Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Ето един читав линк без да е рарнат, има го и за торент.Леко сваляне.

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде линк само на Германия тъй като утре ще пътувам. Мерси много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iGo My way - Germany

Свали

Mirror

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Призовавам всички, които искат IGO да си го закупят. Тези пичове заслужават всеки един лев даден за тях. Нека продължават да се развиват. Единствено те мислят за страните от Източна Европа.

Вярно, че имат много добри карти, в сравнение с Навигона, който съм пробвал до момента ... но картите не са всичко.

1. Много неадекватно гласово навигиране - много често се опитва да ме накара да сляза от главният път, да се завъртя по детелина и после да се кача обратно горе.

2. Като има изход само надясно (Т-образно кръстовище), винаги ми казва да се подготвя да завия наляво ("пригответе се да вземете следващият ляв завой") - А НЯМА НАЛЯВО!!!

3. Лошо пресмятане на маршрута - от морето(Бургас) към моето село в северозападна България се опита поне 10 пъти да ме прати в грешна посока, дори веднъж се поддадох - на входа на В.Търново имаше ремонт и табелка София надясно, последвах я, после послушах iGo и като минах през тунела разбрах че ме праща към Русе, та трябваше да обръщам.

4. Много често гласовата навигация се губи - трябва да влизам в настройките и въпреки че е избран български, като го избера отново се оправя.

Само ще допълня, че почти всички колеги от Румънският офис на път от Букурещ за Гърция това лято са се загубили (или по-точно са обикаляли доста из България).

И на отиване и на връщане!!!

Сега си сложих Sygic ... да видим той как ще е ...

Навигона нямаше карта на Радомир, например ... и няма навигация на български ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много удивителни, много нещо. :(

Първо, ти и твоите румънски колеги, каква карта на БГ сте ползвали - ТелеАтлас или Русенската. И коя версия?

Второ, ако картата не е точна, каквито и върховни хитрости да прави навигационния софтуер, няма да те закара по правилния маршрут.

Трето, ако друг навигационен софтуер те навигира по-добре до твоето село, ползвай него и го похвали в съответната тема.

По поста ти се вижда, че имаш доста малко опит и познания в/у навигационните софтуери, за да пишеш толкова категорично и патетично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Боазът" е селото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено. Всяко село го има на картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволен. :lol:

2s9r2va.pngwsog3o.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То попринцип си ползва GPS :biggrin: .Да става :smile: .

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти защо не прочетеш темата както всички други, ами пост след пост. Ако зададеш още един въпрос на който е отговорено, ще се наказваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти защо не прочетеш темата както всички други, ами пост след пост. Ако зададеш още един въпрос на който е отговорено, ще се наказваме.

четох ама човек да не попита нещо. на онея руските глупаци дето питат за пасс им го повтори пасса 10 пъти а аз дето си купих телефона онзи ден и питах 3 въпроса тука ще ме изядете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, и ти ли не знаеш Български. Че и с червени букви е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Руските глупаци не знаят Български за да се ориентират, а ти знаеш ли? Май си просиш наказанието. Ако 5-потребителя питат като теб, ще отиде темата с 10 страници на пред с излишен спам. Ти спамиш ли? Нещата които питаш са коментирани и написани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона ли е сложен или теб те мързи да четеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да попитам защо не може да намери GPS сигнал, след като съм изкарал телефона навън?

И къде е тази папка IGO8 , в която трябва да си слагам картите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам как си отиваш. За един ден и вече си в Предупредени. Чети бе човек, 28 страници много ли са ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...