Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

И аз на 6S-а не го намира, макар че при мен рефреша е спрян, но времето си се ъпдейтва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

Беше включен рефреша, оправи се след ресет на Location & Privacy, мерси много [mention=231]kawabiker[/mention]!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя грешка, че ви хвърлих да я търсите тая настройка. Това е било за Yahoo weather-а :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При ресет на Location & Privacy се оправи . Много благодаря kawabiker :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре че ме слушаха за повечето неща когато я измисляхме iOS ;)

Всички с по-бързо падаща батерия да си изчистят cache на сафари .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ми подскаже как да се справя с активността в бекграунд на месинджър-а към фейсбук ще го черпя. Пробвах какво ли не. Изтрих приложението и го свалих наново, правих хард ресет на телефона, но продължава да трупа почти 2 часа. И това при условие, че никога не оставям приложения във фонов режим, а съм и забранил бекграунд ап рефреш-а. Приятелката ми е със SE 11.0.1 и при нея го няма този проблем. Всъщност при мен е още от 10-ката, когато при нея отново го нямаше.

9190316P.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Restrictions пуснати ли са?

Ако да,изключи ги и тествай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, peppu написа:

Ако някой ми подскаже как да се справя с активността в бекграунд на месинджър-а към фейсбук ще го черпя. Пробвах какво ли не. Изтрих приложението и го свалих наново, правих хард ресет на телефона, но продължава да трупа почти 2 часа. И това при условие, че никога не оставям приложения във фонов режим, а съм и забранил бекграунд ап рефреш-а. Приятелката ми е със SE 11.0.1 и при нея го няма този проблем. Всъщност при мен е още от 10-ката, когато при нея отново го нямаше.

Знаеш какво да правиш - рестор си наясно как се прави, сетваш като нов и качваш ръчно приложенията едно по едно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, gogi6 написа:

Restrictions пуснати ли са?

Ако да,изключи ги и тествай!

Изключени са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, kawabiker написа:

Добре че ме слушаха за повечето неща когато я измисляхме iOS ;)

Всички с по-бързо падаща батерия да си изчистят cache на сафари .

Сега го изчистих. По-късно ще пиша дали има ефект. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя нещо от днес.

Снощи преди лягане си включих телефона да се зарежда, сутринта като го извадих от зарядното не светна. Беше се изключил, но с Power бутон не се включваше. Натиснах и задържах Home+power и след около 20 секунди запали. След като стартита последваха няколко замръзвания и рестарти. На едно от всички стартирания успях да вляза в настройките и да му дам заводски настройки. Това се случва преди работа и понеже бързах за работа го оставих да го оправям (приложения и настройки) за след работа. След около 10 мин пак се беше изключил. И пак запали само с Home+power. Писах email на Creative сервиза и ми отговориха, че може да е софтуерен проблем, да направя рестор с itunes. Ако пак има проблем значи е хардуерно и да го изпратя. Та сега в момента правя рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@penmark виж в settings/privacy/analitics/analitics data да не би да имаш файл започващ с име panic . И виж какво пише в първите няколко реда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога вече. Пак заби и не стартира :( Утре ще го пращам на сервиз.

Преди да се рестартира влязох там където казваш. Имаше само файл ResetCounter и датата. По екрана се появяват артефакти като на умираща видео карта на компютър. Все едно екрана прави проблем. Телефона утре прави точно 6 месеца и никога не е изтърван с оригинален кожен кейс и стъклен протектор :(

Съжалявам, че оспамих темата. Явно проблема е хардуерен.

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как мога да скрия микрофона, който стои на клавиатурата между интервала и бутона за смяна на езика? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спряно е. 

Edit: Оправи се. Включих го и след това го изключих отново. 

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем , когато провеждам разговор и телефона сам прекъсва разговора след 10 секунду. Не го прави винаги , но поне 2-3 пъти на ден. След рестартирване на апарата се оправя и след наколко дена пак се  появява проблема.Някой с подобен проблем. Телефона е iphone 7 plus.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Светослав, нямам време в момента, че съм "на вратата" и излизам, но довечера ще ти споделя "експертното мнение" на "художниците" от Криейтив център и ще разкажа премеждията с моя 7 Плюс, на който единият проблем е същия.

