Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Някой заигравал ли се е с CarPlay и какъв е случая там?

Дали трябва да си изтрия апарата от системата на колата и тогава да пробвам търсене и намиране, защото сега като пусна блутут-а и апарата директно се връзва в системата и след това тоя CarPlay само си върти на търсене?!?!

Не, че съм отделил много време за проби, но онзи ден докато ме возеха из града се опитах да се позанимавам и от там са ми наблюденията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Саше и преди казах, но и при мен е така. При мен обаче на дисплея на колата излиза съобщение и до там. Колата ми ме съмнява да поддържа CarPlay

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Предполагам, че не само при мен е така, но явно ще си трябва четене, преди заиграването в колата.

Или другия момент е дали за нашия регион изобщо е активна тази екстричка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвахте ли новите ad blockers за сафари? За 1$ Blockr върши чудеса...

Преди: 512bf83477106a5e797fbc0e140b59fd.jpg

След:

fa0c7e86e7dc815e2cf7e26d57e777c3.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да го поставя в адресната лента ли?

Аха. Стана. Спестява ти един клик.

Здравей, Мозила ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За carplay утре ще кажа , че колата е в жената. Последно преди 2 месеца ми ъпгрейднаха софтуера на санта фе-то и ме гложди дали ще работи, а и за първи път го виждам като функция в настройките на тела. Ще връзвам с кажел и ще доложа. От ios 9 засега никакви забележки свмо не мога фа им простя смяната на шрифта на клавиатурата. Не мога да свикна и това е -все едно съм взел самсунга на баща ми!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам въпрос към Вас. Проблема е следния Iphone 4s пуснах го да се ъпдейтва до ios 9. Ъпдейтна се и когато ъпдейта приключи ми показа екран все едно телефона е заключен.. Изисква ми APPLE ID & PASSWORD пиша коректно и ми казва, че е грешна паролата. Пробвах и с други apple id-та?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да не стане грешка, id-то е регистрацията ти в Apple, нали?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само като инфо: След излизането на iOS 9, получих няколко обаждания със следния проблем.

Изисква 6 цифрен код, при активирането, въпреки че, хората никога не са имали и нямат код. Днес получих същото обаждане, но с 4 цифрен. Тези с 6 цифрения става с 123456.

Само като инфо: След излизането на iOS 9, получих няколко обаждания със следния проблем.

Изисква 6 цифрен код, при активирането, въпреки че, хората никога не са имали и нямат код. Днес получих същото обаждане, но с 4 цифрен. Тези с 6 цифрения става с 123456.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Етова не е ли кода за отключване - в новата ОС от 4 става с 6 цифри за повече сигурност, аз си го смених преди ъпдейта още, защото не знаех как ще ми поиска смяна, въпреки че ползвам отпечатък по принцип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При активиране няма как да иска код за отключване на телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, Apple ID ми е регистрацията в Itunes. Не ми дава да вляза в менюто на телефона. Стартира ми го като нов Iphone и ми казва постоянно, че паролата е грешна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Относно CarPlay: станаха нещата с кабела.

Поиска ми сваляне на телефона апликацията BMW Connected и всичко става нататък, но кабела трябва да си е включен непрекъснато.

https://goo.gl/photo...f7BDrHdS5V2oVL7

https://goo.gl/photo...QodAMhnp6pavU59

https://goo.gl/photo...CvVtNxZ2jodaQ36

https://goo.gl/photo...SKEsjDEe8RYYbN6

Има страхотни радиостанции от целия свят с уникален звук и качество, разделени по стил.

Събитията със задачи от апарата излизат като списък на дисплея също.

Довечера ще чета, разбира се, защото данните, свързани с ЕкоПро режима не ми е ясно как се отчитат и какво показва дисплея и т.н.

пп. Ще си купя един USB конектор с два входа от другата страна, за да видя дали колата ще чете флашката с музиката заедно с работещия CarPlay на апарата.

А бе каквото пробвам ще споделя, но ми е интересно и на други автомобили как действа и идентични ли ще са нещата.

До тук съм доволен.

Много, много доволен даже от 9-ката, дори и с дребните бъгове от онзи ден. :smile: :smile: :smile:

Едит: за сефте споделям снимки от гугълското приложение и ако нещо не се вижда като хората кажете, за да ги кача другаде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това само с кабел работи?Или при теб не тръгва без?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен работи само с кабел за момента.

В апарата пише за активиране с бутона са гласови команди, но като го задържа нищо не се случва.

А бе четене си трябва, според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При активиране няма как да иска код за отключване на телефона!

Ми на мен при рестора вчера ми го поиска, както и един отпечатък да направя, не знам, не виждам логика да е друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След рестора? Би трябвало след последното рестартиране на телефона да излиза на 'Hello" екрана. Малко по-късно ти предлага да зададеш паролата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, като започнах да го настройвам я поиска, имах предвид след като направих рестор, защото ти каза след активация, а това е най-близо като вариант. И няма друг код, който да иска... Просто не знам какво би могло да е, освен това.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не допуснах, че става въпрос за настройките. Барона със сигурност знае, че ако иска може и да прескочи тази стъпка. Ако зададе 123456, така ще се отключва телефона и след това. Със същия успех може и 000000. Помислих, че говори, че иска парола още на първи екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами то и малко неясно е написано, а и щом са го питали по телефона, може и така да са обяснили, ще видим какво ще каже като влезе, не мисля че е някакъв нов код, пък и само на някои телефони...надали. За мен логиката е, че има промяна в броя цифри на паролата и затова е по-странно, но пък е писал и че с 4 са казали...ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Два телефона ми ги донесоха с искане на 6 цифрен код. С първия си поиграх и след няколко опита, 000000, 111111, 999999 изхождайки че са се заблудили с пин код, въведох 123456 и продължи активацията доста преди, get started. При втория с първия път 123456 и продължи отново активация след ъпдейт. Много ме изненада, защото преди това бях качил 9 на 5S- а на жена ми и парола не е искало. Днес ми се обади приятел от Англия и каза че на колегата му при ъпдейт, сега на активация му иска код, но 4 цифрен.

И на двата телефона, нямаше skip this step.

Това доста ме изненада и го пиша само като инфо.

Двамата никога не са имали код, даже и пръстовия не ползват.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ъпдейт, не рестор! Добре де, след като си го въвел, после какво? Не искаше ли пак при отключване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мъча се сега да си спомня какво ми поиска след ОТА ъпдейта, знам че беше по-различно, не беше само да въведа кода за отключване и да си е на началния екран, но не мога, толкова се бях ядосала, че 40 минути не можех да се закача да го изтегля, че после набързо минах няколко екрана, в желанието си да видя промените, но съм абсолютно сигурна, че не беше само кода, имаше и още нещо. Но такъв код 123456 не е имало и нямам, освен keychain дето пак са цифри, ама той пак си се настройва отделно...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Skip има, но трябва да се пипне синият текст под паролата. Там може да се избере и да е с 4 цифри паролата.

ios-9-codigo-6-digitos-2.jpg

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...