Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Според мен с ядосване не се оправя работата.. Иначе сте абсоютно прави за търсенето и ползването на форума.

Истината е, че някой път се случва нещо, което да не може да бъде намерено в търсачката на прима виста. Горепосоченият пример веднага изключвам, защото аз самата имах този проблем, но не проревах веднага на първото място,  а си го реших с четене, като имам iPhone от 25 декември... Но това е друга тема. За въпроси, на които не намерих отговор в търсачката ми се изгавриха, ама и това е друга тема. Стига с ОФФтопика.

Сега по същество. Качих си iGO My way Europe 2009 1.1.1 и на пръв поглед ми изглеждаше добре. Сравнявах го с Mapsa и естествено второто, макар и малофункционало откъм GPS опции е по-добре изглеждащо. Мое мнение.

Изпробвах няколко пъти Игото, но като цяло не ми вдъхна доверие. Основното е, че непрестанно ме дава с поне 200-300 метра назад, което е проблем, особено ако съм някъде, където не съм била. Като пример давам, че Невена ми казва да завия след 100 метра в дясно, а аз в този момент подминавам пресечката. Видях назад по коментарите един, който уж премахвал това, но линка на поста отива в тема "GPS през Bluetooth". Освен всичко, относително често сигнала ми се губи и съответно пътя се преизчислява. СЪответно тези два проблема правят иначе добре замисленият iGo непрактичен и почти неизползваем...

Сравних него с Mapsa, който перфектно ме заведе между блоковете в Люлин - вярно без Невена, но пък точно..

Та, това са ми основните два проблема с iGo.. Други от написаните назад не са ми се случвали. Изчела съм цяяяялата тема около три пътии - чак сега реших да се намеся. След тест, чакане, сваляне, проби на открито и закрито и тн.

По-късно ще пусна един линк с версията, която съм свалила, за да има алтернатива.

Освен всичко, ако някой му трябва Premium Account за Rapidshare, имам такъв до края на този месец мисля, така че може да ми пусне едно лично да му дам данни за вход.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с външен GPS и при мен версия 1.1.1 изостава с около 50м. за разлика от версия 1.1 (с карта на Bulgaria83_TA_2009.09_091026), която работи просто перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и обещаният от мен, дублиран линк:

Свали

Апропо, мога да съдействам с качването на някои програми без лимит на файла и т.н. Имам около 20gb място, където съм качила и горния файл. Не знам как е свалянето като скорост, но няма проблем за някои неща да бъдат качени.

Поздрави!

ПП

Ако някой има впечатления за изоставането, ще се радвам да ги сподели. Същевременно, ще сваля да пробвам 1.1 :)

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай и Road Mate, която си е преоблечено IGo - липсват някои екстри, но пък има други. Бавене няма изобщо и точи по - малко батерия.

П.П. Ако държиш на перфектно навигиране: в лошо време айфона лесно губи сигнал, защото е със слаба антена - решението е блутуут антена и както ти писа колегата - навигирането е идеално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...

Ако съм те обидил с нещо е било абсолютно несъзнателно. Изчел съм абсолютно всичко в търсачката като резултат и съм пробвал всеки метод който съм видял(вкл. и рестор). Нищо, ама абсолютно нищо не помогна, ако щеш ми вярвай. Тази мизерия почна да ми я прави от версия 1.1 и сега с 1.1.1. Старата се слага без проблем. Винаги съм гледал да прочета преди да питам и затова откакто го имам този телефон, съм писал доста малко по форума. И за последно слагам точка на нашия спор и офтопик и пак казвам, ако съм те обидил с нещо искам да ти се извиня пред всички потребители, които четат тази тема. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти отговоря от нейно име:

Mammoth, дишай спокойно. Няма място за лични чувства, само за правила. Като не ти се е получило с 1.1.1. - чакай, ще излезе нов вариант.

П.П. Продължавай да се самообразоваш по темата, може и сам да намериш решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уфф, няколко седмици чета ли чета из форума и непрестанно някой на някой се сърди за това, че не е чел. Чудя се тези, които виждат останалите как им се дразнят като не прочетат нещо в постинг три реда по-нагоре, защо продължават да спорят и да дразнят още повече...

Като има толкова много писаници без прочетено, нека се спират мненията поради нарушаване на правилата и няма да има нерви.

