Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Обещаната колекция България, Гърция, Румъния, Сърбия и Турция :biggrin:

Добавки:

Подробен релеф (dem) - Източна Европа 0706

Тема - ammcfc

Език - оставени са всички

България:

Карта - България на TeleAtlas(2009.02 : 090602)

POI - poi 2009.02_090403

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 0705 : 3dc 0804

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Глас - Невена, Камен, Богомил и Анелия

Гърция:

Карта - Гърция на NAVTEQ (16.06.2009)

POI - poi 2009.02_090403

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2008.06

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Румъния:

Карта - Румъния на TopMap (07.08.2009)

POI - poi 2009.02_090403, 3dl: poi 2008.06_081030

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2008.10

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Сърбия:

Карта - Сърбия на TopMap(07.08.2009)

POI - poi 2009.02_090403

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2008.07

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Турция:

Карта - Турция на TopMap(07.08.2009)

POI - poi 2009.02_090604

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2009.02

Бензиностанции - 3dl 2009.02

Размер на файла - 362,054 KB

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, немога да инсталирам iGO_My_way-v1.0-Cracked през iTunes .Тръгва добре и почти към края на инсталирането ми дава error (0xE8008001).Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, немога да инсталирам iGO_My_way-v1.0-Cracked през iTunes .Тръгва добре и почти към края на инсталирането ми дава error (0xE8008001).Благодаря предварително.

Правил ли си това: Инсталация на приложения на iPhone/iPod Touch 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обещаната колекция България, Гърция, Румъния, Сърбия и Турция :lol:

Добавки:

Подробен релеф (dem) - Източна Европа 0706

Тема - ammcfc

Език - оставени са всички

България:

Карта - България на TeleAtlas(2009.02 : 090602)

POI - poi 2009.02_090403

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 0705 : 3dc 0804

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Глас - Невена, Камен, Богомил и Анелия

Гърция:

Карта - Гърция на NAVTEQ (16.06.2009)

POI - poi 2009.02_090403

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2008.06

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Румъния:

Карта - Румъния на TopMap (07.08.2009)

POI - poi 2009.02_090403, 3dl: poi 2008.06_081030

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2008.10

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Сърбия:

Карта - Сърбия на TopMap(07.08.2009)

POI - poi 2009.02_090403

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2008.07

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Турция:

Карта - Турция на TopMap(07.08.2009)

POI - poi 2009.02_090604

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2009.02

Бензиностанции - 3dl 2009.02

+ Карта на Македония + POI

Размер на файла - 362,054 KB

+ Карта на Македония + POI

Свали

Парола: BGiPhone

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета горещо ви препоръчвам да е тази картата на България Свали защото е доста по пълна, има малки пътчета които на другата ги няма ,а и онзи ден реших да я пробвам около Русе да се разходим до пещери и тн , просто щях да тресна телефона някъде големи неточности , добре че си бях взел и виндовс мобайла с този пройзводител на карти че да се успокоя , то и интерфейса на WM igo8 си е просто песен сравнен с тоя на iphone. Мисля да снимам малко как действа WM igo8 и као можете да ми кажете може ли да се постигне същото и с iphone версията , че направо супер се изнервям докато успея да си добавя междинна точка в маршрута или да задам някоя точка за начало на навигацията. При WM igo8 всичко това можеш да направиш от картата, така наречения кокпит , искам 2д натискам 2д и готово искам 3д натискам и готово, мога да местя картата на където си искам само като я влача , кефнало ми искам да мина от друго място , чуквам на карта в 2д и ми показва курсорче и отстрани ми излиза икона курсор , натискам нея и ето ти хиляда опций кеф ти междинен път кефти начало на маршрут кеф ти край кеф ти добави към предпочитания или пой. Кажете ми има ли такъв скин който да го прави това защото аз и при руснаците намерих засега само тоя скин и един френски който не е по-различен?

Иначе за карта пак казвам за русенския регион е по-добрата.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С този скин смяна от 2Д на 3Д пак ти е едно натискане. Влизане за браузване по картата са ти две натискания. От там пак ги имаш опциите за алтернативни маршрути и прочие...

Иначе ясно е, че русенската карта за "около Русе" е ок. Ама ела да видиш в моя квартал каква гавра е!!! ТА ми е перфектна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата я качих преди 2 седмици и в началото я ползавах 2 пъти без проблеми.От тогава не я бях пипал и преди 3 дена я включвам обаче не ми намира никакъв сигнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С този скин смяна от 2Д на 3Д пак ти е едно натискане. Влизане за браузване по картата са ти две натискания. От там пак ги имаш опциите за алтернативни маршрути и прочие...

Иначе ясно е, че русенската карта за "около Русе" е ок. Ама ела да видиш в моя квартал каква гавра е!!! ТА ми е перфектна.

