Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Не сме лоши със зайците, но ако продължаваш да спамиш и да пълниш темата със спам, ще си търсиш инфо във друг форум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aveliky, извинявам се. Това ще е последен въпрос, защото не мога да намеря инфо за него. Ще ми каеш ли къде е това : IGOcontentmap ? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ще е последен въпрос, защото не мога да намеря инфо за него. Ще ми каеш ли къде е това : IGOcontentmap ? :biggrin:

В телефона ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с iFunBox

Между другото има нова карта на ТА на българия която е с 200кб по-малка от предната. Нека който патува доста да сподели впечатления след като я разгледа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що я качих. Доста по-подробна е от старата. Има повече блокове, можеш да въвеждаш повече номера на улици , дори има интернет клубове , магазини и училища.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е ясно за вас коя е новата и коя е старата карта. За напред ако ще обявявате нещо ново, казвайте коя версия е и линк за сваляне. Няма да ви е приятно ако ние ви кажем, че има нова версия на програмата и по добре се държи, без да даваме линк за сваляне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за което.

Ето и линк:

Свали

Източник:

PocketBulgaria

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, хора...само аз ли не мога да разархивирам файловете..? Пробвах няколко пъти с паролите на Авелики и все ми вдига грешка... "wrong password"... Някой да знае нещо повече..? Прочетох всичките 29 страници тук, ама не видях такъв пост- сори ако повтарям нечий въпрос.. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повтаряш го, паролите бяха две, едната BG_iPhone, другата BGiPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и двете. За първите три файла използвах първата парола, а за архива с карти за БГ, Турция, Сърбия и Гърция - втората. И за двете ми вдига грешка. Някаква идея..?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай ги обратно, размени ги и спазвай големи и малки букви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето - сега пробвам пак... Започва да го разархивира и след малко изкарва съобщение.. Не знам как да го копирам тук - иначе бих показал. Пробвах при въвеждането на паролата и с Copy/Paste и сам я писах..и все тая..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом започва да разархивира, значи не е проблема в паролата, а в архива. Опитай да свалиш файла отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да изтеглиш програмата от друг линк ,защото явно тоя нещо не го бива. Иначе и на мене така ми ставаше като пиша паролите , но като дадох Copy/Paste на паса се оправи.

П.П. Махнете ми тая картинка, моля ви ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линка дава грешка.

Проблема е при теб. Кликнах на линка и през IE8.0 и през ФФ3.5.2 и си работи.

Не четеш!. Пише че трябва да изчакаш 3 мин. Не е проблем.

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като му дам DOWNLOAD на Free User ми дава това:

18861141.png

П.п Проблем ли да го качиш другаде?

П.п.п И с всяко натискане времето расте.Не тегля за пръв път от http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ammcfc ме светна кои са по добрите карти. Това колега, което си дал е на TopMap, с две думи шитня.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...