Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

ammcfc ме светна кои са по добрите карти. Това колега, което си дал е на TopMap, с две думи шитня.

Кой кого/за какво е светнал не е предмет на тази тема, нитo пък беше нужно да се изказваш без да те питат.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

olo, я по-спокойно!

Grievous, споделя мнението си за картите на TopMap т.е. тази която споделяш ти и която не спомена на кой производител е.

Това че ти си на друго мнение, не е предпоставка да държиш тон на когото и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше да е лошо да споменеш тогава, както и източника и, това е подвеждащо. Знаеш как се окомплектова и качва iGO Full (примерно) в .ipa файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О.К. - благодаря..и аз на там се бях насочил... Ще пробвам пак... :)

Виж имената на архивите! Много вероятно е да има разминаване, примерно едното да е igo_part1.rar, а другото igopart2.rar (без долната черта), което ще доведе до грешка. Ако и това не помогне, просто препиши съобщението, което ти изкарва като грешка, за да може да се види къде е проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

olo, я по-спокойно!

Grievous, споделя мнението си за картите на TopMap т.е. тази която споделяш ти и която не спомена на кой производител е.

Това че ти си на друго мнение, не е предпоставка да държиш тон на когото и да е.

Миро, грешиш ... а и спамиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не спами, а изпълнява задълженията си на модератор, за съжаление, поради добрината си– меко в твоя случай.

Аз обаче не съм добричка, а съм проклета, и за тая ти реакция към Миро получаваш първо предупреждение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не спами, а изпълнява задълженията си на модератор, за съжаление, поради добрината си– меко в твоя случай.

Аз обаче не съм добричка, а съм проклета, и за тая ти реакция към Миро получаваш първо предупреждение!

Проклетиите са и грозни знаеш ли? :)

Добър е Миро - да. В случая обаче греши с цел да защити някой който също греши.

Твойта позиция обаче е крайна и още по-грешна, коeто я прави и безавторитетна.

Слагай сега бана като толкова ти се иска да се правиш и ти на модератор.

Съжалявам, ама не ти се отдава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проклетиите са и грозни знаеш ли? :lol:

Добър е Миро - да. В случая обаче греши с цел да защити някой който също греши.

Твойта позиция обаче е крайна и още по-грешна, коeто я прави и безавторитетна.

Слагай сега бана като толкова ти се иска да се правиш и ти на модератор.

Съжалявам, ама не ти се отдава.

Хахахаха, скъпи, нямаш идея колко си далеч от житейските истини...

А и със сигурност не можеш дори първа инстанция да бъдеш, че да имаш шанс да се пробваш да оценяваш вторичните ми полови белези, или външния ми вид.

И не само, защото не знаеш как изглеждам, ами защото очевидно не можеш да бъдеш какъвто и да е било критерий...

Още по–малко пък можеш да бъдеш лакмус за авторитета ми тук или където и да е било другаде, както и по въпроса какво ми се отдава, и какво не...

Що се отнася до личното ти драматично–публично изявено желание да получиш БАН точно от мен, ще трябва да те разочаровам – банове тук не се раздават просто така, а по специални заслуги, има си правила, които са закон за това място.

Затова от мен един съвет– щом ти е толкова мерак да бъдеш баннат – давай, постарай се (подсказка от мен за теб с любов – опитай се да ме обидиш още веднъж, и гледай....ама не мен – колегите :) ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам нещо по темата. Има ли някаква информация кога се очаква следващата версия на iGO?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и поздрави за готиния форум.

Да попитам и аз нещо- това iGo има ли гласова навигация? Като го дам на симулация и каката ми говори ама на зададен маршрут ми мълчи.

Да не пропускам аз нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше нещо писано по въпроса ти, но нямам идея на коя страница се намира. Ако разполагаш с време разгледай подробно цялата тема, ammcfc беше споменал за Resset All Settings, но дали беше за това. И все пак да не те подведа, хвърли и едно око.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Grievous.

Ще я прехвърля отново, че може и да съм го пропуснал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1: Може да започнеш от Тук.

2: И отговора Тук, който е дал резултат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз тъкмо го намерих, а как ми е убягнало, че съм чел цялата тема :redface:

Огромно благодаря :drinkingcheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм цялата тема но никъде не видях някой да има следния проблем

Значи нали има цветове дал съм ги на автоматично, но кагато стане вечер не се сменят цветовете нестава тъмно, а си стои светло

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си я прочел добре. Трябва да имаш валиден GPS сигнал, за да ти превключи м/у дневна и нощна тема. Освен това, си е и малко бъгаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз имам сигнал, но си седи светло в 21:10 минути съм го проверил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен в 08:40 ми дава нощен режим, и към 9:30 се оправя. Според мен, това зависи от часовата зона която си задал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Логично е да изолзва часа от телефона и го прави, защото доло в ляво където е ограничението за скороста показва и часа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви и гласовете на Невена, Камен и Богомил:

Свали

xvpdl.png

Поставяте съдържанието на архива във var/mobile/Applications/4FA42F08-9FDE-4DAC-B73C-0C4A70D29454/iGO_Myway.app/content/voice като цифрите в червено при вас ще са други.

Може ли някой да качи др файла,че този линк не работи.

Поздрави!

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Voice_Bg.rar,

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам , дали тази показва камери и патрулки ... защото на 1 покет показваше и пищеше като луда а на iphone , не съм я пробвал ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Показва... а патрулките може би само на постоянните постове - по разни КПП-та, ако са въведени, но пък и ти сам можеш да си ги добавяш, както и камерите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде, честито на всички потребители на iPhone и любители на IGO My Way Europe Edition. Готова е излекуваната версия на програмата IGO My Way Europe Edition:

Свали

- за версии OS 3.0 (или по-високи)

- jailbreak задължителен!

- инсталира се с помощта на iTunes

- за намаляване размера на сборката папката content не присъстства вътре (всички необходими файлове могат да бъдат намерени тук (карти) и тук (POI, 3D сгради, релефи). Директорията за инсталиране на content - /private/var/mobile/Applications/{INSTALLATION-ID}/iGO_Myway.app/content.

Пояснение:

В случая, освен че е премахната защитата на Apple за инсталиране, е премахната и защитата на самото приложение iGO.

По този начин имате възможност да добавяте безпроблемно всякакви карти.

Здравейте, сложих тази версия и телефона не може да се кънектне към GPS, пробвах и с тази версия IGO My Way-cracked и пак търси непрекъснато GPS. Kакъв може да е проблемът? Може ли от менюто на телефона да се провери дали GPS приемника е включен? Ако да – от къде? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...