Сега по темата. След съвета на alxx си свалих Route Mate и мисля да поседя с нея. По-лека, по-стабилна и изостава само с около 50м. :) поне при мен. Качих си и версия 1.0 на iGo, но проблема остава. Ако някой има други идеи за изоставането може да ги сподели.

Това е от мен. За сега махам 3.1.1. и чакам новости или подобрения :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то само то остана с Navigon :)

Лошото е, че искам да се разделя временно с iGo, ама то не иска да се раздели с мен. Сега това мъдря, ама грешка от този вид не видях в търсачката :))

picture1osy.png

unknown error occurred 0xE8000043

Ако съм изпуснала някъде се извинявам предварително... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий всичко от папката на телефона, в която е инсталирано приложението и пак синхронизирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих програмата и от двете папки - Aplications и var/mobile/aplications/xxx

После я качих на ново, след което отново я махнах.. Сега вече всичко е ОК :)

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да пуснете нов линк за навигацията България Сърбия Гърция и т.н благодаря ако можете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iGO my way v1.1.1

- Bulgaria

- Greece

- Serbia

Свали

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да прочете внимателно първия пост на темата???

Както винаги не издържах да не я разглобя

Pass: BGiPhone

ако не се получи, тогава пробвай това:

Хайде да видим кой е слушал FuLL 1.39 GB

Pass: BG_iPhone

В дъното на същият пост, ще намериш по-нови версии на програмата. (v1.1.1)

Редактирано от johnnybravo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Навсякаде се казва че jailbreak-a е задължителен.Има ли все пак някакъв начин да си сложа това пиратско iGO без jailbreak на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Постарай се второто ти мнение да е по-умно. След като не искаш да си отключиш файловата система, то похарчи 100 долара и си го купи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, форумът е място, където би могъл да питаш и да получиш отговот и помощ, НО – САМО АКО ПЪРВО СИ СЕ ПОСТАРАЛ ДА СЕ СПРАВИШ САМ, И СИ ПОЛОЖИЛ ВСИЧКИ УСИЛИЯ, НО НЕ ТИ СЕ ПОЛУЧАВА....

Осъзнай се къде се намираш, като въведеш в задклавиатурното си устройство правилата на форума, които при регистрацията си си декларирал, че се задължаваш безапелационно да спазваш, а още с първите си стъпки тук драстично нарушаваш, защото очевидно даже не си си дал труда да прочетеш –ergo: ДЕКЛАРИРАЛ СИ ЛЪЖА !

Светкавично се запознай с тях ТУК, – всички теми!!! :read:

И не се опитвай да се подвизаваш неподготвен в други теми, още по–малко пък–да апострофираш мод, за да не ме предизвикаш скоропостижно да публикувам второ издание на "Bella Изабела"(по–старите членове знаят за какво говоря, поинтересувай се, ще ти обяснят), и да вадя от сервиза фадромата на кака, която на собствен гръб да изпиташ как гази...

Засега минаваш тънко– с малко точки, нооооо.....внимвай! :evil:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Все още съм нов в света на iPhone-а. До сега се стараех да не моля за помощ, като старателно изчитах всяка една статия във форума, свързана с това, което ме интересува, но сега ударих на камък и наистина ще помоля за помощ. Става дума за "IGO My Way 2009 8.4.2.98402". Не мога да си кача POI. Свалих си от poiplaza.com фаиловете във формат *.kml, но в директорията "contentpoi" на igo в телефона файловете са във формат "POI" (всъщност има само един файл - Bulgaria.poi).

Моля ви окажете ми малко помощ КАК МОГА ДА СИ ДОБАВЯ ПОИЧЕТА.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търси ги в .poi формат, или ги свали от при нас. Моментално си оправи името на града в профила!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В инсталационната папка на iGO влизаш в Library/Caches/content и там си правиш папка userdata. В нея правиш нова папка poi и в нея поставяш .kml файловете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стартирам програмата инсталирана от малкия файл с картите за Българиа ,Румания, Гърция.... но не намирам сигнал дори и на открито небе.Може ли нчкой да ми помогне по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'Нчкой' няма да ти помогне, преди да си оправиш профила !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iGo наи добрата навигация :)

Имам един въпрос.Свалих си наи новата версия 1.1.1 и като я стартирам не ми излиза опцията за български език.Давами само гласовите настроики и останалите неща.Гласът си го наместих на БГ но не мога да намеря каде да сменя езика на програмата.Някои може ли да ми обесни? А това за спеедкамс само за бг ли е? Или става за цяла европа теи като сам в Испания???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...