Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Инсталацията и слагането на картата минаха успешно и много благодаря за което, единствено не мога да сложа poi, 3D сградите и останалите неща, просто програмата не ги намира. Ако някой може да помогне ще му бъда много благодарен.

В кои папки слагаш файловете?

Тук може да прочетете кои файлове къде се копират.

Разархивираш файловете преди да ги копнеш, нали!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е че се разархивират, но да попитам нещо преименували се или както си е файла поставяме в директорията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще може някое мирорче да дадете че на мен в рапида нещо не ми връзва да го сваля ;(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи перфектно. При мен поне зарежда в пъти по-бързо. Сложих си гласове, камери, релеф и други благинки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правя някакви опити да му бодна 100-те Национални...., обаче нещо не ще да ми ги разпознава:lol:

Единствения вариант които ми ги показа вобще в програмата беше вместо .upoi да го преименувам на .poi, но в този случай само го виждаш като фаил а не го зарежда.

Някой ако има представа как да си ги качим като категория нека сподели предполагм ще е полезно за вички да може да се категоризират костъм ПОИ и да можеш вместо да ги ровиш да ги гледаш като отделна категория.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мое съжаление старите ми карти от windows mobile igo8 не работят, мислех че всички маршрути които съм записвал ще мога да си ги имам и тук но уви. Явно всичко трябва да се дърпа наново. Аз имах 14мб карта на Румъния а тази новата е 400кб, но долу горе върши работа.

Като гледам признава карти само на TeleAtlas.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо! Оригиналната карта на Румъния с която идва iGo e 14MB - TopMap ( тоест на местния производител)

Има три вида карти:

1. TeleAtlas

2. Navteq

3. TopMap

Всичките работят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз тези който тегля от pocketbulgaria на TeleAtlas са толкова, сега гледам на местни пройзводители тя е 15-16мб. Ще я видя и нея. Но защо не ми работят старите карти от windows mobile незнам ако някой има обяснение моля да помогне, и ако има начин записаните ми маршрути да излизат на картите както преди ще е супер.

Иначе релефа на Европа от преди, към 250мб работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай за въпроса, но нали си инсталирал версията на Brego? Надявам се не пробваш в/у стандартното iGо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правя някакви опити да му бодна 100-те Национални...., обаче нещо не ще да ми ги разпознава:lol:

Единствения вариант които ми ги показа вобще в програмата беше вместо .upoi да го преименувам на .poi, но в този случай само го виждаш като фаил а не го зарежда.

Някой ако има представа как да си ги качим като категория нека сподели предполагм ще е полезно за вички да може да се категоризират костъм ПОИ и да можеш вместо да ги ровиш да ги гледаш като отделна категория.

При мен стана като направих директория content/userdata/poi

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен са в userdata/poi пробвах и 2та варианта и .upoi и .kml, но и 2та не ми ги показва нито в съдържание нито като подгрупа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

!!!

Може и аз да се бъркам и при мен ги няма в съдържание но като търсене ми излизат , но може да са само от POI на България тези дето ми излизат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай за въпроса, но нали си инсталирал версията на Brego? Надявам се не пробваш в/у стандартното iGо.

Разбира се , но все пак благодаря за сьвета. Сега пробвам да затрия всички фаилове и наново инстал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

извинете искам да питам дали могете да качите направо картата че нищо не разбрах за съжеление :lol:(((мн ви моля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картите бачкат, сградите релефа и файловете *.poi също, само пустите камери и *.kml не искат да се покажат. Слагах ги къде ли не, никъде не ми излизат, нито в това съдържание нито никъде :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих камерите на две места. Показва ми ги, но сега не знам кое е правилното не, че има значение. Пробвай тук /private/var/mobile/Applications/583262B2-3880-44A2-905B-2D4CC17F8FC7/iGO_Myway.app/content/speedcam , като папката speedcam си я създадох аз и другото място, правилното е /private/var/mobile/Applications/583262B2-3880-44A2-905B-2D4CC17F8FC7/Library/Caches/content/speedcam ....

Сложих и релеф, но не знам какво да очаквам. Нищо не се промени. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали си този файл Свали

После качваш дайла в /var/mobile/Applications/BD285304-2F27-4EE3-9647-BDCD3837B5CB/Library/Caches/content/speedcam

После излизаш някъде да те позиционира иГО, влизаш в Насторийки->Звуци и преупреждения-> и си пускаш камерите :Wink:

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно там съм ги качил, и аз на двете места за по-сигурно. Пуснах това дет да ме предупреждава за камери, но камери по картата не виждам, така ли трябва да е? Другите POI, klm, файловете също съм ги качил на правилните места, но по менютата никъде не ги засичам, като разглеждам картата също не ги виждам. Как да разбера дали са сработили, някакви иконки да не би да трябва да качвам някъде, в случай, че тези на iGO не вършат работа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иконки по картата, като на iDA примерно. Както на картата ми е отбелязано къде има бензиностанция, така да е отбелязано и къде има камера.

Ей такива иконки:

928_nanuka_sc.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е гъза си да скъсаш няма да ти ги покаже, защото просто програмата все още не ги поддържа.

Това ли се мъчиш с камерите ?

IMG_0324.jpg[/attachment:2j7xwoox]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...