Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

Някой може ли да ми обясни какво означава коригирани винтчета или да ходя да беснея в теленор?

8084505c.jpg

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не съм специалист, но май само са го позатегнали - гледай хубаво като го приемаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато аз имах проблем - изгорял пиксел, ми казаха, че тези апарати не се ремонтират, заменят се, така че можеш да разпиташ защо и как, ако ти кажат че е отварян, а не само да са го позатегнали - евентуално пиши на Apple и питай това редно ли е, но това да стане преди да си се разписал на протокола и да си го взел. Всъщност звънни на телефона, който ти бях дала и говори с жената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те предполагам са го имали от самото начало, но аз като се обадих и питах, говорихме точно за притесненията ми, че ще се отваря телефона и ми казаха, че тези апарати не се ремонтират. Силно се надявам да е така, от друга страна тези коригирани винтове звучат доста странно...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, че искат да си рекламират сервиза, но това пукане и този луфт силно се съмнявам да е от винтчета. Нека по - компетентните се изкажат.

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както и да го мъдриш, по закон са си спазили задължението, а именно да оправят проблема. Къде и как си е техен бизнес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Оген" са сервиза на теленор. Взех телефона, нищо му нямаше и преди малко в тролея играя една игричка и горе в дясно като цъкнеш се чува "пук-пук"... Чудесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нарича се "дребен, функционално незначителен (д)ефект". Нали не мислиш, че можеш да имаш претенции за това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предния път ми смениха телефона за същото. Може да е незначителен, но мен ме дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такова пукане долу в двата ъгъла + отделно имам малък полумесец на предната камера. В Криейтив ми казаха, че можели да го ремонтират, но първо мисля да пробва в Епъл стор в Англия ако го подменят - направо така да процедирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, криейтив обслужва операторски телефони?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моята реакция беше такава. При положение, че няколко пъти им обясних че телефона ми е от Теленор, но те ме увериха че няма проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това може само да ни радва,Alxx - никога не съм бил фен да си оставям телефона при операторите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Криейтив винаги са обслужвали апарати без значение от къде/кой оператор са купени.

На мен друго ми е по-интересно: ако в случая КЦ вземат та подменят апарата (примерно), какво се случва с гаранцията към оператора?

На практика имаме вече друг апарат, който не е подменен от самия оператор, но пък е подменен от оторизиран на Apple сервиз...

пп. Адашче, то по тая логика и в магазините на Apple в цял свят не би трябвало да подменят апарати, купени от мобилен оператор, ама та подменят всичко и винаги.

Което е супер, разбира се. :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз си задавам същия въпрос. Какво става ако отида и го сменя в криейтив? Или може би ще го впишат към гаранционната карта с някакъв документ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Издават протокол за замяна.Съответно, телефон с ИМЕИ, за телефон с този ИМЕИ. Също както, ако ти сменят телефона от оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес приеха телефона ми в криейтив! Надявам се да го сменят макар, че се получи лека комедия в офиса им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да чуя няколко мнения, има ли смисъл от много гигабайти на 6+ да речем ?

Освен снимки и музика, какво се съхранява най-често още ?

Интересува ме от колко нагоре няма смисъл ?

10х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И няколко по-големи приложения.

Аз на 6-цата съм с 128 GB и мога да кажа,че се поизхвърлих :D

64 GB мисля,че ще ти стигнат и останат дори.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

К'во ги прайте тия гигабайти бре? Аз съм с 16 и половината са празни. Трия, слагам ново и те така, място никога не ми е липсвало. Особенно с тийм вюър-а :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 са малко (чудя се защо още се предлага тази опция). Като инсталирах всичките програми (без музика и стари снимки) ми остават 5-6 гига фрии. Ами оня ден снимах две части на баскетболен мач на детето и свършиха...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...