Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на AppleTV 2Gen с FW 4.2.1/4.3/5.2/5.3/6.1.4 чрез Seas0nPass - Mac OS


Aveliky

Recommended Posts

И двамата имате ЛС, нека следващите мераклии да се обръщат към вас :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма Проблем сега ще го кача на моя сървър :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

взех епъл ТВ 2 и е с версия на софтуера 4.4.3 (3323).

Как мога да го джейлна? Какво пробвах:

Свалих от форума по ниски версии, но айтунса ми дава грешка и ми казва, че не може да ми сложи по-ниските версии, като целта беше след това да го джейлна по описания по-горе начин.

На сайта fire core има описан начин и за джейлване на 4.4.3, но отново нищо не стана.

Дайте някакви съвети, какво мога да направя.

Благодаря предварително

П.П. Оправих се, явно нещо не съм направил както трябва. Следвах инструкциите от тук

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно джейла или по скоро последиците след това.

След като четох в една от темите, че предстоящия джейл за 5.0.1 ще поддържа и 4.4.3 за атв мисля да си го ъпна.

Впроса ми е по скоро с бакъпа и какво прави той.

Само настройките и прикачените адреси към основното меню на атв-то ли ще ми запази?

Има ли вариант да си запазя и всички настройки на xbmc-a?

едит. Четох в xbmc форума, че е възможно да копирам наличното в xbmc и после да ги върна обратно след инсталацията му, но няма ли по някакъв начин да пречи на нормалната му работа след това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи си бакъп и после ще пробваш ако не по единия по другия начин :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Seas0nPass has been updated to support AppleTV 4.4.4 - released on 12/15.

С две думи, добавена е поддръжка на новият FirmWare (4.4.4: AppleTV2,1_4.4.4_9A406a_Restore.ipsw), който се появи на 15-ти декември ;)

still tethered for now!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ново в 4.4.4?, т.е. заслужава ли си да качваме?

Мда, видях. Нищо особенно. Бъгове оправени и тн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple TV 4.4.4 support

I've updated TU for AppleTV 4.4.4 support. Sorry for the delay! Busy during the holidays :smile:

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаква се ъпдейт на Seas0npass с експлойта на @pod2g . Добре е да се запазят SHSH с новата ъмбрела !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямах никакви проблеми ,DFU с iReB ,след това рестор с iTunes .Всичко работи нормално според мен, ще помоля само за ATV Flash Black последна версия за Windows на ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде, честит ви нов, пресен ъпдейт на Seas0nPass- untethered jailbreak на последния фърмуеър 4.4.4 (излязъл на 16/12) :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нова версия е. Обновен е днес до 0.8.0. Дали има разлика не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко повече инфо относно как ви върви атв-то след джейла, защото коментарите които чета са, че има проблем с xbmc-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и на вашите телевизори :D

http://twitter.com/#!/westbaer/status/152914742984454144/photo/1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен работи чудесно, не съм тествал още добавките, но филми и стриймове от Dreambox-a вървят добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като чета промените и се чудя струва ли си ъпдайта. Май за сега ще си остана с 4.3 понеже ме марзи да връщам всички настройки наново :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като чета промените и се чудя струва ли си ъпдайта. Май за сега ще си остана с 4.3 понеже ме марзи да връщам всички настройки наново :smile:

Аз имах запазен бекъп ,след като го върнах ,всички настройки по media player и xbmc си бяха така както ги бях направил. Инъче промените са ,добавени Photo Stream (много удобно според мен) и WSJ (секцията Tech ще е интересна за повечето тук)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде си правиш бекъп на xbmcа? Аз четох, че става като си копираш папките от xbmcа с файл броусър и после ги връщаш , но понеже има вече версия 11 се чудя дали ще е съвместима с по старата с която съм в момента. Смисъл да не се омаже нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...