Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Като говориш по телефона също получаваш данни, но не навърташ трафик от мобилен интернет нали?

Марш да четеш и се вслушвай в думите на хората, а не да си знаеш само твоето.

viewtopic.php?f=46&t=515

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ammcfc:

- Разбирам, значи ли, че тази служебна информация е винаги предоставена безплатно от GSM операторите за всички потребители на GSM устройства с A-GPS receivers?

- Значи iGO позиционира толкова бавно защото винаги търси директна видимост до сигнала на GPS сателита за да си направи сам изчисленията, а не ползва assisted (GPS) данните наготово носени в GSM сигнала?

@миро: четох, благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. iGo-ла пак спря да работи и неще да се кънектне, непрекъснато търси GPS сигнал. Нямам нито една от посочените програми с които крашва.От Settings/General като дам Reset Location Warnings и като тръгна да го пускам ме пита дали да използва мойто местоположение, като му дам Don't Allow и ми кава че ми е спрян ГПС приемника дадох пак ресет и този път ок и търси гпс сигнал, но ненамира. Помагайте плс

P.S. Имам BossPref там Loacation е On на всякъде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес забелязах, че iGo не ме локализира докато вчера беше наред. Да няма някакъв проблем с връзката чрез сателита или просто iGo се е бъгясал. :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в Търново и го ползвах в пешеходен режим и работеше добре.. е има още какво да се иска, но може би се дължи бавната скорост, с която се придвижва човек като върви, и на местата, от които се минава :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте четох четох но не успях да разбера как да отворя РАР-а иска ми парола пиша BG_iPhone и нищо помогнете моля.

Става дума за iGO_My_way_v1.0_Bul.rar

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman много благодаря стана а искам да те питам и за после с Cracked.part1 , 2 , 3 тях каде да ги прибавя или как да ги кача и тях на телефона че не мога да се сетя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трите архива са трите части на програмата. Разархевирайки първата част например ще разархивираш и другите две автоматично. Т.е. от трите части ще стане един .ipa файл. Не, че в темата не е обяснено около сто пъти :Wink:

Ако си свалил например:

iGO_My_way-v1.0-Cracked.part1

iGO_My_way-v1.0-Cracked.part2

iGO_My_way-v1.0-Cracked.part3

То след разархевирането на трите рара ще имаш GO_My_way-v1.0 от 1.39 GB. Прави се на три архива заради големината си. Друго освен тях не ти трябва да сваляш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета имам следния проблем,цял ден се мъча да сваля пълната версия от 1-ва страница,но като започне да сваля стига до определен % и спира.Пробвах и 4-те линка които са дадени ,но ефекта е един и същ.Единствено през 2shared успях да стигна до 69,4% и пак зацепи.

Ако имате идея споделете.Благодаря.

п.п.С картата само за България нямах проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК да това го разбрах а и го знам, но исках да питам по точно от тези трите когато ги събера в едно и го качвам на телефона а с този файл дето е първи на страницата само БГ какво да правя ???? всичко ли се качва или само това от раровете ???

И извняваи че не съм си задал въпроса одеве неправилно :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сам си отговаряш. Едното е само за България а това от раровете е пълната версия на навигацията. Т.е. може да качиш само нея. Там България я има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК БЛАГОДАРЯ щом сам си отговарям то значи има някакъв мисловен процес и при мен ;) и последно и наи-тъпото можеби с което трябваше да започна на iPhone 2G fw 3.0 имам ли шанс да го подкарам ???? или не :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК БЛАГОДАРЯ щом сам си отговарям то значи има някакъв мисловен процес и при мен ;) и последно и наи-тъпото можеби с което трябваше да започна на iPhone 2G fw 3.0 имам ли шанс да го подкарам ???? или не :cool:

Да, шанс имаш. С външен GPS приемник. При мен работи идеално с всички програми за навигация и с Holux приемник.

Програмата която ти трябва се казва roqyGPS.

Линк към страницата на проекта: http://www.roqy-bluetooth.net/roqyGPS.html

Виж тук: Външен bluetooth GPS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкарах го с външна антена на 2Г. Четете линка от горния пост - има линк за сваляне и ръководство!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получи нещо странно, откакто съм с 3.1.2 Иго крашва. Само не съм сигурен дали не стана и след като сложих ТомТом. От програмите който пречат на Иго нямам, дори свалих и друга версия от тези който Aveliki е разглобил (преди бях с пълната версия) и никаква промяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен (3GS) и на мой приятел (3G) няма никакви проблеми. Премахнах MobileLog за пробата, и си работи нормално, Sygic също. И двамата сме с 3.1.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, само си вземи антената. :mrgreen: Пробвай Това, но не гарантирам, че ще стане. Нека компетентните органи кажат своето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало на iTouch 2G да тръгне, ама нямам у-во за проба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с FW-3.0 и ми крашваше от известно време.Махнах biteSMS и се оправи :confused: :confused: .Друг имал ли е подобния проблем???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с biteSMS утре ще опитам без нея, ще е кофти ако е от нея според мен е най добрата от всички.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версия 4.3 на biteSMS работи без проблем с iGO.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...