Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Kakво е станало в Русе? :surprised:

Иначе ходих до Румъния Букурещ и мога да кажа че си има трески за дялане, но долу горе беше добре, но определено си имай едно на ум. Мисля че за европата томтом се държи доста добре (поне така съм чувал).

Иначе пролетта бях във Венеция и бях още с wm телефона и да ти кажа не бях никак очарован от igo8 , показваше едни пътища едни маршрути много странни и даже го изключих накрая защото имаше доста грешки (говоря от летището в Тревизо до Венеция). Иначе в самата Венеция също не беше особено полезен, защото не винаги имаше обвхват в малките улички а и някой не бяха там където ги показваше.

Ако имаш възможност и желание качи си igo , sygic i tomtom, и можеш да направиш един тест и да споделиш впечатления та и ние да сме наясно. :redface: :):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах. Бях в Македония... За пътищата няма да обсъждам... НЯМАШЕ ГО ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО!!!! То това си е море бе баси. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май ще бягам утре за Garmin :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.allmobileworld.it/?p=18702

Италианците му дават оценка 9/10 за карта....

Македония - не знам кой производител има пълна карта? :)

Има три източника на карти - Navteq, Teleatlas и местни. iGo може да ползва и от трите.

За "Русинската карта" - да, тя е недоразумение, но това предполагам не ви учудва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kakво е станало в Русе? :surprised:

Ами.. картата на Телеатлас с която върви (апропо... също така и оригинален Prestigo 450) е абсолютно объркана..

Примерно Плиска е двупосочна, а Александровска е "най-евтиния" маршрут ;-)

Въпреки, че да се движиш с автомобил по пешеходна зона не бих, казал, че е "най-евтино"

но.. проблема е в картата, не програмата.

Сменяте картата и проблема изчезва :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kakво е станало в Русе? :surprised:

Бях на мястото а телефона показваше, че трябва да продължа 500 метра още. Добре, че съществуват карти защото още на кръговото ми каза да продължа на пред а, а аз трябваше да завия на дясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам с коя карта си бил ,но преди време ви казах че картата на ТА (телеатлас) не е добра за Русе. Има и друг момент че гпс-а на айфона заедно с айго малко изостава и особенно на някой завой на кръстовище малко се ошашква и зацикля ,и се включва чак след маневрата. Със сиджик нямам такъв проблем и лятото в Бургас без забешежки се справи, нищо че картите са му пак на телеатлас.

А иначе РусИнската карта е от Руски сайт(4pda) , и няма нищо общо с Италия. Тогава съм теглил италианската пак от руския форум и беше последната излязла, и пак казвам не бях въобще очарован, но то не пречи да си вярвате на 9 от 10.

Сега разглеждах и томтом , но и на неговата карта , както и на всички досега, един "нов" (от две години вече) булевард в Русе липсва. Все едно всички правят картите си по гугъл мапс сателитни снимки от преди 10 години, на които липсва половината строителство в държавицата ни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм малко съм разочарован от скороста с която работи iGO за iPhone... :)

Сравнявам го с работата на iGO за PocketPC (имам два iPaq-a, като единия е с CE- i310)

Надявам се, че в идни версии ще го оптимизират, за да работи малко по-бързо.

Аз имам 3G а не 3GS и предполагам това също допринася за забавянето, но дори и 3G

би трябвало да има достатъчно ресурси.

А може би просто други хора са го портнали за Cocoa touch, а не момчетата от PDAMILL....

А някой дали има картите за US и CA?

Иска ми се да го изпобвам и на живо, не само с разглеждане по картата на БГ :)

Благодаря

Добавено:

Ужас!! току що видях че има 37 страници и сега започвам да търся за US карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 3GS според работи чудесно, все пак се изисква ресурс за да бачка като хората, а производителноста е в пъти по голяма от на 3G

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет от Загреб на всички!

Трябва да ви кажа,че iGO се справя перфектно със задачата си!

Аз си купих Garmin преди да тръгна :redface: ,но се оказа че няма смисъл от него!

Утре продължавам за Неапол и ще споделя как се държи iPhone като навигация :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, като слушаш децата, а не тези дето са навъртели десетки хиляди километри с iGo по цяла Европа :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички проблеми със забавяне,грешнопозициониранеи ошашкване(особенов градски условия)ще изчезнат аконаправите това: http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=46&t=2544

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, като слушаш децата, а не тези дето са навъртели десетки хиляди километри с iGo по цяла Европа ::Wink:

Ако става въпрос за мен? Аз казах, че ми се наложи и ме разочарова! Във Варна е безпогрешна. Както беше и iDA

Днес ми се наложи да ми покаже пътя до една улица във Варна братя Миладинови N;80 и трябава да призная,че се озовах точно пред блока.

Тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разочарован съм от навигирането в Солун. Позиционирането е точно, обаче - Нищо актуално относно еднопосочните улици! Не познавате ли града поне малко - разходката в задръстването не ви мърда. Иначе е ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох всичките 37 страници качил съм си цялата карта 1.39гб с firmw.3.0.1 съм програмките които казвате да се махнат ги нямам инсталирани, стартирам IGO My Way всичко си е наред говори си на БГ е , НО вече втори ден от както съм я инсталирал нито един път не ме позиционира просто стои на свързване с GPS някакви идеи .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Settings/General си включил Location Services/ON - да? :rolleyes:

Свържи се с wifi или през картата, пусни maps да те локализира(Igo чете location cache-a), затвори и пусни IGo - така ще те позиционира от воле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си на открито но надявам се знаеш това :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още обикалям :Wink:

Сега съм в Неапол и продължавам да се радвам на IGO.

Много добре работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е браво. А ти оригиналната карта с която идва ли ползваш или някоя която си теглил допълнително?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

liomojo,

аз съм го ползвал из цяла Европа със свалените карти.....справя се повече от прекрасно! След Сърбия обаче.... :Wink::):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Settings/General си включил Location Services/ON - да? :)

Свържи се с wifi или през картата, пусни maps да те локализира(Igo чете location cache-a), затвори и пусни IGo - така ще те позиционира от воле.

Започвам да си мисля че има някакъв проблем с телефона нито google maps ме позиционира сложих и xGPS там има настройки да си включа GPS и дори да покажеш кой да ползва дали на самия телефон или други и пак никакво откриване , дали може да е от версията 3.0.1. От както съм купил телефона вече 6 дни нито веднъж не ме е позиционирал много тъпо идва ми да го ..... продам

Sladichuk: :naughty: Не четеш! И правилата даже...

Бързо ТУК, и непременно т.3! :signhere:

-- Пет Окт 30, 2009 12:20 am --

Извинявам се! това наистина не съм го прочел със съкращенията ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Settings/General си включил Location Services/ON - да

Това направи ли??? Ако не си, направо ще ме убиеш. Ако да - пиши за това! Да не си блъскам главата в грешна посока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първото нещо което направих беше да проверя това което ми каза . Всъщност то беше включено. Изключих го рестартирах телефона след което го включих пак на ON, пуснах си wifi-то след което google maps и пак дърво. С предното 3G като си пуснех maps и натиснех долу в ляво за да ме позиционира започваше да свети в по-ярко синьо и да зарежда едно кръгличко като слънце (направо незнам как мога по-детайлно да ти го обясня), и след позиционирането спираше да се върти но продължаваше да свети в ярко синьо, докато на този iPhone сега като го натисна само светка ярко синьто и дотам без да се върти слънцето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...