Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на AppleTV 2Gen с FW 4.2.1/4.3/5.2/5.3/6.1.4 чрез Seas0nPass - Mac OS


Aveliky

Recommended Posts

Аз ще изчакам да видим има ли неприятни бъгове, а и трябва да изкочи от някаде :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха.

Мойто чудо вчера забиваше няколко пъти :(

Днес май пак ще му бая...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пешо сефте :) моето си забива профилактично :) ако го ровя много ....

johnnybravo сложи ли го вече единицата ? или и ти чакаш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложил съм го, но не съм го тествал още ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, инсталираш върху старата и си модерен. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще само да се появи по торентите, че още не мога да е докопам.

п.п. заменям мac версия за win :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Seas0nPass е обновен, добавена е поддръжка на AppleTV 4.4.3 - still tethered.

Seas0nPass supports a tethered jailbreak of the 4.4.3 (iOS 5.0.1 - 9A405l) software that was released on 11/17/2011.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) и аз го намерих ... ама нещо се омаза като го сложих върху другия :) Редактирано от s0urce
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ми на ЛС кой какъв aTV Flash му трябва :smile:

edit: Аз винаги го слагам върху предния aTV Flash, не съм правил рестор от септември.

Новият Media Player на aTV взе да ми допада и на мен, мисля да мигрирам към него ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се инсталира нормано, но не намирам някаква видима разлика все едно съм със същия флаш въпреки, че на инсталираните пакети си пише atv flash black 1.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен оплакванията от предните версии на Media Player, са свързани с това, че крашваше произволно и не ми дърпаше cover art за филми, които имат точки в заглавието (каквито са повечето от Арена.БГ ;)) Към външния вид на плеъра нямам никакви забележки, не ме кефи шаренията :smile:

edit: Можеш да видиш какви са промените в пост #98

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Media Player-a от каде мога да го намеря?

Относно флаша четох ги, гледах клипа но при мен си изглежда по старому. ТВ шоутата не намират нищо, като дам на филмите ми крашва. Само трайлъри ми зареждат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още на филми с 5.1 или dTs пращи и няма звук..... същата б0за е нищо по съществено не виждам че чак 1.0 просто цялата работа е да съберат повечко лев докато може :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено не е боза, повредата е в твоя телевизор. Преди време си платих доживотен лиценз за aTV Flash и не съжалявам :smile:

Направил съм ти демонстрация с DTS и 5.1 AC3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Media Player При мен на някой .mkv файлове ATV2 се ресетва неще да ги стартира ,при други е ок незнам на какво се дължи това .Дразни ме ,че няма опция за съотношения (16:9 10 ,оригинал,увеличен) .Няма избор за FTP ,при мен само така работят и по-тежки формати ,SMB става само за музика ,divx,снимки инъче буфер през 2 мин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи johnnybravo повечето файлове си ги плейва без проблем но има някой който примерно стерео без DTS и 5.1 AC3 кодек а примерно нов филм от замунда даже не съм го гледал с какъв кодек е пращи само без никакъв приличен звук а когато го пусна през XBMC си тръгва филма без проблем ....? обясни ми къде е проблема ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз до петък съм в Банско и няма как да пробвам, но дай ми на ЛС линк към конкретен филм да пробвам. Така ще разберем дали има някакъв проблем. Аз до момента не съм имал проблеми със звука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kaкво точно представлява тетърд джейла при епъл тв? След всеки sleep ли трябва да се свързва с компютър? Или само като се вади захранващия кабел или се рестартира от менютата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема беше със филма ТИЛТ ама гледам че са го изпоизтрили от повечето тракери ако намеря някой друг ще го постна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да помоля за ATV FLASH че този който го свалих не мога да го сложа на aplle tv ,мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих 4.3.3, джейлнах. Сложих atv flash по този начин:

echo 'deb http://repo.insanelyi.com ios free' > /etc/apt/sources.list.d/insanelyi.list;

apt-get update

apt-get install com.sull.firecorerepository

apt-get update

apt-get install com.firecore.maintenance

В maintenance не ми излизат приложенията, нищо не мога да кача. Изнервих се тука вече няколко часа докато го ъпдейтна, па сега и това..

А, още нещо - направих бекъп през атв флаш, сега обаче като дам рестор фром бекъп, ми излиза на начален екран

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо такива процедури!Стартираш atv flash black на компа!Аpple TV и компа да са в една мрежа и то си флашва само!Рестартираш apTv и трябва всичко да е наред!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...