Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Ако прочетеш какво съм ти написъл, а не да си правиш каквото ти кефне, ще ти имаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....Сложих и релефа, но не знам какво да очаквам. Нищо не се промени. :mrgreen:

Погледни тук, колега: клик. Пусни симулация някъде из планините и ще видиш ефекта на релефа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и при мен има проблем с камерите! Пробвах със същия файл, с който ми беше предишното iGO и там се показваха, а тук не?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Moже би зашото моите стари карти са за Igo 8.0.. a не за 8.3... и за това не сработват при вас как е?

Аз прейнсталирах няколко пъти затривах всичко но пак не ми вижда старите карти и лични маршрути. Някакви идеи?

Сега дърпам от оригиналния линк не от българския да видя с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде някой да удари по едно рамо с тия POI във kml формат, че където и да ги слагам не искат да се покажат. Само *.poi файловете бачкат без проблеми. Камерите ги правих 100 пъти по начина на Thunder, без успех обаче. Позиционира ме, в менюто за звуковите настройки избирам да ме предупреждава за камерите, но камери няма :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bobbyggx, за да ти се покажат въпросните kml файлове, папките и файловете задължително трябва да са съответно owner:mobile и group:mobile, същото важи и за speedcam.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

маже ли някой да даде файл за 3d сгради и релеф, както и да обясни в кои директории се слагат.

благодаря

Карти (*.fbl) -> content/map

POI (*.poi) -> content/poi

3D сгради (*.3dl, *.3dc) -> content/building

Релеф (*.dem) -> content/dem

Камери за скорост (*.txt, *.spud) -> content/speedcam

Език за интерфейса (Lang*.zip) -> content/lang

Гласови напътствия (Voice*.zip) -> content/voice

Скинове (*.zip) -> content/skin

Потребителски POI (*.kml) -> content/userdata/poi

Записани потребителски маршрути (*.gpx) -> content/userdata/route

Цветови схеми (*.zip) -> content/scheme

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добрее аз моите стари маршрути са ми записани на сд картата na windows mobile в contents/save/tracks там имам файлове с разширение .gpx i .trk. Направих нова папка в дира на айфона в contents да се казва userdata и там друга папка route , там сложих тия файлове от сдкартата , обаче не ги виждам на картата. Въпроса ми е бъркам ли нещо и трябва ли нещо да пускам от някое меню че не намерих нищо такова за опция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за мен ли линковете за карти от другия форум не работят?На всички линкове към http://www.rapidspread.com ми дава File does not exist :lol:

За песетене на място и евентуално по-бързо стартиране може да изтриете и гласовете от Content/voice - лично на мен не ми трябват гласови инструцкии на естонски,румънски и датски примерно.Оставих си само Български и единия британски английски.Също разкарах и менютата на самата програма от content/lang ,пак само английски и български оставих.От 122 MB файл останаха 28 накрая :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е подкарал 100 национални обекти ще съм много благодарен ако каже каква е тактиката :lol:

bobbyggx, за да ти се покажат въпросните kml файлове, папките и файловете задължително трябва да са съответно owner:mobile и group:mobile, същото важи и за speedcam.

Това не помага... поне при мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, всички файлове са изтрити :lol:

Малко по малко ще ги качвам отново....за съжаление това е доста времеемка работа...така, че....проверявайте от време на време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де! - най-после успях да ги добавя тези POI

Как да добавим кастъм POI:

Отивате в /var/mobile/Applications/8C8CA6F0-6F85-46D4-86C3-7A0B8ED0220A/Library/Caches/content

Създавате папка userdata, след това в нея създавате папка poi.

Сваляте си пои-та от poiplazza например за iGo8 (kml). Ъплоудвате ги в /var/mobile/Applications/8C8CA6F0-6F85-46D4-86C3-7A0B8ED0220A/Library/Caches/content/userdata/poi. След това сменяте правата навсякъде да са 755 и owner-а на mobile.

Използвайки Putty или Terminal, командите за по-горе написаното след логване са:

cd /var/mobile/Applications/8C8CA6F0-6F85-46D4-86C3-7A0B8ED0220A/Library/Caches/content/userdata/poi

mkdir userdata

mkdir userdata/poi

'ъплодвате свалените .kml файлове - winscp, ifunbox etc.'

chmod -R 755 userdata/

chown -R mobile:mobile userdata/

Проблема при мен беше, че слагах POI не в /Library/Caches/content/userdata/poi, а в iGO_Myway.app/content/userdata/poi. Преместих ги където трябва, зададох съответните прва и сега с а ОК... Обаче! - мога да ги търся само по градове ;) но не и директно да си избирам съответното POI - с изключение на тези които се качват с приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък на страница 19 и по-напред намирам това:

Айде, честито на всички потребители на iPhone и любители на IGO My Way Europe Edition. Готова е излекуваната версия на програмата IGO My Way Europe Edition:

Свали

- за версии OS 3.0 (или по-високи)

- jailbreak задължителен!

- инсталира се с помощта на iTunes

- за намаляване размера на сборката папката content не присъстства вътре (всички необходими файлове могат да бъдат намерени тук (карти) и тук (POI, 3D сгради, релефи). Директорията за инсталиране на content - /private/var/mobile/Applications/{INSTALLATION-ID}/iGO_Myway.app/content.

Пояснение:

В случая, освен че е премахната защитата на Apple за инсталиране, е премахната и защитата на самото приложение iGO.

По този начин имате възможност да добавяте безпроблемно всякакви карти.

Май не си чел както трябва а?!

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е самото приложение. Ако прочетеш по-надоло са дадени линкове за карти и интересни точки, соито можеш да изтеглиш. Пак на същото място е обяснено каде да ги сложиш.

http://forum.pocketbulgaria.com/viewtop ... 51&t=27215

http://forum.pocketbulgaria.com/viewtop ... 51&t=27216

п.п. Заглавие се започва с главна буква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Advanced, в първия пост на темата има линкове към приложението с оригиналните си му карти.

ЧЕТИ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, в poiplaza.com има два файла за камери - fixed и mobile. Мога ли едновременно да ползвам и двата файла (с какви имена) или трябва да ги обединя в един файл и тогава да ги конвертирам и кача в /private/var/mobile/Applications/XXXXXXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXXXXXXXXXX/Library/Caches/content/speedcam ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За потребителите които не могат да се справят с добавянето на други карти и благинки :biggrin:

В пакета са добавени:

Карта - България на TeleAtlas(2009.02 : 090602)

POI - poi 2009.02_090403

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 0705 : 3dc 0804

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Подробен релеф (dem) - Източна Европа 0706

Език - оставени са всички

Глас - Невена, Камен, Богомил и Анелия

Тема - ammcfc

Размер на файла - 250,084 KB

Свали

Утре ще направя и другия пакет с България, Гърция, Румъния, Сърбия и Турция.

П.С. Ако някой иска пакет с избрани държави може да ми пише на ЛС и ще му го направя.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...