Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

На тази версия, която съм дал 1.1.1 е кракната само защитата на iTunes. Програмата може да се използва само с картите, към които съм дал линкове. Когато се появи напълно излекувана, някой ще даде линк към нея ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли някой да я качи програмката както и БГ картата на някой друг сървър, че rapidshare е много натоварен и немога да я сваля от 1 ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно торентче за пълната версия , сега я тегля.

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има я качена, само трябва някой супер потребител да я метне на видимо за всички място :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да изтривам предишната версия на програмата преди да кача новата?

Ако трябва да я изтрия, в кой файл се пазеха запазените от мен координати на места, за да не ги загубя?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iGO Europe-v1.1.1.ipa

Свали

The file that you're trying to download is larger than 1 GB.

Only premium users are entitled to download files larger than 1 GB from Megaupload. Click here to buy your premium membership.

Някой линк към dox.bg примерно?

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iGO My way Europe 2009 1.1.1

DOX

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С трепет го инсталирах , но уви, нищо променено , все същия дървен интерфейс , без опция да си слагаш курсори колкото и когато искаш. Аз лично не виждам никаква разлика от 1.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aми то си пише в инфото в AppStore - новото е, че са добавени картите на Албания и Черна гора и е коригирана картата на Сърбия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подведох се по това и за това се надявах.

LATEST IMPROVEMENTS IN THIS RELEASE:

- Navigating to iPhone Contacts

- Calling POIs

- Controlling Music Playback

- Supporting Multi Point Route

- QWERTY Keyboard

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно на някой друг да не иска да се инсталира?

При опит да го инсталирам ми дава

The application "Europe" was not installed on the iPhone "... iPhone" because the application could not be found.

На прозорчето има бутони OK и More Information който води към http://support.apple.com/kb/TS1702

Имате ли случайно някакви идеи как да я кача :)

Оправих си проблема ... заради I с точката отгоре е .... като преименувах приложението и като го вкарах наново в iTunes всичко се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подведох се по това и за това се надявах.

LATEST IMPROVEMENTS IN THIS RELEASE:

- Navigating to iPhone Contacts

- Calling POIs

- Controlling Music Playback

- Supporting Multi Point Route

- QWERTY Keyboard

Няма го като меню Via.. но работи, поне за 1 via. Правиш си маршрут, след това даваш да търси пак друга дестинация и вместо да направи нов маршрут, приложението пита "Нов маршрут" или "Добави via", и така работи мулти пойнта. Малко е странно, но е удобно, аз лично със скина имам малко проблеми, непрекъснато ме пуска в 2Д режим, вместо 3Д, после пак се връща в 3Д и пак в 2Д, дразнещо е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха да си жив и здрав :mad: , колко я въртях програмата и само това не пробвах. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвам да инсталирам версия 1.1.1 и ми изписва грешка unknown error occurred 0x8000050. Преди да сте ме погнали нека да си кажа, че имам апп синк и версия 1.0 си се слага без проблем, както и други програми, само версия 1.1 и 1.1.1 ми правят проблеми. Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеи има в теми (вкл. и в настоящата), които, ако беше ползвал търсачката, щеше да откриеш сам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Изтеглих програмата от 2shared http://itunes.apple.com/linkmaker/ но по време на исталация iTunes ми дава следното съобщение:

The application "iGO My way" was not installed on the iPhone "X" because of unknown error occured (0xE8008001)

Нямам инталирани нито една от посочените невъсместими с iGo програми.

Някой знае ли какъв е проблема да помогне.

Предварително благодаря.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не стана ясно дали само part1 си изтеглил. Трябват ти всичките части на архива. Файла е около 1.45гб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...

Как ли не съм се сетил първо да използвам търсачката при положение, че съм чел правилата? Съжалявам, че задавам въпрос и мерси за насоката, почвам да търся и да чета отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AAAAAAA, ПИСНА МИ!!!!!!

Писна ми и от такива нахакани, дето уж били в час и били чели, ама не знаят какво да правят, но за сметка на това се пробват да са саркастични, писна ми и от такива, като този по–горе, дето на кръст нищо не четат, дори 2 поста над техния не си правят труда, ами нахално задават същия въпрос, щото някой със сребърна лъжичка трябва да им слугува, и да ги нахрани, че даже и на предупреждения и наказания не реагират, ами продължават...

БЕ,ПРОЧЕТЕТЕ ПРАВИЛАТА И НАПИШЕТЕ 3 ДУМИ В ТЪРСАЧКАТА,БЕ!

: "unknown error occurred "

Capture12.JPG[/attachment:1a0o8u40]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...