Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Имам проблем с POI, та да питам дали някой не се е сблъсквал с подобен и ако има някакво решение какво е то?

Проблема се състой в:

Слагам си *.kml файловете в caches/content/userdata/poi, задавам права и т.н. и всичко е ток. Местата се зареждат от програмката, показват се на картата няма ядове, но само 1вият път. След като заредя програмката веднъж, във въпросната папка caches/content/userdata/poi за всеки *.kml файл се появяват два нови съответно с разширения *.kix и *.kns (Пример: слагам POI BG_Lukoil.kml, стартирам програмата след което се появяват BG_Lukoil.kix и BG_Lukoil.kns), в следствие на което програмата забива след стартиране, докато не ги премахна.

П.П. В този ред на мисли, някой играл ли се е да слага нови иконки на POI, примерно да добави на Лукойл иконка, така, че когато наближаваш въпросната точка на картата да се изобразява съответната иконка, в скина има доста, но има само на шел от бензиностанциите, ще е добре ако някой е ръчкал да удари едно рамо как да се добавят допълнителни икони.

Да, на мен ми се получи така, но това е от правата на папките userdata и poi

Аз ползвах iFile и им зададох следните права, като преди това триеш въпросните файлове:

img0009g.png

След това този проблем изчезна.

Относно иконите - и аз търся начин да си сложа собствени такива, но за сега удрям на камък

П.П. ivorpetkov, правата са оправили този проблем. Можеш да махнеш файловете от var/mobile/Applications/ ... /iGoMyway.app/content/speedcam. Не ги чете от там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с правата бе първото нещо, което ми хрумна да направя, да забраня писането в тия папки, но по този начин въобще не ми се появяват POI-тата :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... Можеш да махнеш файловете от var/mobile/Applications/ ... /iGoMyway.app/content/speedcam. Не ги чете от там

Потвърждавам, така е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хоп, оправих го :Wink:

Новите файлчета (*.kix, *.kns), им зададох права 222 (само да пишат) и програмата си зарежда, не забива, и всички POI-чета се показват.

П.П. Остават само иконките :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

може ли някой да каже защо по време на движение ми се включва умалена карта на местността и ми дава дестинацията в умален размер и има ли начин това да се изключи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязал съм, че става когато дистанцията е по-голяма. Т.е. когато до следващия пункт имаш доста път и е без отбивки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ecobell, мисля че това е опцията Panorama, която се намира в Настройки -> Skin settings -> navigation -> 2-3 пъти стрелката надолу -> Automatic Panorama.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

едно въпросче - направих всичко както трябва изтеглих карта на Б-я 130мб, разархивирах я, обаче не мога да я вкарам в itunes, бтв това става с всички рарнати програми....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върни се в началото и прочети малко повечко. Там е описано (кое,къде и как) се добавя. :smile:

П.П. А относно другите програми прочети Тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върни се в началото и прочети малко повечко. Там е описано (кое,къде и как) се добавя. :smile:

П.П. А относно другите програми прочети Тук

аз други кракнати програми съм свалял много и няма проблем когато ми дава да отворя с iTunes по подразбиране, проблема е когато са рарнати...разархивирам файла и интересното е че разархивираната иконка е с име iTunesArtwork/явно там е проблема/, кликам два пъти на иконката, давам да я отвори с iTunes и.....НИЩО!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mal4ugan4o, дете малко, виждаш ли разширението на файловете и можеш ли да смениш разширението на файловете от .rar на .ipa и тогава да кликнеш двукратно върху тях за да ти се добавят в iTunes-а. Кой клас ще си наесен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mal4ugan4o, дете малко, виждаш ли разширението на файловете и можеш ли да смениш разширението на файловете от .rar на .ipa и тогава да кликнеш двукратно върху тях за да ти се добавят в iTunes-а. Кой клас ще си наесен?

след като разархивирам файла, разархивираната икона е под името iTunesArtwork, а не името на програмата която свалям и явно щото съм мегамалолетен не виждам как мога да сменя името от .рар на .ипа

шанс...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не го разархивирай, бе. Казали са ти по-горе. Хайде вземи прочети малко основни неща първо. Тази тема не е за уроци за начинаещи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти го обесня по просто, изтрий последните три буквички (rar) и на тяхно място напиши ipa. Ако ти поиска потвърждение натискаш ok и си в играта. А да те видим сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да помогне с карта на Китай.Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заравейте. Искам да попитам защо като примерно напиша Адрес бул. Александър Стамболиййски мога да търся опред номера (напр. от 100-235) А не по желание примерно ми трябва номер 20. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВРИТЕ !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са вкарани всички номера. Специално за бул. Ал. Стамболийски, при картата на ТА номерата започват от 14. На русенската карта започват от 174.

Някой ми я хвалеше... :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не съм доволен, дано скоро да я ъпдейтнат тази версия. Брат ми има iGo на WM и си е перфектна въвеждаш си който номер пожелаеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами свали картата на брат ти от WM-то и си я сложи в iPhone-а.

Разликата е в картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРНОСТИ на форума и участниците програмата работи перфектно, само не мога да се справя със следното от къде се увеличава звука при напътстване по маршрут.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Увеличи звука на iPod докрай и се радваш.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И един мой съвет.

Отиди в Настройки :arrow: Регионални :arrow: Език на глас :arrow: избери едно от имената и тогава увеличавай(намалявай) :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И един мой съвет.

Отиди в Настройки :arrow: Регионални :arrow: Език на глас :arrow: избери едно от имената и тогава увеличавай(намалявай) :Wink:

Голямо мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...