Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

ТомТом за сефте се изложи по селата на южното черноморие, както и миналия месец в Сърбия. Навигон бие све по детайлност и съдържание на картите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е успял да дръпне новата версия , от 3 места пробвах да я дръпна и от 3те не можах ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам я. Малко са пипали картите и малко глупости по интерфейса. Нищо радикално ново. Въпросните населени места от горния ми пост(Царево, напр.) - още нямат всички улици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте.

Мисля да използвам iPod-а си за навигация, но ме интересува car kit-тът на TomTom/Magellan за iTouch съвместим ли е и с останалите навигационни системи или работи само със своя си софтуер? И всъщност дали не е по-добре да се използва външен GPS приемник от гледна точка на покритието на сигнала?

Поразлиствах страниците и не видях някой да е отговорил на въпроса който е задал колегата! И аз мисля да си купя тази джаджа и въпроса ми ще е същия. Някой ако е по запознат със екстрите на Car Kit-а да сподели неговите възможности. Предварително благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте!

Опитвам се да кача Tomtom Europe 1.13, но Айтюнс-а не ще да го инсталира. Предполагам защото е 2.12 GB, а този от апстор е под 2GB. Мисля си, че трябва да има начин, щом се разпространява с този размер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AppSync имаш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам 6 GB. Ще помоля за линк, че може би този, който съм свалил не е читав.

PS: За тези като мен, които не знаят, програми над 2GB се инсталират без проблем през iFunbox.

Тази версия, която качих е толкова голяма защото е включена Гърция и Турция, обаче има един проблем - подменени са гласовете.

Сега някой ако знае, дали мога да подменя немскоговорящия Мариус с българскоговорящ такъв?

Редактирано от tchav
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, моля за малко помощ. Аз инсталирам апликацията през PP25, защото не съм джейлнат, и се опитвах да сложа камерите, но все не става. Отварям *.ipa файла и пробвах да ги сложа в /Payload/Easter-Europe.app/Eastern_Europe , но не се появиха дори като бутон в пои-тата. Пробвах да ги сложа и в /Payload/Easter-Europe.app/ , но пак не се получи. Моля ако някой е успял да ги подкара с прикачване в IPA файла, нека сподели мнение. Поздрави!

П.П. Пропуснах да кажа че съм ги свалил от poiplaza и файловете, които добавих са BG-FixSpeedcam.ov2 и BG-FixSpeedcam.bpm

Редактирано от Jordyv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Може ли и аз да помоля за помощ ! Сложих 1.13 за цяла европа, но немога да намеря папката с картите, за да изтрия ненужните, че много място ми заемат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че не ми хареса отговора на Виктор, но след като го няма бутона за благодарност, че ми отговаря - не ми остава друго, освен да натисна "Харесва ми". :D Благодаря Викторе за отговора ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик: скоро ще променя "Харесва ми" на "Кефиш ма, щи звънна". :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, имам инсталиран TomTom Europe v1.12 и днес реших да изтегля някои POI от poiplaza, но въпросът е къде да ги сложа? Пробвах да ги сложа в var/mobile/Applications/Europe.app но нищо не се получава... някой да подскаже къде греша ?

П.П. Оправи се след като сложих 1.14 ! Там има специална папка "POI" , която отсъства при 1.12 !

Редактирано от valentinov_plamen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отсъствала е, защото не си имал никакви ;) Просто е трябвало да си я създадеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...
  • 7 месеца по-късно...

Не, мапс не искам, трябваше ми Том Том точно, защото изпратих човек да пътува до морето сам(инае пътува с мен) и за да не се ошлянка някъде =)))

Сложих 1.17, има го новия път до морето. Ъпдейтнато, както трябва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...