Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на AppleTV 2Gen с FW 4.2.1/4.3/5.2/5.3/6.1.4 чрез Seas0nPass - Mac OS


Aveliky

Recommended Posts

А ще мога ли да си гледам филмите и да играя игри от iMac-ка ? или iPhona-на ? с AppleTV3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Maлко е мъка. Трябва рутера и Епъл ТВ да са ти в една стая за най-добра връзка, че иначе има лек лаг. Тоя джейл за 3-ката всички го чакаме, но може и да си почакаме бая.. Четох във форума на firecore, от техен човек, че май за момента това е iOS устройството с най-добра защита..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

musclenerd says otherwise:

Irony: Apple's least expensive iOS device (yesterday's new AppleTV3,1) will likely be the most secure of the bunch.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mисля, че оправих проблема:

1. Махнете автоматичното зареждане на субтитри

2. Пуснете филма

3. Отидете да заредите субтитри ръчно и преди да излезете към филма сменете енкодинга на събтитрите към UTF8.

4. Излезете в меню-то

5. Пуснете филма и пак отидете да заредите събтитрите

6. След като ги заредите с UTF8, сменете енкодинга към CP1251.

...

След това не ми е крашвало.

При мен не става...

Изключвам авт. зареждане на субтитрите, отивам на филма, стартирам го и след като се опитам да посоча субтитри за да мога след това да променя енкодинга, веднага крашва и не ми дава възможност да го направя! :get-crazy:

Някой с предложения?... :please:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се тревожи, отворил съм тикет и са успяли да репродуцират бъга. Да се надяваме да го оправят в 1.6.

firecore.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер за тикета! Ми да се надяваме, че ще реагират. Дано да е скоро ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Seas0nPass 0.8.4 released. Adds [tethered] support for Apple TV 5.0.1 (iOS 5.1.1) on ATV2. ATV3 update still in progress.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Нов съм тук. Искам да изкажа благодарности на всички участници. Невероятна база от информация. За вичко по-много!

Имам един въпрос. Преполагам, че е лесен за Вас! След като изчетох всичко тук, днес отидох да си купя Apple TV. В магазина попитах, и ми казаха, че вече е в продажба само Apple TV 3, a TV 2 вече не се продава. ОК! Прибрах се, и потърсих малко инфо за jailbreak na TV 3, но уви! Нищо не намирам. Та, дали някой от Вас има инфо, евентуално кога се оачаква да излезе jail за TV3? И каъде евентуално, освен тук разбира се да търся или да се subscribe за новини относно jail на 3-ката?

Благодаря Ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не може да ти даде точен отговор в момента. Следи форума и ще разбереш.

П.П. Из борсата на форума има двойки, на добри цени ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери в магазини iStyle. Преди седмица си закупих Apple TV2 от там и специално попитах дали го спират от продажба. Оттам ме увериха че няма такова нещо. Ще си се продава за сега и няма проблем. Потърси ги в гугъл и ще намериш къде имат магазин и телефони за контакти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звънни им преди това по телефона, да не се разхождаш напразно. Миналата седмица нямаха налични, но очакваха зареждане. Говоря конкретно за магазина им в МОЛ Сердика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ibtimes.co.uk/articles/340305/20120512/ios-5-1-jailbreak-seas0npass-apple-tv.htm

Хора, правилно ли разбирам тази новина от преди 22 часа, че вече има джейл и за apple tv3? Споделете моля и Вашето мнение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Seas0nPass си имат сайт, където ясно е написано: The 3rd gen Apple TV is not yet supported.

ATV3 за сега не се поддържа.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

На 29ти Май ми пристига AppleTV3, искам да Ви попитам, тъй като няма все още джейл за него, ще мога ли да гледам филми на ТВто от компа /той е с Win/ и как, или ще ми е нужен джейл за да сложа XBMC ?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оффф... Кога FireCore ще пуснат нов ъпдейт. С този проблем със субтитрите вече яко се нервя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

papalin4o - Ако успееш да добавиш филма в iTunes и го пуснеш от там, ще можеш да го гледаш и на тв-то през ейпъл тв. Иначе ще ти трябва джейлбрейк за да качиш XBMC, или съответната покупка на филм през iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз точно така мисля @Asen_77, а колегата @eek само подвежда хората, че може да се шерне папката и да се гледат, така става когато е джейлнато устройството и има качен XBMC.

Благодаря все пак, ще се чака джейл за aTV3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

papalin4o, можеш да използваш и този метод:

За тройката още няма джейл. Аз си реших проблема със стрийма, като ползвам AirVideo app през телефона. Няма проблем със HD видео, както и със субтитрите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да предложите добра алтернатива на AirVideo? Единственото условие е да поддържа субтитри. Понеже така и не успях да подкарам сървъра им под Уин7 (той си върви, но на телефона не иска да се свърже)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше нещо подобно,безплатно,но не бях очарован!

Air Playit:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...