Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за класически часовници(horlogerie)


iphone_developer

Recommended Posts

Така е Антъни, но пък са средно 7-800$ по-скъпи... Поразтърсих се доста и намерих места, на които цените са много близки до това което се получава след като, добавиш всички такси към цената в Jomashop, дори същите тези предлагат и гаранция, тъй като са официални представители.. Така че, според мен е безсмислено, освен ако не го купиш докато си в щатите, за да избегнеш мита и ддс.. Ето един пример- http://www.pavilion.com.mt/, бутикът се намира в Малта, официални представители са на всички марки, които продават. Сайта изглежда много семпъл, но плащането е през Пейпал и предлагат UPS доставка. Купих Тисота от там, пристигна за 2 дни до Уелс!

ПС: Цените в този магазин могат да ви шокират, ако се сравнят с тези, в някои от българските ни магазини :biggrin: :biggrin:

Редактирано от MI6O
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ю Талкинг то ми?.... Мито и ДДС няма как да се избегнат, освен ако не е гифт, но от този сайт е невъзможно да се случи....плащаш кат' поп и се радваш на придобивката.....Всъщност има един чалъм, но трябва да го изпратят на адрес примерно в Германия, от там вече няма мито, защото е ЕС :D

Митото и ддс-то се плаща в момента в който стоката влезе в Евросъюза.

Тъй като не мога да си позволя такъв часовник, мога поне да си позволя да пиша в темата :) Няма ли вариант часовника да дойде на ръката на някой познат избягвайки по този начин таксите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да му е на ръката, може и в куфара. Миро така ми донесе един прекрасен Oris, за което още му дължа почерпка :)

MI60, проверявай ги в сайта на производителя дали наистина са официален дилър, иначе може да се сдобиеш с китайче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямах намерения да се изфукам ;),но не издържах пред това бижу..;),подарък от приятеля ми,за което му благодаря още веднъж !

1f76f63f1bbbeff2ddeedb1a8c0ed32b.jpg

42338578c029268e2a350b411e174918.jpg

Ето го и верния ми приятел до сега ..;)

0102c65409cca76c69e07710b5b6d195.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е точно по темата, но приложението може би ще е интересно за любителите на часовници, а в момента е и безплатно:

Emerald Chronometer by Emerald Sequoia LLC

https://appsto.re/bg/gXa_q.i

5a3757d2d2a2869c013614cc49724aa9.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Слави, с добър ъпгрейт на Юблото - Richard Mille :Д

TiWibI.jpg

Редактирано от MI6O
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В началото като го мернах на ръката му, помислих, че е Cvstos, но наистина си е Richard Mille :) Сериозна работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Знае ли някой дали в Пловдив има магазин на CASIO, харесал съм си един скромен модел и искам да го видя на живо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални ли са или са реплики, дават ли гаранция с тях?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двете марки са по - скоро лоу кост, и двете имат повече или по - малко стандартни механизми(механика или кварц). По - скъпите са swiss(обикновенно ЕТА), по-евтините японски кварц miyota. Въпрос на вкус. Инвиктата е много популярна в тоя форум май :) И имат много разчупен дизайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Festina са oт Swatch group, тъй че най-верoятнo ще са с механизъм ЕТА, кoетo е най-дoбрия вариант за тoзи клас. Инвикта са сбиртoк, не знаеш каквo ще има вътре. Предимствo им е цената и дизайна. Вземи кoйтo ти дoпада пoвече, надали ще има съществена разлика.

П.П.

И инвиктата са гo писали с ЕТА. Имай предвид, че е oгрoмен и е дoбре да си гo слoжиш на ръката първo. Има и пo-дoбра вoдoустoйчивoст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, големи са, но на мен ми допадат.

Тея цени са също огромни, сравнение с чуждоземните сайтове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми имаш гулеми ръки, чуйек :D И аз пoд 45 мм часoвник не взимам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Водомер за показване :tooth:

Не, че нещо с Епъл, ама 38-42 е границата на добрия вкус, според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми е, че са от по-евтините варианти, но това намерих по родните сайтове с такава форма.

Ще пообиколя магазините и ще разгледам и там.

Иска ми се да си взема с такава форма. Ако някой има предложения, ще се радвам да ги направи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 1000 лв инвикта не си заслужава. Виж Tissot, Certina, Candino. За дрес часoвник не бих избрал Инвикта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами на мен ми харесва, но ти препоръчвам да го вземеш с верига ако се предлага в такава комбинация. Кожената каишка ще ти изкара 1 година и трябва да я сменяш. Не можеш и да плуваш или да се къпеш с него. Ако е с верига, винаги можеш да си купиш и кожена каишка и да ги сменяш когато ти е кеф.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя модел го имаше само с кожена. Фестината има и верига.

Аз още съм разколебан щото знам какво качество е единият и какво другият, но тая правоъгълна форма мн ми харесва...

Ще ги оглеждам още, а може и други. Някакъв Лотус мярнах правоъгълен, ама тях ИЧ не ги знам що за стока са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, има го и с верига. Ето - http://www.julliany.com/?product=candino-c44773

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...