Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Ачи си друга навигация, sigic или Tom Tom и виж дал там ти намира, защото може тогава да имаш хардуерен проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

jabkata - maps.app не сработи ли, няма смисъл да опитваш с друго, отиди до сервиза.

ayl, не можеш да модифицираш платена версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

jabkata - maps.app не сработи ли, няма смисъл да опитваш с друго, отиди до сервиза.

Мапса ме позиционира с включен wifi и Location. Ресторнах телефона с 3.1.3 и пак същата работа. Вече се предавам да се занимавам с него ще се сменя с HTC DesireHD като излезне ми се струва. Благодаря ти за хелпа :)

Редактирано от jabkata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти линк, за немного нова карта. Можеш да си я добавиш ръчно: Свали

По принцип, картите за Сърбия са много куци, тази е включена както в 1,1, така и в най-новия iGo. Има ги в първия пост.

Ако искаш по-читава навигация за там, не разчитай изобщо на iGo и Road Mate. Свали си Sygic или ТомТом.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най накрая днес излезе Navigation for Europe - iGO My way 2010 1.3.1.

Дано по бързо я споделят в нет-а да видим какво са ни подготвили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло в iTunes е това:

- MULTITASKING support on iPhone OS4

- Latest 2010.Q2 maps

- Text To Speech service (enjoy it in English or in Portuguese)

- UI improvements (mainly for iPhone 4)

- Bugfixing

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
:) Гледам,че няма отговор на въпроса по-горе, а и мен ме интересува: Имам IGO закупена от AppStore - как на нея да си сложа добавката да ме предупреждава за статични и мобилни радари с камери? Телефона ми е джейлбрейкнат след като си купих IGO от AppStore.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:naughty3: Гледам,че няма отговор на въпроса по-горе, а и мен ме интересува: Имам IGO закупена от AppStore - как на нея да си сложа добавката да ме предупреждава за статични и мобилни радари с камери? Телефона ми е джейлбрейкнат след като си купих IGO от AppStore.

Копираш файла с камерите тук:

/var/mobile/Applications/XXXXXXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXXXXXXXXXX/iGO_Myway.app/content/speedcam

Актуална версия на камерите можеш да си изтеглиш от тук: SPEEDCAMS FOR GPS Pocket Navigation

johnny, изтрили са ги брат. Ако е удобно качи ги другаде.

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е, картите от iGo версията за Win Mobile дали няма да станат за нашата? С един колега снощи тествахме да симулираме един и същ маршрут - той е с HTC HD2 и неговият iGo (8.x версия с Navteq 2010.Q2 карта за Бг) си рутира перфектно, а не като моя с умрелите Tele Atlas 2010.06 да ме прекарва де що има забранена улица във Варна.

Редактирано от Sisq0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sisq0 аз нали ти дадох линк с последните карти, но сигурно не си забелязъл, че има 2010.Q2 на NAVTEQ - DOX

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах в pocketbulgaria вече, но съм като в небрано лозе. Там версиите 8.x Becker, Amigo, Prima... и ми се взе тока, като хич не им хващам нищо.

Ще изчакам по обяд колегата да се появи в скайп и грозно ще му открадна картите. Само не знам на каква подложка да ги сложа - аз съм на телефона с iGo My Way BG Edition 1.2.2 от joroiliev в момента (на About в програмата пише 8.4.2.120953).

С картата от WolfDale направо ЗАСПА. Ей сега направих една обиколка - прекара ме точно откъдето трябва. Идеал Петрофф!!!

6rk76s.jpg

п.п.

Открих един пакет Navteq-ски 2010.07 карти (46 европейски държави) за Sygic и сега тегля, пък да видим... 1.9GB. Ако стане ще е чудно, че Аура-та ми е много по-приятна, а и върви по-мазно.

Редактирано от Sisq0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На сиджика няма никакъв шанс за смяна на картите. Кракването е невъзможно на тях. Картите на нафтек е почти два пъти по подробна от на телеатлас. Жалко че нито едни от тях не се заемат да вкарват блоковете. Нямам търпение да излезе гармина. За тях имам всичко най ново.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такааа... наблъсках от колегата файловете.

сгради в content/buildings

карти в content/map

POI в content/poi и в content/userdata/poi

релеф в content/dem

speedcams в content/speedcam

Обаче не се виждат POI от userdata (изтеглени са от poiplaza с PrimoPoi.exe. Никъде в опциите на програмата не виждам опция за активирането им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и не успях да открия никъде iGO My way 1.3.1 eastern europa.Всичко или фейк или 1.2.2.

Намирам и информация че все още не е кракната 1.3, но незнам доколко е вярна.

Ако някой я намери и качи ще съм му много задължен.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

IGO My Way Europa 1.2.2 с най новият ъпдейт за камерите в България- iGO-OFRM.v060 1.2.5/от опциите само го включете ако решите да използвате камерите на по старите версии на програмата/, както и най новите официални poi за България.

Качени са 2 релийза един с картата на Teleatlas a другият с тази на Navteq.

Приложенията съдържат само карта на България.

91945507.jpg77979336.jpg52486365.jpg

teleatlas.jpg

Свали

navteq.jpg

Свали

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кеф ще си смъкна Navteq-ската версия, danke.

В apptrackr някакви израелци са качили уж 1.3.1, но като го дръпнеш се оказва едно txt. Парички им трябвали. :)

hi

we wont to buy the igo, new version .

and after to crack the app!

we need only 39 dollar please donate us .

only one dollar .

В случай, че някой се засили да пуска линкове, без да е прегледал за к'во иде реч. Не е като да няма такива във форума. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз вчера ги видях тези линкове. Странно все още стоят в сайта. Как никой не ги е репортнал досега, че това е чиста измама? Поне тези израелци да са писали грамотно английски, може и да се върже някой на техните лъжи. :biggrin:

@joroiliev мерси за линковете. :smile:

Който ги е тествал и двете версии, няма да е излишно да остави един коментар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи. Пробвах Navteq-ската из града - доволен съм.

Само не видях откъде се включват камерите, не виждам опция в програмата (не съм спал снощи, но все пак).

п.п.

Жорка, изчисти си Inbox-a. Не можеш да получаваш ЛС. :)

Редактирано от Sisq0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На тази версия 1.2.2 то автоматично си визуализира камерите и пои точките върху картите и нищо не трябва да се пипа.

На по старата версия в настройките има още една опция 4-та Предупреждения за камери, която трябва да се включи.

Защото , някой може да иска да ползва камерите на другата версия.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

ee6f1f07e8e69cdc.png

IGO My Way Europa 1.2.2 с най новият ъпдейт за камерите в България- iGO-OFRM.v062 /от опциите само го включете ако решите да използвате камерите на по старите версии на програмата/, както и най новите официални poi за България.

Качени са 2 релийза един с картата на Teleatlas/2010.09/ и другия с тази на MMCN/2010.10/.

Приложенията съдържат най-новите карти на България.

teleatlas.jpg

Свали

11287c6f1111f6a8.jpg

Свали

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...