Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Изтеглих си последната версия пусната няколко теми по - нагоре , но не иСка да се свърже, и не мога да разбера от къде е проблема . Има ли някой , които може да ми помогне ?

Редактирано от Sladichuk®
Оххх, език роден....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е по-голям архив от преди, но пък е за момента най-подобрения вариант за България който успях да събера, включително:

- building/Bulgaria_petrol_2008.10_081208.3dl

- dem/EasternEurope_HiRes_CGIAR-data-V3_2006.06.dem

- map/Bulgaria_TA_2009.12_100312.fbl

- poi/Bulgaria_TA_2009.12_100312.poi

iGO.My.way-BG_v1.2.2.ipa (137MB)

Свали

А каква е тази Bulgaria_TA_2009.12_100312.fbl (5058739 байта) карта? Аз имам карта от версия 1.2.2 на iGo My Way Europe, която е по-голяма по размер (7235177 байта) и много по-подробна, а е по-малка версия - 2009.09_091104.

Същото важи и за POI файла, но при тях изглежда, че може да се използват повече от един за даден район.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TA е на ТелеАтлас. Оригиналната в Иго е на НавТек, затова има разлика в размера и версията. Въпрос на личен избор е, коя да ползваш. Колкото по-малко ти е накичена програмката, толкоз по-леко ще ти зарежда.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Това обяснява всичко.

Не съм сигурен за големите градове (на мен ми изглеждат еднакво детайлни и в двата варианта), но картата на Навтек определено съдържа повече информация за по-малките градове.

Редакция: След прочитането на няколко поста по-надолу се разрових и видях, че всъщност моята карта е на MMCN Ltd. и е около 7МБ. Картата на NavTeq явно е по-оскъдна от тази на TeleAtlas, но според мен MMCN ги бие по детайлност и двете, а това засега е с по-голямо значение за мен. За акуратността не мога да хваля картата на MMCN, защото очевадно на места не е много в час. Надявам се Teleatlas и Navteq по-скоро да я достигнат по детайли. Тогава ще мога да избирам според акуратността.

Редактирано от kirchosbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази на ТелеАтлас ми показва и знак за максимална скорост за даденото трасе, което ми се струва много полезно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има нов пакет карти на NAVTEQ от вчера, може да ги намерите тук: http://mobilepassion.org/viewtopic.php?f=77&t=718&view=unread#unread

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:think:Този пакет с нови карти не ми се вижда много читав - картата на БГ е само 1.1 МВ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е навтек е все пак ;) До края на годината може би ще има по-подробна карта на България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам архивите си:

Bulgaria_MMCN_2009.09_091104.fbl ~ 7MB

Bulgaria_NQ_2009.Q3_091216.fbl ~ 1,1MB

Bulgaria_TA_2009.12_100312.fbl ~ 4,9MB

Bulgaria_83_NQ_2009.Q4_100427.fbl ~ 1,1MB

Май NQ са си малки по-принцип.

Редактирано от bguser
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картата на NQ с която си идва iGo е 7 МВ. Тази в пакета или не е нова или не е наред нещо с архива.

edit: тази в iGo е на MMCN, а не на NQ

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такава си е картата на NAVTEQ, колегите от "pocketbulgaria" писаха че няма нищо ново в картата за БГ, най-добрата карта за мен си остава тази на ТА. картата на MMCN е по-голяма но има много грешки в нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли нов ЛИНК. Благодаря предварително.

Това е по-голям архив от преди, но пък е за момента най-подобрения вариант за България който успях да събера, включително:

- building/Bulgaria_petrol_2008.10_081208.3dl

- dem/EasternEurope_HiRes_CGIAR-data-V3_2006.06.dem

- map/Bulgaria_TA_2009.12_100312.fbl

- poi/Bulgaria_TA_2009.12_100312.poi

iGO.My.way-BG_v1.2.2.ipa (137MB)

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Молба към по-умелите потребители - може ли някой да интегрира скина за iGO с версията от горния пост?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо благодаря на всички които са се мъчили да направят възможно ползването на iGo на iPhone! Също така и на хората които са помагали на такива като мен за проблеми.

След като геройски изчетох 26 страници и не открих отговор на проблема се престрашавам да питам: Във версията на iGo за PocketPC при търсене на адрес може да се избира типа на клавиатура като има и българска освен още 10 езика. Не зависимо, че интерфейса ми е на български (версия iGo_BG_1.2.2) не намирам начин как да сменя езика на клавиатурата. Проблема е в мен или програмата не поддържа това?

Редактирано от philipz
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Сега се появи следващия въпрос:

Как мога да променя подредбата на буквите (поне азбучен)? Може ли да заприлича на истинска клавиатура (хоризонтална)?

Нещо което забелязах под iOS4 При инсталиране на MakeItMine и WinterBoard (може само от едната от двете да е) iGo 1.2.2 спря да тръгва!

Също така не поддържа мултитаскинг!

Редактирано от philipz
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да ти е хоризонтално просто си завърти телефона.

За подредбата - намираш data.gro (/private/var/mobile/Applications/{INSTALLATION-ID}/iGO_Myway.app/), конвертираш data.gro файла в zip, отваряш папката common и там намираш файла keyboard.ini - в него ще видиш подредбата на клавиатурата - сменяш си я както искаш, правиш отново zip-a в gro и си готов icon_wink.gif

конвертор gro-zip - http://www.rapidspread.com/file.jsp?id=ahbyw9pxxq

п.п. data.zip не го разархивирай само drag&drop

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро! :))

Най-накрая успях да изчета цялата тема и в крайна сметка си свалих iGO 1.2.2 (БГ сборката, благодаря на колегата, занимавал се с това). До скоро бях WM user и ползвах 8.3 на Asus P535 (525MHz CPU, 64MB RAM). Не знам, но на iPhone-а iGO сече много неприятно... Въобще не върви гладко като при Asus-a. Нещо подобно на това клипче е:

И при вас ли така върви програмката? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неол-чо, пак се впускаш във философски теории...при мен що ли не сече :hmmm:, пък съм с 2G?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли да те уча - махай я и изтегли друг рилийз. При мен зарежда мноого бавно, но след това си върви нормално.

П.П. IGo стана много тежка и неточна, затова послушайте Thunder - томтом-а ми грознее, но е дзверски точен и върви много по-леко, Sygic Aura също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, той Неол и без това си я пуска само за следене на местоположението...:rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...