Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

izoant, тука има хора които са изгубили не ден а месеци за да ти се поднесе тази информация. Оценяй труда им. Лепваш сега първа страница (включително и правилата) и четеш. Отговор на въпроса ти има не един.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

колеги нещо на iphone 3g нито иго, нито томтом закачат. Това при работещо wifi, fw 3.1.2 работещи вградените мапс и xGPS. идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами да ходих на балкона (7-ми етаж), може като излизам да пробвам и някъде другаде. Вградените и вътре си познават на коя улица съм. А иго и томтом не могат да се свържат.

Благодаря за бързия отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде вариант за външен GPS модул който ще работи с iGO 8 на ipod touch 2g ? И някой ако ползва нещо да се обажда . Много благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

viewtopic.php?f=46&t=2544

RoqyBT с Holux M-1000, например. Ето и поддържаният хардуер от roqyBT http://www.roqy-bluetooth.net/hardware.html

Не знам дали iGo върви на iPod 2G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върви и roqyBT, и IGo! Днес Aveliky го инсталира на айпод и запали от воле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито 3G нито GPRS ти трябва за да се вържеш към сателит. провери в Settings>General>Lcation Services дали ти е активирано ако не е го активирай и пробвай пак. Тази функция е задължителна за да се вържеш и да имаш GPS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем ли е ако сложа картита в ..... iGO_Myway.app - content - map ?

edit: Сложил съм ги и в ...... Library - Caches - content - map

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

някой има ли представа дали някой програми пречат на Igo? Работеше си нормално, но какво му стана?

Няколко преинсталации не помогнаха!

Става въпрос за 3гс джейлбрейкнат и отключен с блекрейн ! Фирм 3.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами я прочети пак първия пост на тази тема и ще си отговориш сам!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , нов сам с аифон за това разбрах каде да кача камерите но нз каде да намеря това var/mobile/app така нататак никаде го няма извинявам се много

Anthony: Научи се да пишеш!!!

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, от край време ползвам IGO. На другия ми телефон HTC Diamond, проблеми никога не съм имал с програмата, но на IPhone 3GS нещо немога да се справя. Дръпнах пълна версия (1.43 ГБ) iGO_My_way-v1.0-Cracked.ipa. И реших да си updatn-а картите....и там зациклих. Телефона си е Jailbreak-нат, ИГО то си бачка, но когато заменя оригиналната си му карта Bulgaria.fbl с по-нова версия (преименувана естествено) неще да я разчете...сменях пермисии, правих, струвах ....Ще съм благодарен на малко помощ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде, честито на всички потребители на iPhone и любители на IGO My Way Europe Edition. Готова е излекуваната версия на програмата IGO My Way Europe Edition:

Свали

- за версии OS 3.0 (или по-високи)

- jailbreak задължителен!

- инсталира се с помощта на iTunes

- за намаляване размера на сборката папката content не присъстства вътре (всички необходими файлове могат да бъдат намерени тук (карти) и тук (POI, 3D сгради, релефи). Директорията за инсталиране на content - /private/var/mobile/Applications/{INSTALLATION-ID}/iGO_Myway.app/content.

Пояснение:

В случая, освен че е премахната защитата на Apple за инсталиране, е премахната и защитата на самото приложение iGO.

По този начин имате възможност да добавяте безпроблемно всякакви карти.

Сваляш си това и слагаш вътре само необходимото ти: кати, гласове, езици, пой и т.н.

Може да го направиш предварително - отваряш файла с WinRar и с влачене поставяш това, което ти е необходимо. После инсталираш и си готов. Всичката карантия от предишния файл може да поставяш върху тази основа.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой същият проблем с програмката - когато е поставена настройката на автоматична настройка на ден или нощ, тя си остава шпстоянно на дневна. Трябва ръчно да я настройвам за вечер или ден. Някой да знае решение на проблема?

Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе версия 1.1:

-Navigating to iPhone contacts

-Calling POIs (Places)

-Controlling music playback

-Supporting multi-point routes

-QWERTY keyboard

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния въпрос:

Днес пуснах навигацията да изчисли пътя от Орлов мост до Летищито в София. Даде ми маршрут през Евлоги Георгиев. Разбира се, аз карах по Цариградско шосе. Докато чаках на светофара на Орлов мост промених настройките на маршрута на всички възможни Бърз, Къс, Икономичен, Лесен и на четирите опций нямаше промяна. Всеки път маршрута не го даваше по Цариградско. Дори и след това като подминах Орлов Мост навигацията ми каза да слезна на Яворов, след това на 4-ти километър. Разбира се след всяко подминаване на маршрута го преизчисляваше и така до момента в който стъпих на бул. Брюксел за Летището и нямаша други алтернативни маршрути. Дали това се дължи на някакви настройки на програмата или просто от Орлов Мост до Летището през Цариградско е не подходящ маршрут?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересното, е че и Google Maps и TomTom правят маршрута, като те отклоняват на 4-км от Цариградско шосе и те пренасочват по бул. Асен Йорданов и по бул. Христофор Колумб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...