Набързо казвам, че "този проблем се проявява само при 7 Плюс, но не при всички", както ми бе обяснено в Криейтив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Algor ще чакам да пишеш. И аз мислех да го изпращам в Креатив , но не ми се стои без телефон. Има ли някаква надежда за подмяна на апарата. Телефона ми е на 3 седмици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така...
Моите 3-седмични премеждия с Криейтив и тестовете, които правиха с апарата ми, не знам защо ме карат да мисля, че въпросният Криейтив и новите собственици от тук нататък ще правят всичко възможно да подменят колкото е възможно по-малко апарати.
Както ми обясниха, въпросните тестове са създадени от Apple и всеки апарат, който се приема за диагностика, оплакванията се пращат към Apple, а те връщат на сервиза инструкция кои тестове да се направят за локализация на проблемите.
Ако тестовете локализират проблема е ясно - или се отремонтират или се подменя апарата.
Ако, обаче, тестовете не отсеят проблем и не го локализират, потребителя си получава апаратчето и по живо по здраво кой откъде е.
Не ми показаха тестовете какви са, какви проверки съдържат и какво е изплюто написано.

Относно това, че много често по време на разговор човека отсреща спира да ме чува или разговора ни прекъсва или с прекъсването виждам, че горе на обхвата пише Searching..., приемчика се обърна и вика:

- А, за това сега ще ви обясня защо се получава и най-вече за прекъсванията на разговора. Този проблем се среща при 7Plus и то не при всички. Както знаете, отзад при камерата има микрофон, който е шумоизолиращ. При разговор, гласа ви се улавя от микрофона (и ми показва с неговия апарат как телефона е изправен от ухото до устата), който чисти шумовете и гласа ви стига чист до човека от другата страна. Когато мръднете апарата малко встрани от устата (прави движението, с което горната част остава на ухото, а долната я отдалечава от устата на сантим-два-три и апарата застава под ъгъл от долепен за ухото горе до отдалечен от устата долу), тогава микрофона вече третира всичко като шум и като не предава глас, човека отсреща спира да ви чува. След 3, 8 или 20 секунди като върнете апарата отново вертикално по цялата височина, човека отсреща отново започва да ви чува, ако разговора не е прекъснал.

Е, 5 души бяхме в чакалнята и в този момент вече дружен смях се изви в полите на Витоша.
Приемчика също се позасмя и явно се целуна мислено за приказката, която му дойде на акъла да ни разкаже.

Та...
Онзи ден си взех апарата и вчера отлетя към добрата, стара Англия, където във вторник (последният ден от първата година гаранция) има записан час за проблемите си в Apple store в Рединг и това ще е последният ми опит да се отремонтира или смени апарата.
Ако това с тестовете е международна политика вече (не знам преди дали е било така), то явно ще си го ползвам така или ще с еопитам да си търся правата тук чрез КЗП и всички последващи институции.
Не знам дали ще има успех това, но поне искам да видя т. нар. тестове какви са, какво  етествано и какво са показали като резултат.

А, да...
Сега ще кача едно кратко клипче в тубата, което им показах и за прескачането на картината в определени моменти.

пп. Не знам дали поста ми е за тук, но модераторите да го местят където трябва, ако преценят, че не е за тази тема.

Едит: ето и това клипче пратих на сервиза им, за проблема с прескачането на картината.

 

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Светослав написа:

Algor ще чакам да пишеш. И аз мислех да го изпращам в Креатив , но не ми се стои без телефон. Има ли някаква надежда за подмяна на апарата. Телефона ми е на 3 седмици.

Няма да описвам всичко,че ще изпиша повече и от @algor.Сменявам трети 7plus JB,но ми ги сменява оператора.Последния път уж за по бързо отидох в Креатив и се отчаях.Отнесох го за серизоно пукане в дисплея.Очаквах смяна.Обадиха ми се след 2 дни и аз чак се изненадах,но майтапа предстоеше.Отидох и ми съобщиха,че са сменили уплътнение на телефона и да не стискам много телефона :o Попитах защо са ми отваряли телефона и ми отговориха,че това се случва с всички постъпили при тях телефони.Казах им,че ще пиша до Apple и си тръгнах.Не се наложи да пиша защото телефона се скапа след 2 дни (не чувах и не ме чуваха) и оператора ми го смени.Не знам дали отново бих отишъл там.Относно качеството - имал съм всички модели до момента и толкова проблемен телефон не съм имал никога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е.
Факт е, че си го турихме яко с Джет Блек модела, но е късно либе за китка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...