Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Еми наистина нема нищо за теглене...

Или пък може аз да бъркам на едното със снимките казва че няма такъв файл...на следвашото ме праша аз да качвам нещо в абв.бг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се опитах да кача East_EU-v1.2.4-DNR на iPhone-a си, но когато се синхронизира ми изписа "unknown error occurred (0xE8008001)".

Някой може ли да ми помогне като ми обясни на какво се дължи това и как да го оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се опитах да кача East_EU-v1.2.4-DNR на iPhone-a си, но когато се синхронизира ми изписа "unknown error occurred (0xE8008001)".

Някой може ли да ми помогне като ми обясни на какво се дължи това и как да го оправя.

Я, пробвай търсачката на форума - ще се изненадаш.

Жокер: Нещо ти липсва в телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@joroiliev, ако не те затруднява да дадеш нов работещ линк за твоята версия ? Благодаря предварително !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IGO My Way BG Edition :)

Изпозвах като база 1.1 ,но й сложих новите карти на BG от v 1.2.2 на joroiliev (Благодарности) както и новите POI и speedcam от същата ! Тествах е на iPhone 3Gs с 4.0.1 и работи без грешка !

Причина за това мое действие е, че в 1.2.2 няма начин да ти показва номера на адреса на който си в момента ! Е вече има :)

Големина 231 MB

2550975l.png2550977k.png2550979W.png

Свали

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе, поне напиши какво теглим!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще е удобно за един линк за карта на UK. Благодаря предварително. :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам тези които ползват iPhone 4 не ви ли забавя доста дразнещо навигацията? На 3GS-а ми върви повече от добре а на 4-ката забива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен да, просто не е оптимизиран за 4-ката, в началото и аз се подразних, но сега ползвам предимно Tom Tom и съм доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gogzy: Благодаря много за линка! В момента го тегля iGO-то, но наистина бих искал да знам коя я версията 1.1 или 1.2.2 ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че като задръстваш темата с искане за карта, ще я получиш по-бързо? Не, няма да я кача, ползвай гугъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, с 3G iOS 4.1 съм и въпроса ми е IGO работи ли, защото като преминах от 3.1.2 към 4.1 със синхронизацията от iTune не ми я качва.

Коя GPS навигация работи с iOS 4.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох постовете за камерите, включително тези на Брего, който води раздела в Pocketbulgaria. Копирах файла там, където се казваше и камерите не ми се показаха. Затова го преместих в същата папка, където се копират камерите при iGO за уиндоус мобайл - в /var/mobile/Applications/7F6.....(доколкото разбрах за всекиго различен номер)/iGO_Myway.app/content/speedcam (там си има такъв файл с големина 0kb, който се замества с новия, свален от Pocketbulgaria, текуща версия 57) и камерите се показват на картата и алармите действат. Програмата ми е последната от iTunes - 1.2.4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем с GPS-а на 3G. Ползвам IGO v1.0 и не ми намира нито един сателит всичко съм направил както трябва и не става. Благодаря ви предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Reset location warnings и опитваш пак. Оправи си профила, бързичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах да сменя картата на България с такава на ТелеАтлас, че тази русенската си е буклук откъдето и да я погледнеш, но не стана. Програмата е 1.2.4 от AppStore (купих я, защото не мислех да хаквам телефона си а без навигация не може и преди да видя, че във фабричния си вид този телефон не е никъкъв смартфон и много неща в него ме дразнят). И тъй като нямам никъкъв опит с навигации под iOS, макар че ползвам такива за Уиндоус мобайл от 4 години, все пак да попитам: има ли някъкъва възможност да си сменя content-а и ако да - какво трябва да направя? Или да трия боклука и да качвам приложената във форума 1.2.2?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Reset location warnings и опитваш пак.

И това го правих и дори инсталирах Fix Doctor от сидията и пак същата работа. Не знам от какво може да е вече :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...