Алтернативни маршрути ми дава да избирам само , лесно,бьрзо,кьс и икономичен. Това за мен не е мой избор. Преди поне ми даваше via а сега и това се затри. А за картите явно ще се разпитваме за коя част на страната е по-добрата карта, преди да трьгнем на някьде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Порови си малко в настройките, по-точно в skin settings/sistem... via на "да"

file.php?id=373

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някои да каже дали взема пари или безплатно без да влиза в интернет мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм исталирал самия софтуер, който като го разархивирам 3-те рара е около 1,4 ГБ тези карти който са вътре достатъчни ли са ???? Ако не как да кача пакета с Карти БГ,РУ,ГР,ТР,СЕР, защото като тръгна да го адвам в iTunes ме пита дали да го replace на местото на самия софтуер iGO My Way, ако го замена и после тръгна да го sync-вам няма ли да изтрие програмата от телефона защот няма да я има в Application-а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вмъкна, че след ъпдейт от Cydia на 3G Unrestrictor на v. 1.0.5, iGO спря да се стартира. След премахването му, всичко е ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен за ГПС навигация може би е добра програмата... незнам, защотото съм с 2Г, но за браузване по картата май не е толкова просто и лесно, или даже неможе? Сега ще тествам новото архивче, което сте дали, но за Браузване за информация, коя улица, кой номер къде се намира е най-удобно, ако нямате интернет с Sygic Bulgaria, поне на мен тя ми стана много симпатична и практична :) Ще ми върши много добре работата...

Изобщо не ми се нрави.. много забозила работа.. А недай си боже някой да ти звънне или недай си боже да ти званят през 10 мин... ужас! Лично мое мнение, но за браузване по-добра от Sygic няма :) Лично мое мнение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирах с "излекуваната" версия - тази която има skin в нея и картите от колекцията - от линковете по-горе в темата.

Слагам SpeedcamUpdates.spud (сам си го теглих и конвертирах) където трябва (100 пъти проверих), давам им права и групи, но на картата и маршрута ги няма и няма.

Четох мненията в темата, но нямам повече идея откъде ми идва проблема.

В предишния вариант камерите се виждаха (от първото инсталиране още :biggrin: ), но нямаше предупреждение, сега даже не се и виждат.

Моля за съдействие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да ви питам един ламерски въпрос: трите архива за пълната програма ги свалих,сложих ги в една папка и почнах да ги разархивирам. Всичките три файла са с едно име и ме пита дали да ги заменя един с друг или да ги запази и двата? Какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това е многотомен архив - отваряш с WinRar първия и екстрактваш, само ще си открие другите два, които естествено трябва да са в същата папка :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки получен файл е по 1,38ГБ . Значи е както казваш-като цъкна на part1 то в процеса се разархивират и part 2+3 и създава цял файл. Научих нещо ново-благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с POI, та да питам дали някой не се е сблъсквал с подобен и ако има някакво решение какво е то?

Проблема се състой в:

Слагам си *.kml файловете в caches/content/userdata/poi, задавам права и т.н. и всичко е ток. Местата се зареждат от програмката, показват се на картата няма ядове, но само 1вият път. След като заредя програмката веднъж, във въпросната папка caches/content/userdata/poi за всеки *.kml файл се появяват два нови съответно с разширения *.kix и *.kns (Пример: слагам POI BG_Lukoil.kml, стартирам програмата след което се появяват BG_Lukoil.kix и BG_Lukoil.kns), в следствие на което програмата забива след стартиране, докато не ги премахна.

П.П. В този ред на мисли, някой играл ли се е да слага нови иконки на POI, примерно да добави на Лукойл иконка, така, че когато наближаваш въпросната точка на картата да се изобразява съответната иконка, в скина има доста, но има само на шел от бензиностанциите, ще е добре ако някой е ръчкал да удари едно рамо как да се добавят допълнителни икони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая се показаха speedcams при следните действия:

- преинсталиран iGo

- изтриване на SpeedcamUpdates.spud и от 2-те места

- слагане на актуалното SpeedcamUpdates.spud на 2-те места

var/mobile/Applications/ ... /iGoMyway.app/content/speedcam

и

var/mobile/Applications/ ... /Library/Caches/content/speedcam

- до този момент нямаше особен успех

- след това и на 2-те места смених Owner на mobile (Group си беше mobile)

и на следващото намиране на gps сигнал и включване на предупреждения

най-после се явиха.

Така и не разбрах кое точно оправи проблема. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

HI,ALL!!! Темата доста ми хареса от близо 2 часа я чета!!! Имам молба, ако някои може да направи карта на RUSSIAN със всички възможни екстри ще съм много благодарен!!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...