Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

На мен леко почна да ми се мести предната камера, дали ако го занеса в Теленор или в Криейтив ще бъде заменен? Закупен е от Теленор в началото на януари. И дали ще го сменят с нов или с refurbished? Довечера ще направа едно макро и ще кача снимката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връщаш го в Теленор,Креатив нямат отношение в случая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя вече е на 5-6 месеца и до скоро беше ок. Но след едно изпускане вече и аз виждам лека дъгичка. Не е болка явно им е слабо място това. Не пречи и на снимките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

19qr88.jpg

Телефона не е изпускан. Ако стане по-голяма тази "луна" ще го занеса в Теленор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как ги виждате тези работи?!Баси!И аз се блещя за някаква луна сега.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз не виждам луничката на тази снимка.

Ето на старата ми 6-ца как изглеждаше:

551913c584eb1ee4c0de8dcc4120fd51.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 4 месеца не можах да свикна с размерите на 6-цата. Днес се върнах на 5s. Лошо ще бъде ако не пуснат 4-инчов телефон на есен. Тогава май ще трябва да минавам на андроид или на уиндоус ако са по "уфатни" :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То андроидите са с доста по-неудобни размери, поне тези които са добре хардуерно, за уиндоус не мога да дам мнение, но все си мисля че шестичката е добре като размер. Вярно е, че съм ползвала доста по-едрички апарати, но след петицата много бързо свикнах. Лошата новина е, че вече няма слухове за малък наследник есента, дано просто да пазят добре тайната, но нещата отиват може би към подсилване на хардуера в същата опаковка...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повече от три години конкуренцията се присмиваше на Епъл заради малките екрани. Е, извадиха накрая големия... екран и всички останали умряха! В момента, печалбата на Ябълката е по-голяма от сумата от печалбите на всички останали. И на никой не му е смешно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше само 6, не бих си сменил петицата, която ми вършеше перфектна работа. Междувременно ползвам и служебен самсунг с голям дисплей и копче за заключване, разположено от дясната страна. И като си взех 6+ свикнах с него за 1 седмица, отделно че той обединява положителните неща на петицата и на самсунга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът при мен не е толкова в размерите, колкото в преносимостта му. Този проблем не съществува при хора, които ходят на работа с костюми. Слагат телефона във вътрешния джоб на сакото и няма голямо значение дали е 6 или 6+ или айпад мини. При мен алтернативите са или в джоба на дънките или панталона, или в чантичка. Такава на рамо не нося, а такава на колан става огромна и стои отвратително. Телефона в джоба на якето от октомври до юни, а часовете през деня - в ръка - е с това не мога да свикна, това носене в ръка.

Излиза, че трябваше да уча навремето в Свищов и да ставам банкер. Сега всичко щеше да ми е ОК и да свиквам бързо и с 6+ .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано това с носенето за мен също беше проблем още едно време с ноута, не обичам да слагам телефона в дамската чанта и го нося в джоб. За лятото наистина е неудобно, но свикнах да го слагам в задния джоб и да го вадя като сядам... Може да не е най-доброто решение, но не виждам друго, дори петицата не ми беше удобно да слагам в преден джоб.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако носиш постоянно айфон 6 плюс с кожен кейс в преден джоб на тесни дънки и постоянно сядаш и ставаш,дали има вероятност да се огъне?Как мислите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нося го с бъмпер в преден и заден джоб и всичко си е ОК!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако носиш постоянно айфон 6 плюс с кожен кейс в преден джоб на тесни дънки и постоянно сядаш и ставаш,дали има вероятност да се огъне?Как мислите.

Всички почнаха да носят пе*алски, абсурдно тесни гащи, като клекнат - касичка, а после телефоните били големи...

Съжалявам за оффтопика, ама не се сдържах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те и крачетата им станаха катo на мoмиченца. Тънички, избръснати. Тo прoблемът е, че не клякат.

Аз 6+ си гo нoся в предния джoб и не гo усещам oсoбенo.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз имам следния дефект с iphone 6 plus: когато получа обаждане и в бързината натисна няколко пъти бутона за затваряне, за да спра звука, да затворя и да заключа телефона, след като отключа телефона, за да набера номера който ме е търсил, телефона съответно е забил и не мърда на никъде... Трябва да го заключа отново и когато го отключа пак, тогава вече всичко е точно. Върнах телефона в офиса на Теленор и като ми го върнаха от сервиза проблема си стоеше. Пробвах същото нещо с друг iphone 6 plus и той имаше същия проблем. Дали това е дефект на самия телефон или на софтуера и според вас да го изпратя ли пак в сервиза или да чакам да го изчистят с някоя актуализация. Моля за съвет. Благодаря предварително и поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моята сага се разиграва отново.

В понеделник отивам да дам отново сменения iPhone 6 16GB, защото изчезна WiFi и при почти всеки рестарт вади червен екран...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адашче (Стефан123), и при мен е същото - както на 6, така и сега на 6+. Софтуерно е. На вива съм. Просто вече свикнах да го заключвам и отключвам бързо като стане забиването. Но си е дразнещо, спор няма. Много по-дразнещо от забавянето при вдигане, за което има множество оплаквания.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм слушал за същия проблем и при 6-цата. Когато направиш процедурата със затварянето всичко е точно, но -ако го натискаш бързо е проблем. Съмнява ме да не е дефект на телефона, а не на софтуера...

Междодругото попитах в офиса на теленор и служителя ми каза че има доста върнати от 6 и 6 плюс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има многовърнати,но главната причина е разместването на камерата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...