ще го кача наново.

Благодаря ти.Работи перфектно.Този линк който ми остави ме устройва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следното питане. Тъй като искам да си добавя избрани от мен poi файлове и ги търся в poiplaza.com. Като излезнат опциите са сваляне за различните навигации има iGO asc файл. Ако сложа този asc файл в папката POI дали ще тръгнат нещата. Ако не има ли вариянт да конвертирам по някакъв начин този файл от asc -> poi

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се наложи да попрехвърлиш повечко от темата, тъй като не помня. Мисля трябваше в .kml и директно ги качваш. Търси постовете на Chayanne някъде в началото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам че за София най-добрата карта е на TeleAtlas.

Първо , защото на Navteq-ската няма на половин София блоковете като Обеля, Люлин с една дума западна София.

А да не говорим , на колко места на картата на Navteq липсват цели отсечки от пътната мрежа, все едно с гума са трити.

Давам за пример пътят от Метро за Божурище. Точно по средата на пътя до жп. линията пътя просто го няма.

Досега над 13 такива участъка съм открил в Navteq. Teleatlas може да не е така подробна за малките градове, но няма такива неточности.

Отделно в квартали като Нови Искър и други предградия няма номерацията на къщите.

За всички от София горещо препоръчвам Атласчето.

Не случайно Sygic слагат в приложенията си именно нея.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...